Kilka pytan o forty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13040
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12558

Gość
Gość
Nie wiecie gdzie można znaleźć spis surowców potrzebnych do rozbudowy każdego poziomu budynku? Dla każdego budynku jest ustalone kilka surowców, ale zmienia się liczba potrzebna do rozbudowy. Pomocy.
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Nie wiecie gdzie można znaleźć spis surowców potrzebnych do rozbudowy każdego poziomu budynku? Dla każdego budynku jest ustalone kilka surowców, ale zmienia się liczba potrzebna do rozbudowy. Pomocy.

Z tego co sie orientuje to nie ma takiego spisu, mozesz poszukac na niemieckim forum moze cos tam znajdziesz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś słyszałem, że podczas bitwy o fort można zmieniać ustawienia gdzie postać ma się poruszać. Byłem on-line podczas walki i jakoś nie mogłem, a do tego przenosiło mnie jakoś krzywo...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie da się... komputer Tobą steruje
wybierasz tylko pozycję startową i docelową
może wprowadzą w następnej aktualce
 

DeletedUser

Gość
Gość
I ludzie mi mówią żeby brać udział w bitwie o forty bo od taktyki wiele zależy... Jak wszystko i tak komputer robi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh też tak myślałem:D trochę ta aktualizacja jest niezgodna z zapowiedziami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś słyszałem, że podczas bitwy o fort można zmieniać ustawienia gdzie postać ma się poruszać. Byłem on-line podczas walki i jakoś nie mogłem, a do tego przenosiło mnie jakoś krzywo...
Można sterować postacią... Podczas walki klikasz na ludka, pojawia się taka czarna linia z kwadratem na końcu, no i tym kwadratem nakierowujesz na nowe docelowe pole. Ludek będzie tam szedł, z zaznaczeniem, że w jednej rundzie może przejśc tylko jeden sektor.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I ludzie mi mówią żeby brać udział w bitwie o forty bo od taktyki wiele zależy... Jak wszystko i tak komputer robi...
Wszystko? Myśli również za Ciebie gdzie iść? Lub jeżeli trzeba stanąć stoi w miejscu gdy Ty ustawiłeś pozycję docelową np. w środku fortu? Nie.

Komputer tylko strzela do najbliższego wroga i sam przesuwa postać pod twoją nieobecność (jak to ustawisz). gdy jesteś online sam możesz sterować gdzie postać ma iść.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Atak i obrona

Mam pytanie :
czy mogę pomóc w obronie/ataku na fort jeśli nie należę ani do broniącego sie miasta ani do atakującego miasta ?

Oczywiście każdy gracz może uczestniczyć w ataku lub obronie na fort. Musisz tylko dojść do fortu przed bitwą wybrać jedną ze strona atak/obrona i czekasz na bitwę.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wie ktoś może jak to jest np. ide dzisiaj pomoc w obronie obcego fortu a jutro z rana mam obrone w swoim forcie...i przykladowo jezeli dzisiaj omdleje to bede mogla jutro bronic swojego fortu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Maksymalna ilość uczestników bitwy

Witam wszystkich!
W pliku pomocy, zakładce Wielkość fortu jest określona maksymalna ilość uczestników bitwy i dla każdego fortu jest to 128.
A moje pytanie jest takie:

Czy jest określony jakiś limit dla ilości atakujących, którzy mogą się zapisać na bitwę?

Bo jeżeli nie ma takiego limitu...

...domyślacie się już jak przygotować się do ataku na fort, żeby obrońcy nie mieli możliwości nawet zapisania się na obronę swojego fortu.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Witam wszystkich!
W pliku pomocy, zakładce Wielkość fortu jest określona maksymalna ilość uczestników bitwy i dla każdego fortu jest to 128.
A moje pytanie jest takie:

Czy jest określony jakiś limit dla ilości atakujących, którzy mogą się zapisać na bitwę?

Bo jeżeli nie ma takiego limitu...

...domyślacie się już jak przygotować się do ataku na fort, żeby obrońcy nie mieli możliwości nawet zapisania się na obronę swojego fortu.


Limit to 128 osób na stronę a nie na bitwę.

Hmmm, to bardzo ciekawe, bo ja już z kilka razy walczyłem w bitwie, w której atakujących było ponad 150, oraz także broniłem fortu, kiedy obrońców było coś około 160. Uczestniczyłem także w bitwie, w której obrońców było ~160, a atakujących ~140.

PS Albo błąd jest w pomocy, albo w grze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a masz moze raporty z tych bitew?
bo cos ciezko mi w to uwierzyc.

edit: raportow chyba sie nie da wklejac.
trudno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13040

Gość
Gość
atakujacych ,mozesz miec nawet 500 a obroncow 1000, ale jak przyjdzie co do czego to po obu stronach i tak ma byc 128 graczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie, do czego będą służyć baszty budowniczych, poszukiwaczy przygód?
 
Status
Zamknięty.
Do góry