kolej i tory - poprawione

  • Rozpoczynający wątek Lesio1992
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się poprawiony pomysł??


  • W sumie głosujących
    601
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobrze przemyślane, jestem zdecydowanie za :) Tylko zastanawia mnie jedna rzecz - zdobywane doświadczenie przy tej całej robocie będzie uwzględniane normalnie jak przy wszystkich pracach tego typu które mamy wykonać? Czy będzie to czysty wolontariat bez zysku i exp?

oczywiście, te prace byłby traktowane jak normalne
 

DeletedUser

Gość
Gość
prez przypadek zaglosowalem na "tak" ale czegos tu brakuje ... a dokladnie tego ze poco miedzy najblizszymi miastami budowac tory!!! np. jezeli chce jechac do jakiegos BARDZO BARDZO DOBREGO miasta na "zakupy" a ono jest oddalone o 6godz. piszo to wtedy by sie przydal pociag!

dla mnie powinno byc polaczenie ze wszystkimi miastami !!!

aaa i zeby byla taka opcja ze jak np. ja nie mam w swoim miescie dworca a zaraz obok mojego miasta jest drugie miasto i ono maq dwortzec to zebym mogl wyjechac pociagiem z tego miasta obok!!!

TYLKO PROSZE NIE ROBCIE NOWEGO WATKU Z TA POPRAWKA POPROSTU PRZETLUMACZCIE I WYSLIJCIE AMINISTACJI NIEMIECKIEJ Z POPRAWKA

a tak pomysl jest chyba najlepszy na tym forum !!! i nie moge sie doczekac juz tych torow .... jezeli sie doczekam :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem kolej powinna być lvlowana. Na przykład:
1 lvl- +50% szybkości
2 lvl- +75% szybkości
3 lvl- +100% szybkości
4 lvl- +125% szybkości
5 lvl- +150% szybkości
6 lvl- +175% szybkości
7 lvl- +200% szybkości

Jedyny mankament tego byłby taki, że po prostu taka kolej jeździłaby tylko pomiędzy miastami ;).

A tak w ogóle- pomysł mi się bardzo podoba ;):).



jestem za !!! tak powinno byc !!! bo to troche nie fer ze np. jakis gracz (ktory ma 1 lvl) wsiadzie do pociagu i zasuwa +200%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedz ty mi jednak, czy jeśli wejdzie do pociągu koleś z lvl'em 20 to pociąg będzie szybciej jechał? My tutaj dążymy do realizmu kolego, może zadowoli cię to, że każdy i 20 lvl i 1 lvl będzie musiał płacić tyle samo. :p
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
Powiedz ty mi jednak, czy jeśli wejdzie do pociągu koleś z lvl'em 20 to pociąg będzie szybciej jechał? My tutaj dążymy do realizmu kolego, może zadowoli cię to, że każdy i 20 lvl i 1 lvl będzie musiał płacić tyle samo. :p

zgadzam się, bo w Ameryce i żółtodziób:eek::) i ważna "szycha":cool: mogła jeździć koleją
(o ile żółtodziób miał kasę):D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem kolej powinna być lvlowana. Na przykład:
1 lvl- +50% szybkości
2 lvl- +75% szybkości
3 lvl- +100% szybkości
4 lvl- +125% szybkości
5 lvl- +150% szybkości
6 lvl- +175% szybkości
7 lvl- +200% szybkości

Jedyny mankament tego byłby taki, że po prostu taka kolej jeździłaby tylko pomiędzy miastami ;).

A tak w ogóle- pomysł mi się bardzo podoba ;):).

Powiedz ty mi jednak, czy jeśli wejdzie do pociągu koleś z lvl'em 20 to pociąg będzie szybciej jechał? My tutaj dążymy do realizmu kolego, może zadowoli cię to, że każdy i 20 lvl i 1 lvl będzie musiał płacić tyle samo. :p

A możliwe że koledze chodziło o co innego. Ja to zrozumiałem inaczej.

Kolej levelowana czyli możliwość rozbudowy kolei o kolejne poziomy, tak jak teraz jest ze sklepem, hotelem, bankiem itd.

W projekcie jest "postawienie dworca" i tyle. A można właśnie wprowadzić poziomy by ich ulepszanie dawało lepszą prędkość. Mogłoby spokojnie zastąpić budowę lokomotyw, która jest dużym utrudnieniem technicznym a idea zostaje taka sama (prędkość za pkt rozbudowy)
 

DeletedUser

Gość
Gość
prez przypadek zaglosowalem na "tak" ale czegos tu brakuje ... a dokladnie tego ze poco miedzy najblizszymi miastami budowac tory!!! np. jezeli chce jechac do jakiegos BARDZO BARDZO DOBREGO miasta na "zakupy" a ono jest oddalone o 6godz. piszo to wtedy by sie przydal pociag!

dla mnie powinno byc polaczenie ze wszystkimi miastami !!!

aaa i zeby byla taka opcja ze jak np. ja nie mam w swoim miescie dworca a zaraz obok mojego miasta jest drugie miasto i ono maq dwortzec to zebym mogl wyjechac pociagiem z tego miasta obok!!!

TYLKO PROSZE NIE ROBCIE NOWEGO WATKU Z TA POPRAWKA POPROSTU PRZETLUMACZCIE I WYSLIJCIE AMINISTACJI NIEMIECKIEJ Z POPRAWKA

a tak pomysl jest chyba najlepszy na tym forum !!! i nie moge sie doczekac juz tych torow .... jezeli sie doczekam :/

po prostu kopiowałem treść pierwszego posta z poprzedniego tematu i zapomniałem tego zmienić, ale dzieki za przypomnienie i dzieki że jest to najlepszy temat na forum :D

apropo tego że tory są niepotrzebne, np. w tym celu by były potrzebne, żeby się dostać do najlepszego miasta wszyscy by tam budowali tory, a ono miałoby dzięki temu przejście na druga stronę mapy znaczne ułatwienie

A możliwe że koledze chodziło o co innego. Ja to zrozumiałem inaczej.

Kolej levelowana czyli możliwość rozbudowy kolei o kolejne poziomy, tak jak teraz jest ze sklepem, hotelem, bankiem itd.

W projekcie jest "postawienie dworca" i tyle. A można właśnie wprowadzić poziomy by ich ulepszanie dawało lepszą prędkość. Mogłoby spokojnie zastąpić budowę lokomotyw, która jest dużym utrudnieniem technicznym a idea zostaje taka sama (prędkość za pkt rozbudowy)

istnieje możliwość późniejszej budowy pociągów a 1 lvl = 50% poprawy szybkości jest za mały wiec od razu zaczyna się od 200%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za tak!!!!!! ja do pracy na kucyku mam (do najlepszej) 45 min drogi a koło niego jest miasto z miasta 3 min bardzo dobrze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich! ja właśnie dostałam zadanie żeby zdobyć bi;ety kolejowe .. tylko jest problem bo nie wiem jak mam zbudować ten dworzec! a jak nie zrobie tego to innych questów nie dostane tak więc stoję w miejscu ;/
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
Witam wszystkich! ja właśnie dostałam zadanie żeby zdobyć bi;ety kolejowe .. tylko jest problem bo nie wiem jak mam zbudować ten dworzec! a jak nie zrobie tego to innych questów nie dostane tak więc stoję w miejscu ;/

eee... Trochę Cię nie zrozumiałem, ale spróbuję odpowiedzieć:
jest zadanie o nazwie:
Budowa Dworca
Zrozumiałem, że nie widzisz na mapie takiego zadania.
Nie przejmuj się, kiedy zbliżysz się (pkt. umiejętności) do tego zadania, to na pewno je zobaczysz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no już dostałam cynk gdzie to jest i własnie nie widze tego zadania ;p
kurcze tylko teraz to nie wiem w co umiejętności ładować:(
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
no już dostałam cynk gdzie to jest i własnie nie widze tego zadania ;p
kurcze tylko teraz to nie wiem w co umiejętności ładować:(

Echo The-West, wejdź w ten link, kliknij ABC gry, lista prac i zobacz pracę nr.: 26
Tam są podane umiejętności związane z tą pracą.
______________________
[you] Nie traktuj życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy :D
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Jeśli już robić tory... to powinno się je robić trudniej niż jest teraz, bo np. porządny budowniczy może budowanie dworca robić bardzo szybko (szczęgólnie że quest związany z tą pracą jest na 23 lvl), a rozkładanie torów, czy tam wycinka lasów to są już wogóle łatwiutkie prace.

Druga sprawa. Skoro dobry konik daje +150%, a jazda konna dodaje prędkość, to takim pociągiem nie będzie sensu jeździć. Mam mało jazdy konnej, mam kiepskiego konika (Biały koń), a prędkość mam 250%. Czyli Zawadiaka na kłusaku jeśli miałby tak z 40 umiejętności jazda konna miałby prędkość 319%, a pociągiem jadąc miałby prędkość 300%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wszystko ok tylko może kolej by dojeżdżała tez do prac.

I mogły by być takie prace jak:
napadanie na pociąg
 

DeletedUser5838

Gość
Gość
Jak dla mnie dobre tylko trzeba dopracowac. Powiedzmy levelowana kolej, czyli rozbudowujemy poziom kolei i zakup nowych maszyn ( pociagow) lepszych torow i takie tam, co by to dawalo? Jak juz wspomnieliscie szybkosc by sie zwiekszala , ale dla kazdego gracza , realizm przedewszystkim. Zgadzam sie ze budowanie powinno byc trudne czyli tylko dla budowniczych, a ulepszanie dla budowniczych i handlazy (zakup nowych lokomotyw i sprzetu)
 

DeletedUser

Gość
Gość
i przejazdy jednostronne bo jak 1 miasto buduje a drugie ma to w d**** to co ?
 

DeletedUser562

Gość
Gość
Cały czas z tego samego powodu: całkowity brak sensu ponoszenia jakichś monstrualnych kosztów tylko po to, aby podróżować między miastami - a taka funkcja w ogóle w grze nie jest wykorzystywana!

Do innego miasta idzie się 1-2 razy w życiu coś kupić. I tyle.

A na wysokim etapie rozwoju (a taki będzie potrzebny żeby móc to zrealizować) podróż od swojego miasta do najbardziej oddalonych prac (czytaj: do najdalszych spośród wszystkich najbliższych mojemu miastu rodzajów prac) trwa jakieś 5 minut... Więc nie widzę sensu aby tracić kilkadziesiąt godzin po to, aby do jednej pracy zamiast iść 5 minut to jechać 1 minutę pociągiem a potem iść 3 minuty od tamtego miasta...

Zgadzam się.
A teraz dodam, że takie coś mogłoby ułatwiać [przyspieszać poruszanie się].
A- miasto1 B- miasto2 C- praca

A B C

A do B- większa prędkość, z B do C normalna prędkość.

Mam nadzieję, że rozumiecie, oraz że nikt wcześniej tego nie napisał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale zrozum:
1. Żeby móc te tory wybudować, to będziesz musiał być na zaawansowanym etapie gry. A wtedy naprawdę nie istnieje pojęcie "daleko".
"Daleko". Naprawdę teraz dramatyzujesz. Ja od swojego miasta idę średnio 7h,jeśli chcę coś zarobić. A mam 15 lvl. Może nie jestem zaawansowany, ale wiem jak w to się gra. Każdy gra inaczej. I nie krytykuj sposobu grania innych. Co z takich dużych wydatków? To uczy pracowitości i oszczędności. A poza tym, to też przynosi miastu punkty (chyba), więc o co ci chodzi? W końcu cierpliwość jest na wagę złota.
 

DeletedUser26

Gość
Gość
"Daleko". Naprawdę teraz dramatyzujesz. Ja od swojego miasta idę średnio 7h,jeśli chcę coś zarobić. A mam 15 lvl. Może nie jestem zaawansowany, ale wiem jak w to się gra. Każdy gra inaczej. I nie krytykuj sposobu grania innych. Co z takich dużych wydatków? To uczy pracowitości i oszczędności. A poza tym, to też przynosi miastu punkty (chyba), więc o co ci chodzi? W końcu cierpliwość jest na wagę złota.

7h?? :rolleyes: Musisz isc do miasta oddalonego o 7h zeby cokolwiek zarobic?? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry