Kilka pytan o forty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13040
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja napisalem do admiinistracji w sprawie takiej liczby osob w forcie i otrzymalem odpowiedz ze nie wazne kto zaatakowal (czyli zaplacil za atak) obowiazuje zasada kto pierwszy ten lepszy wiec moze byc tak ze zabulisz a nikt z twojego miasta nie bedzie walczyc bo nie zdazy wcisnac sie do fortu przed innymi graczami co wg mnie jest dziwne bo miasto atakujace i broniace powinno miec pierszenstwo

ps na s8 w forcie b2k jest ponad 187 graczy ciagle rosnie a 3 h do ataku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy w obronie/ataku fortu są brane pod uwage umiejętności(strzelanie unik itd.)
i ekwipunek (ubranie, buty, nakrycie głowy, broń pojedynkowa) ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
w fortach sa tylko wytrzymalosc (atak)dowodzenie celowanie unik chowanie sie(obrona)

natomiast
strzelanie sila udzerzenia reflex zaskoczenie taktyka sa zbedne
 

DeletedUser

Gość
Gość
A i dam radę wam w forcie na początek rozbudować na full magazyn
wiem to bo jest gościu taki na 6 ś i ma doświadczenie z niemieckich serwów
mój brat miał mało uniku i celowania po 20 i jak bronił fort to slabo było
a potem dorobił do 30 i wręcz super
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę :p
fortp.png

P.S. Film z walki o fort Brotherwood vs. -B2K-:
Jeśli ktoś chce filmik z walki to proszę http://mezyk.wrzuta.pl/film/0bdEwRHnNB3/c40017103323 następnie wejdźcie na http://www.sciagnik.net wklejcie ten link co wyżej film zajmuje niecale 6 MB wiec malutko i odtwórzcie go w WMP na pełny ekran
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeżeli będzie się dało tyle miast przyjąć to niestety walki o fort będą rzadkie nawet bardzo rzadkie :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja słyszałem ze do dużego fortu mogą należeć 4 miasta do średniego 3 a do małego 2, tak przynajmniej słyszałem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten screen jest z bety, czyli teraz większej wartości nie przedstawia ;). Otóż tyle miast do fortu West zaproszono, gdy jeszcze nie było limitu (albo był on dość duży). Potem limit zmniejszono, ale ilosć miast w tym forcie pozostała taka sama. I tyle. Na normalnych Westach są wprowadzone takie limity jak podał np. klopak.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Aha. Czyli jak się rozbuduje któryś z budynków to i tak nie powiększy liczby miast w forcie ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Więc tak:

1. Screen oczywiście z bety z naszego fortu tak jak Misiekb72 napisał. W zaproszeniach mamy że możemy zaprosić ujemną liczbę miast :p

2. 48h po omdleniu na forcie jak widać działa. Wczoraj omdlałem na S1 i blokada pojedynków jest. W pomocy jest dobrze, to błąd w grze.


3. Punkty są poprawne na DE I EN, reszta wersji ma błędne. Nie wiem czemu, pewnie zmienią wkrótce. Prawidłowo jest 24500 36200 41800

Błędy są zgłoszone.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Mnie tylko denerwuje lekko że za zwycięstwo nie dostaje się punktów doświadczenia a mimo to jest fajnie walczyć o fort.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak się zapiszę do walki, wybiorę pozycję startową, docelową itd to mogę wyjśc z fortu i wrócić na samą walkę i ustawienia będą zapamiętane czy każde opuszczenie samego fortu oznacza "skasowanie" z listy zapisów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak się zapiszę do walki, wybiorę pozycję startową, docelową itd to mogę wyjśc z fortu i wrócić na samą walkę i ustawienia będą zapamiętane czy każde opuszczenie samego fortu oznacza "skasowanie" z listy zapisów?

zostajesz zapisany. co wiecej mozesz zmieniac pozycje startowa i docelowa nawet jak juz opuscilies fort i poszedles np do pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli w międzyczasie zmienię drugie miasto sojusznicze (należące do fortu) z jednej kolonii na drugą to czy coś to zmieni (oprócz braku dostępu do magazynu i koszar tych usuniętych?)
Chodzi mi o samą walkę i wybrane ustawienia/uczestnictwo osób z tych kolonii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to trochę mało tych miast:(
a pytanko z innej beczki, czy podczas samego ataku muszę być w forcie jako broniący lub atakujący?
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Musisz byc w forcie bo zostaniesz dezerterem wlasnie sie dowiedzialem:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy jeśli chcę pomóc innemu fortowi to wybieram bitwa o fort i będe z atakującymi czy z obrońcami idzie jakoś to wybrać
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
To później (jak dojdziesz) to wybierasz czy chcesz dołączyć do broniących czy atakujących :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry