MISTRZOSTWA FORTOWE 2020

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
U nas również ruszy Gonzales, uruchomimy go w przyszłym tygodniu, gdy będziemy mieć chętne osoby do walk ;)
Przed chwilą pojawiła się informacja na temat zapisów. W przyszłym tygodniu otrzymacie również kolejne informacje na temat mistrzostw.

Jeśli macie jakieś prośby/sugestie, co chcecie otrzymać na czas treningów to śmiało dawajcie propozycje.
 
Musimy lepiej zareklamować, że mistrzostwa w ogóle są tak więc na saloonach powinno się ustawić tematy i jeszcze puścić masową wiadomość na cały dany świat.Zajmie to nie więcej jak 10minut a powinno dać rezultaty.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Musimy lepiej zareklamować, że mistrzostwa w ogóle są tak więc na saloonach powinno się ustawić tematy i jeszcze puścić masową wiadomość na cały dany świat.Zajmie to nie więcej jak 10minut a powinno dać rezultaty.

Henry będzie spamił jutro. Będę akurat mogła to zrobić kilka razy. Niestety nie codziennie mam możliwość w popularnych godzinach być online (np. dziś).
 
Niech na ten gonzales zapisują się osoby co chcą pomóc , bo zapisać się i nie wchodzić to trochę żenada .. albo psuć potem walki
 
warto pomysleć , żeby kilka osób naklepało hajsu i zrobić 3 osobą na ^4 , żeby się nie okazało że na rogach baszt zostaną ogryzki z 500 hp bo braknie dmg w rundzie - coś podobnego było na 2 edycji że brakowało nam 200/300 dmg wiecej żeby rogi padały
 
No dobra serwer stoi i pytanie co dalej?Jakies ustalenia,zbiórki,próbne bitwy?Tu trzeba lecieć z tematem na ostro jeżeli chcemy coś osiągnąć.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Już widzę jak zbierzecie chętnych na próbne bitwy... będzie ciężko, cholernie ciężko skompletować choćby pełnego maluszka :/
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
No trzeba lecieć ostro ale chyba Lenka przejęła pałeczkę skoro zapisy do składu są przez tickety teraz? nie wiem ocb
 
ja też napisałem i odpisał mi jakiś noname krisotfer1995 , kogo oni biorą do tego supa ....

btw. gonza dalej nie widzę :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
ja też napisałem i odpisał mi jakiś noname krisotfer1995 , kogo oni biorą do tego supa ....

btw. gonza dalej nie widzę :D
Kilka dni temu napisałem ;|

po napisaniu dsotałem odpowiedz zeby sie jeszcze raz zgłosił do eventu :X
Z tego co pamiętam to jak wam tam stworzą postać to będziecie mieli widoczny. Chyba, że źle pamiętam, teraz mam prawo źle pamiętać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry