Modlitwa

  • Rozpoczynający wątek Jarek606
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser994

Gość
Gość
U mnie w pracach modlitwa nic nie daje, może mam pecha, ale po modlitwie prawie zawsze w pracy mam wypadek.

A skąd wiesz że nic nie daje? Może bez modlitwy skutki wypadku byłyby gorsze??? :p To tak w ramach włączenia się do dyskusji o niczym - równie dobrze możemy sobie dyskutować, czy stanie na lewej nodze zwiększa prawdopodobieństwo wyrzucenia orła podczas rzutu monetą... bo ktoś stał na lewej nodze i mu 3 razy pod rząd ten orzeł wypadł :D
 
Wiem ,bo częstotliwość znalezienia przedmiotów u mnie nie zwiększyła się, a częstotliwość wypadków wzrosła. Nie wiem jak jest u innych i nie twierdzę że tak musi być. Tak jest u mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sie pytalem niemcow jak se zrobilem konto na niemieckim wescie i mowili ze daje szczescie jak sie modlisz w niedziele ciekawe czy to prawda?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sie pytalem niemcow jak se zrobilem konto na niemieckim wescie i mowili ze daje szczescie jak sie modlisz w niedziele ciekawe czy to prawda?

Dla modlitwa to jedna wielka bujda nigdy się nie modliłem a przedmioty wypadaja co chwile i nie jakieś śmieci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja słyszałęm, że jak się modlisz to w sklepach są lepsze przedmioty ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlenie się może daje jakieś większe szczęście ale nie ma co liczyć na coś fajnego.
Dostałem po modlitwie na handlu kartkę część 2;)
 
Skoro może zwiększyć i zmniejszyć to po co używać? Statystycznie wyjdzie tak samo jak bez modlitwy. Trochę to nie logiczne, że modlitwa może zwiększyć prawdopodobieństwo wypadku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro może zwiększyć i zmniejszyć to po co używać? Statystycznie wyjdzie tak samo jak bez modlitwy. Trochę to nie logiczne, że modlitwa może zwiększyć prawdopodobieństwo wypadku.

Religia nie jest logiczna :)
To chyba najwazniejsza kwestia na podstawie której można dyskutować na temat religii.
Ja czasami modle się przed pracą albo pojedynkiem. Jeżeli przynosi to jakies wymierne skutki które nie sposób zobaczyc bez głebszej analizy to jestem zadowolony. Negatywne czy pozytywne to w tym momencie nie ma to dla mnie większego znaczenia:)
Po prostu się modlę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja modliłem się kilka razy, żeby dojść do nowo założonego miasta, w którym nie było drogowskazu... Kościół to w tej grze taki bajer, prawdopodobnie modlitwa jest tylko odliczaniem 15 minut:D. Takie jest moje zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak sie pomodle, w grze 3 razy do tej pory to 2 razy odrazu znalazłem coś, jednak, jak pisze w samej "pomocy" zbyt częste modlenie nic nie daje; może stąd wasze wypadki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a u mnie to działa!!
Jak nie potrafię znaleźć jakiegoś przedmiotu (np. Kartki cz.2 Która ma 1% szans na odnaleźienie) to po modlitwie znajduję odrazu ;)
Nie działa zawsze ale za zwyczaj tak !
 

DeletedUser4376

Gość
Gość
A nie pomysleliscie, ze kosciol moze w tym maczac palce? Przeciez Papiez jest niemcem, moze dal taki pomysl tworcom gry, zeby zrobili kosciol, a ludzie beda sie nateszcie zastanawiac, po co sie modlic. Jezeli zauwaza, ze modlitwa cos daje, to zaczna chodzic do prawdziwego kosciola. Byc moze Papiez stwierdzil, ze nie wazne w jaki sposob chodzi sie do kosciola, wazne zeby chodzic, a gracze the-west chodza tam czesciej niz babcie w moherowych beretach ( ktore tez twierdza, ze cos to daje ).

Poza tym, zauwazcie taka kwestie, ze modlenie sie pomaga sie utrzymac przy zyciu. Dowod? Pokazcie mi chociaz jedna osobe w the-west ktora zginela, umarla, utonela, spadl kamien, zawalil sie tunel w kopalni, amunicja wybuchla prosto w twarz.... itp...

NIE MA TAKIEJ OSOBY!!!

Z tego prosty wniosek. Im wiecej sie modlisz, tym dluzej zyjesz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Up
kosciol w grze The-west jest w miescie poniewaz na dzikim zachodzie w kazdym miasteczku byl takowy. I jest to kosciol PROTESTANCKI, a nie rzymskokatolicki, a jak wszyscy wiedza protestanci NIE UZNAJA zwierzchnictwa papieza.
I nie. Nie wszyscy gracze w TW korzystaja z opcji "modlitwa", a nawet sklanial bym sie do tego, ze z modlitwy korzysta okolo 30% graczy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak ja się pomodliłem i poszłem do pracy ujeżdzanie koni to znalazłem dwa siodła
 
Status
Zamknięty.
Do góry