Kilka pytan o forty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13040
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeśli w międzyczasie zmienię drugie miasto sojusznicze (należące do fortu) z jednej kolonii na drugą to czy coś to zmieni (oprócz braku dostępu do magazynu i koszar tych usuniętych?)
Chodzi mi o samą walkę i wybrane ustawienia/uczestnictwo osób z tych kolonii.

Nie powinno to nic zmienić, ale tak na dobrą sprawę chyba nikt tego "w praniu" nie testował jeszcze. Zapisy są na ludziki nie na miasta, więc nie powinno to jednak mieć wpływu żadnego.
 

DeletedUser13774

Gość
Gość
Czy omdlały gracz może brać udział w bitwie o fort?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od czego zależą, co dają, co oznaczają i czym się różnią kółka i kwadraty, w których są postacie podczas walki o forty, tak jak przykładowo tu na screenie:
beztytuuqjr.jpg


Na pewno nie zależy to od tego po której stronie jest gracz, ani od tego jakiej jest płci - to sprawdziłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kwadratem oznaczany jest gracz, który albo jest w mieście, które wypowiedziało bitwę, albo w mieście, które jest członkiem fortu. Kółka to freelancerzy, czyli członkowie wszystkich innych miast uczestniczący w bitwie.

Dodatkowo:
- pod każdą ikonką jest minipasek życia gracza
- zielona kropka na ikonce oznacza, ze gracz jest online (chyba widać to tylko u sojuszników)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto jest założycielem fortu i jak można to ustawić?
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Cos mi sie zdaje ze zalozycielem jest jedna osoba i ona tylko moze dodawac nowe miasta do fortu i je usuwac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak całe miasto posiada fort ale zwykły członek tego miasta nie ma żadnych przywilejów z nim związanych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A kto to jest "lider" fortu czy to założyciel miasta ?
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Radny albo zalozyciel miasta ktory poszedl i wybudowal fort
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś ma spis produktów potrzebnych do wybudowania kolejnych poziomów budynków w fortach? Zadowoliłby mnie nawet link do forum obcojęzycznego. Z góry dzięki!
 

DeletedUser

Gość
Gość
głowne miasto

mam następujące pytanie:
zakładam mały fort będąc w kolonii miasta, zapraszam główne miasto do fortu i opuszczam fort. Czy główne miasto stanie się automatycznie właścicielem fortu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry