kolej i tory - poprawione

  • Rozpoczynający wątek Lesio1992
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się poprawiony pomysł??


  • W sumie głosujących
    601
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
koncepcja jest ciekawa, ale ja osobiście jestem na nie
żeby dany gracz nie będący budowniczym mógł zbudować dworzec kolejowy musi mieć lvl co najmniej 20++, a z takim lvl można mieć już w miarę szybką maszynę z napędem na 4 nogi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale koniki są wolniejsze niż pociąg bo najszybszy to 175% a jak żeś zawasdiaka to te 10% szybciej czyli góra 185% a pociąg będzie miał między 200 a 250% zależnie od tego jak ustwaią
PS mam pomysł żeby np. przez gory jeździł trochę wolniej niż po równinach
 

DeletedUser

Gość
Gość
a najszybszy wierzchowiec to nie czasem kłusak - 150% ? a poza tym skąd wiesz jaki % szybkości mógłby mieć pociąg, 200% to tylko założenia, a w tamtych czasach kolej raczej nie biła rekordów prędkości skoro można ją było dogonić na koniu
 

DeletedUser

Gość
Gość
no racja a z tym koniem 175% to sorki chyba się pomyliłem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak będziesz się modlił przez 24 godziny w kościele bez przerwy. A tak na serio: programowanie wcale nie jest łatwe, więc się nie niecierpliw. Pomysł jest szczególnie duży i trudny do zrealizowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Genialny pomysł. Wprowadze może mała poprawke, zeby to nie było zbytnie ułatwienie a i żeby gra była bardziel realna dobrze będzie jeśli w danym miescie ratuszu będą na sprzedaż bilety kolejowe. Taki sam bilecik będzie mozna pozyskac w pracy(budowa dworca). Fajnie że ktoś taki pomysł poruszył.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie to glupi pomysl kto chcialby sie w to bawic jak se kto kupi klusaka to bedzie o wiele szybciej niz przez kolej
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak nikt by z tego nie korzystał bo a) za duże koszty b) na większym levelu prędkość jest i tak niczego sobie c)nikt tak bardzo często do innego miasta nie podróżuje. :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tak nikt by z tego nie korzystał bo a) za duże koszty b) na większym levelu prędkość jest i tak niczego sobie c)nikt tak bardzo często do innego miasta nie podróżuje. :(

czyli nie walczysz???
bo jak wojny miedzy miastami to często idziesz lejesz kogoś?
a jak miasta "partnerskie to idziesz na zakupy..."
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko że to niepraktyczne.
Jak się ma kłusaka to podróż to kwestia kilku minut a ten koń nie jest aż tak drogi.

Chyba że ktos ma zapędy żeby po pojedynki za każdym razem przemierzać pół świata. Ale wtedy jaki interes ma miasto które podepnie się do tych torów?
 
Świetne.Nie wyobrażam sobie dzikiego zachodu bez "ścieżek dla ognistego konia" a pomysł duży i będzie trudny do zrealizowania ale jestem za wysłaniem do Niemców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł tylko popraw bo jest na mini mapie zleceniodawca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobrze przedstawione, wzystko pokazane tak jak ma być, jestem na tak. No było by fajnie ja był by dworzec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie jest to genialny pomysł, bo każdy mógłby za drobną opłatą szybciej podróżowac, a co do czasu budowy też jest dobry, ponieważ nie było by to takie "hop-siup" co w grze się nie zdarza.

Pomysł na 6+
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za tanio moim zdaniem ale takto to pomysł fajny
 

DeletedUser

Gość
Gość
powiem to co inni pomysł może i dobry ale później stać was na szybkiego konia a kolej szybka niebyła w tamtych czasach więc nic by nie dała bardziej zaawansowanym graczom
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry powinno sie go dobrze opisac poprawic małe nie dociagniecia i czekac tylko az ten pomysł wprowadza do gry.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie pomysł jest dobry tylko strasznie dużo czasu zajęłoby budowanie torów :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry