Kilka pytan o forty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13040
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie, do czego będą służyć baszty budowniczych, poszukiwaczy przygód?

Zachęcam do przeczytania pomocy.

Wieża

Wieże zapewniają największą ochronę. Na każdej z nich gracze otrzymują bonus w postaci 2 punktów na każdy poziom rozbudowania do ich ataku i obrony. Każda klasa postaci posiada swoją własną wieżę. Tylko postacie usytuowane na właściwych wieżach otrzymują bonus. Bonus zależy zawsze od cech. Siła dla robotnika, sprawność dla poszukiwaczy przygód, zręczność dla zawadiaków i charyzma dla żołnierzy. Gracze innych klas otrzymają jedynie podstawowy bonus wieży.

W pierwszej wersji wieże dają zawsze bonus +6
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie:

Poszedlem do fortu zeby pomoc go bronic, jednak niebralem udzialu w tej bitwie, co jest? tam jest jakies ograniczenie ludzi bioracych udzial z obronie danego fortu czy trzeba cos potem jeszcze zatwierdzic po przybyciu do fortu? (szukalem w faq i nieznalazlem nic)
 

DeletedUser5247

Gość
Gość
musisz dojść do fortu i nacisnąć ten przycisk w prawym dolnym rogu fortu i tam wybierasz czy atakujesz czy bronisz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Założenia
jest ograniczenie graczy walczących w bitwie o fort -120 graczy. załóżmy, że jest to największy fort czyli mogą do niego należeć 4 miasta. Każde z tych miast wystarczy by miało przynajmniej 30 graczy i niech wszyscy stawią się na obronę fortu, co daje równo 120 graczy w obronie.

pytanie: to kto bedzie atakował ten fort skoro jest ograniczenie graczy i wszyscy są w obronie??

z tego wynika, że jedyne forty, które da się podbić to te najmniejsze przy założeniu, że albo nie stawią się w 100% na czas na bitwę, albo znajdzie się takich 20 kozaków, którzy rozwalą 100 obrońców.
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
126 czy 128 jest to mala roznica ale mi sie zdaje ze ograniczenie to 128 graczy
 

DeletedUser247

Gość
Gość
A czy jak np, ja mam fort i ktoś go zaatakuje i wygra to czy przedmioty w magazynie i kasa zostają czy znikają? I jeszcze jedno jak chcę wziąć udział w obronie mojego fortu, dałem żeby bronił i dałem spanie w tym forcie. To czy postać pójdzie bronić czy nie?
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
kasa i przedmioty jak narazie zostaja dopiero gdy programisci naprawia kolejny blad to beda znikaly, jezeli spisz w forcie i chcesz uczestniczyc w bitwie i wczesniej sie do niej zapisales to bedziesz w bitwie uczestniczyl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem przedmioty powinny zostawać w forcie jako pewnego rodzaju "łup"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo nie ma tego, albo nie mogę znaleźć na forum. Chcę się dowiedizeć, czy jeśli wybrało się już np walkę po stronie napastników da się zmienić stronę i walczyć jednak jako obrońca? A ja ktak, to jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo nie ma tego, albo nie mogę znaleźć na forum. Chcę się dowiedizeć, czy jeśli wybrało się już np walkę po stronie napastników da się zmienić stronę i walczyć jednak jako obrońca? A ja ktak, to jak?
Nie da się tak zrobić
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
I nie bedzie sie dalo poniewaz pojawili by sie szpiedzy i dajmy na to jestes po jednej stronie patrzysz jakie pozycje maja obroncy zmieniasz strone i juz wiesz gdzie masz sie ustawic
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
a masz moze raporty z tych bitew?
bo cos ciezko mi w to uwierzyc.

edit: raportow chyba sie nie da wklejac.
trudno.

To powklejam screeny :p, za 1 minutę rozpocznie się bitwa i jak na razie jest 177 osób atakujących, po zakończeniu bitwy(~30 minut) powiem, czy było ich 128, czy więcej.


Bitwa trwała całe 50 rund, więc przegraliśmy, ale za to było 129 atakujących, ale nie wiem, czy to dlatego, że taki był limit, czy może dlatego, że część osób się zarejestrowała, a później nie przyszła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy exp z fortów liczy się w rankingu pojedynków (bo raporty z walk są w raportach "pojedynkowych")?
 
Status
Zamknięty.
Do góry