MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
Przeniosłam temat w miejsce przeznaczone do dyskusji o mistrzostwach ;)
Jeśli macie jakieś pytania to śmiało je zadawajcie. Postaram się odpowiedzieć na nie jutro wieczorem.
 
Murrieta > Amisz jak coś

Miło by było zobaczyć normalne fortowanie takie jak na ostatnim gonzalesie, a nie przepychanki w topce o to kto więcej pierdolnie ;) No ale co kto lubi
Walka błędów w dowodzeniu/wykonywaniu rozkazów oraz łut szczęścia to przecież kwintesencja fortów.

Miło to by było móc wykorzystać normalne ciuchy ze swoich światów :p
 
Miło to by było móc wykorzystać normalne ciuchy ze swoich światów :p
Ten pomysł był już podawany podczas 2 mistrzostw, ale niestety nie przyjęli go ponieważ spowodował by on za dużo pracy dla i tak już zapracowanych członków zespołu który to wszystko nadzoruje. Tam na "górze" chyba nie wiedzą jak wyglądają bitwy fortowe, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Rzucą mistrzostwami i temat fortów załatwiony. Nic nei zrobiliśmy? No przecież daliśmy wam multikulti mistrzostwa fortowe.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ten pomysł był już podawany podczas 2 mistrzostw, ale niestety nie przyjęli go ponieważ spowodował by on za dużo pracy dla i tak już zapracowanych członków zespołu który to wszystko nadzoruje. Tam na "górze" chyba nie wiedzą jak wyglądają bitwy fortowe, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Rzucą mistrzostwami i temat fortów załatwiony. Nic nei zrobiliśmy? No przecież daliśmy wam multikulti mistrzostwa fortowe.

W pierwszej edycji gracze sami podawali co chcą na świecie mistrzostw ze swojego ekwipunku na głównym świecie. I uwierzcie by to wszystko ogarnąć to była masa roboty, niemniej jednak wykonanej, ale dochodziło do błędów, których nie da się uniknąć. Od drugiej edycji poszli na łatwiznę, bo mogliśmy wybierać z setów narzuconych przez IG, a teraz już nawet wyboru nie mamy. Czy to źle? I tak i nie, ludzie zawsze będą marudzić (ja też) i tyle. Czy chciałbym mieć swoje eq na mistrzostwach? Tak, ale dałbym zakaz używania ekwipunku dostępnego jedynie za bryłki. Ludzie i tak dostosują się do reguł jeśli będą chcieli wziąć w tym udział.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
IG przez ponad 10 lat nie dało rady stworzyć jakiegoś prostego, przejrzystego narzędzia dla adminów, pozwalającego na ogarnięcie takich mistrzostw fortowych (przesyłanie zestawów z plecaka na "świat fortowy"), to chyba nie za dobrze świadczy o tej firmie.
 
zgłaszam chęc startu :) , jak bd trzeba to i urlop się znajdzie w pracy ;)

ps. blaż3j powinien mieć arkusz z 1/2 mistrzostw fortowych kto ile nazbierał $$$,umek, i wiele więcej - więc szkoda by było brać statystów :)

Podbipięta;Pierwszy Nos;Oles;Yndi;Piotrek25;speedy911;Kolonia;Delicious;AndiSZ;bubu810;blackfate666;mlody1889;Suchypl;dowudca;Okinawa;yetasek;Thargoid;pawel nedved;MatiRTS;JONY BRAVO;jastrząb66;jaśko59;insane00;MariuszBie;StraszakKubas;raulo1982;mocnykuba99;hibramowicz;fenrir89;Mała Koza;Stapler;ziorek;tornos;Adriam12;lix445;sebol320;Chmieljuve;kwasi1;Fergal McGovern;FabkoKox;XChuligans;Chicharito19;fefe02;Pemol1212;Anioł111;visi0nEer;patryk12399;jakisktos1997;sebalip7777777;viktor1981;watermelon ratr;Theorampole;Dawler;manitu18;.sweet.;themasterofdisaster;*vergio*;speedcolt;MrDeagle;krzysiek2828;anjadia;Xxmati4xX;filipdyc1;Martrex;Jackie Kenedi;squa suna;.asiula.;qoqoq03;Tropiciel Pumy;znajomy139;Ponicz;Mar3czek;Dzida724;Major.Tom;RezolutnyPasikonik;Błękitny1;Godflash;Bezbeek;Chumanista;1LEWO;Dollofdemise;KlawyByk;Run4fun;John Droos;DeeLore;*Butch Cassidy*;ScarlettWilk;Knorpelq;Mr.Happy;Lord Spider;Dr Serisha;mania;Veroth


te osoby były w 95% aktywne na 2 mistrzostwach , wykonywały rozkazy , jak nie mogłybyć online wysyłali offa , ale wsród tych aktywnych jest Buc który grał pod siebie a potem wyszedł z miasta ^^

Jak bd mało chętnych na dowodzenie w sensie ganiac ludzi organizować to jestem chętny, ale do dowodzenia na fortach odpada :) tutaj musi być osoba która to doskonałe ogarnia bo na małym forcie jest bardzo mało czasu żeby dać rozkaz 50 osoba
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Dzięki za listę, właśnie widziałem gdzieś excela/google docsa z tym ale nie mogę go znaleźć bo ktoś wczoraj usunął temat z 2017 :/
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/mistrzostwa-fortowe-2017.61937/page-7
a tam fajne rzeczy można było poczytać ;x
also @Lenka222
yCaInAG.png
Ogłoszenie ma literówkę i link nie działa.
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Dzięki, może się przydać choć narazie niewiele nicków się powtarza ;x

Swoją drogą fajnie by było wiedzieć coś więcej na temat rekrutacji do drużyny :p
No idzie jakoś, powoli trochę - dziś 40 osób dopiero zgłoszonych.
7BrymD6.png
A co chcesz jeszcze wiedzieć? Do 22.03 każdy musi mieć założone konto na eventowym serwerze a jego otwarcie będzie 06.04.
Myślę tak żeby zbierać wejścia do 20. około może wcześniej, potem 2-3 dni żeby napisać do ludzi potwierdzenia czy na pewno będą brali udział i ogarnąć akceptowanie ludzi.

Mogę w sumie zrobić, żeby każdy z linkiem widział odrazu wyniki tego kto się zapisuje jak wolicie, mi to bez różnicy.


Lipa będzie jak pełnego składu nie zbierzemy xD, wtedy będę musiał pisać do kogoś z innego kraju o połączenie się po pół i po 1 forcie/52 osoby będziemy wystawiali pewnie.
W Czechach też ~42 osoby https://forum.the-west.cz/index.php?threads/registrace-hráčů.31422/ narazie, może do nich zagadam, mam tam paru ziomków.
Ale liczę, że uzbiera się ta setka u nas xD.
Może zapisy na forum jak u nich twt zrobiło byłyby lepsze, nie wiem - tak nie trzeba konta na forum mieć to chyba łatwiej.
W sumie najlepiej mają m.in. na .net i .de gdzie cm ogarnęli zapisy przez tickety w grze to nigdzie nie trzeba się ruszać, na niemieckim nawet od 4 dni stoi serwer testowy(ich odpowiednik gonza) do testowania i szukania zespołów xd
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Lipa będzie jak pełnego składu nie zbierzemy xD, wtedy będę musiał pisać do kogoś z innego kraju o połączenie się po pół i po 1 forcie/52 osoby będziemy wystawiali pewnie.
W Czechach też ~42 osoby https://forum.the-west.cz/index.php?threads/registrace-hráčů.31422/ narazie, może do nich zagadam, mam tam paru ziomków.
Ale liczę, że uzbiera się ta setka u nas xD.
Może zapisy na forum jak u nich twt zrobiło byłyby lepsze, nie wiem - tak nie trzeba konta na forum mieć to chyba łatwiej.
W sumie najlepiej mają m.in. na .net i .de gdzie cm ogarnęli zapisy przez tickety w grze to nigdzie nie trzeba się ruszać, na niemieckim nawet od 4 dni stoi serwer testowy(ich odpowiednik gonza) do testowania i szukania zespołów xd
Też wydaje mi się, że zewnętrzny arkusz google dobrze się spisuje (nigdzie nie trzeba się rejestrować, łatwo wypełnić itp.). Jeśli jednak chcesz jakieś ,,specjalne" akcje na forum to pisz propozycję (nie wiele mogę, ale chętnie pomogę tak jak będę mógł) !oooooo!
 
Może zapisy na forum jak u nich twt zrobiło byłyby lepsze, nie wiem - tak nie trzeba konta na forum mieć to chyba łatwiej.
W sumie najlepiej mają m.in. na .net i .de gdzie cm ogarnęli zapisy przez tickety w grze to nigdzie nie trzeba się ruszać, na niemieckim nawet od 4 dni stoi serwer testowy(ich odpowiednik gonza) do testowania i szukania zespołów xd

Tbh, to jakby nasz support miał ogarnąć to co jako gracze ogarniamy, to zajęłoby im tyle czasu, że po zawodach by już było
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
DOzwCJo.png

U somsiadów z zachodu już 137 osób zapisanych dostało 150 lvle na eventowym świecie ehh, damy radę dobić do 50?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Jak najwiecej w sumie xd narazie prawie połowa zebrana, a klasy to musimy ogarnąć jakie najlepsze by były, przydałby się do tego serwerek na literę G. Narazie podglądam co Niemcy ogarniają na ich eventowym świecie i jakie podziały klas ustalą xd
 
Jak najwiecej w sumie xd narazie prawie połowa zebrana, a klasy to musimy ogarnąć jakie najlepsze by były, przydałby się do tego serwerek na literę G. Narazie podglądam co Niemcy ogarniają na ich eventowym świecie i jakie podziały klas ustalą xd

W sumie grałem tam kiedyś na Kyniu, to można by się wkręcić xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry