Modlitwa

  • Rozpoczynający wątek Jarek606
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja się modle po każdym spaniu i nic (a śpie w każdą noc):rolleyes:
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Jeśli chodzi o prace to wielka ściema nic nie daje a nawet przeciwnie czasami jest wielkie nieszczęście ;) widać jestem grzesznicą ;) powinna być dodatkowa opcja spowiedź ;P
 

DeletedUser3360

Gość
Gość
Ja tam się pomodlę 2, 3 razy w tygodniu i nic mi to nie daje.A 15 minut to nie tak dużo.Chcę odegrać real i najczęściej chodzę do kościoła w niedzielę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zauwazylem ze czeste modly nie pomagaja nawet wrecz przeciwnie Ale po dluzszym okresie tak jakby motywacja do modlow wzrastala i zawsze cos ciekawszego dropnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja modlę się 2 razy dziennie i to pomaga, średnio co 2 dni znajduję jakiś przedmiocik, a czasem to takie bajery lecą że aż się opłaca i czekać i modlić :D

Raz jak miałam 16 poziom to wyskoczyła broń dla 18 poziomu.. troche dziwne ale nie narzekam:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
na s6 mam kłopot mam tam 36lvl i szukam tej flagi i przepracowałem już koło 300h przy obserwacji fortecy i dalej nie mam flagi i nie pomogło modlenie się i nie pomogło nic dalej jej nie mam a pracuję tam codziennie przynajmniej 2h i zawsze przy 100% motywacji

więc sądze że to jest pic na wodę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja modlę się 2 razy dziennie i to pomaga, średnio co 2 dni znajduję jakiś przedmiocik, a czasem to takie bajery lecą że aż się opłaca i czekać i modlić :D

Raz jak miałam 16 poziom to wyskoczyła broń dla 18 poziomu.. troche dziwne ale nie narzekam:p

Ja sie nie modle, a srednio co 2 dni dostaje przedmiot o wartosci 500-1000$$, a na 16 poziomie znalazlem bron na 40 lvl, ale nie narzekam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się modlę raz dziennie teraz spróbójem po spaniu raz po modlitwie 70% mot. na handlu z indianami znalazłem proce huckerrberego czy jak mu tam:D
 
Ja też się już nie modlę, a znajduję jakiś przedmiot co 1-2 dni, może to jest tak jak w realu. Bóg to nie złota rybka nie daje mam tego czego chcemy. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każda z gier powinna mieć element niewyjaśniony-tajemniczy żeby gracze zastanawiali się nad nim i go rozwiązali. Kościół i modlitwa w tej grze jest tym elementem. Po prostu nawet twórcy gry nie mieli zastosowania dla kościoła w pierwszej fazie tworzenia gry i podejżewam że przy następnej aktualizacji gry jakieś zastosowanie dla modlitwy się znajdzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakład

No to panowie i panie mamy zagadkę
Co daje kościół w The West? Czy jak niektórzy sądzą to regeneracja energii, czy raczej "pokuta" za pojedynki. Ten kto rozwiąże zagadkę Okryje się wieczną chwałą z mojej strony i jako mały prezent dostanie moje konto z 30 poziomem. Wchodzę o zakład.


Rewolwer - The Best
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie przylatują Ufoludki i zabierają wiernego na swoją planetę pozostawiając wielki pentagram. Na ich planecie dają Ci zardzewia... precyzy... Laser 〱〱〵つ〪ㄥㄏㄟㅢ`ego i wymiatash!
 

DeletedUser10447

Gość
Gość
Ja w thewest codziennie się modlę i nic z tego nie mam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się raz modliłem ponad 3 godziny łącznie i co mi to dało ... Nie będę się wyrażał. Według mnie modlenie się nic nie daje i jest to zagadka którą gracze rozwiążą po nowej aktualizacji.



Rewolwer - The Best
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
bo modlenie się zbyt często nie daje prawie żadnych skutków
ja sie modle raz na 1 tydzień
 
Status
Zamknięty.
Do góry