Modlitwa

  • Rozpoczynający wątek Jarek606
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8272

Gość
Gość
Teraz się modlę a potem idę transportować amunicję (mam większy zarobek).
Jutro napiszę co mi z tego wyszło.
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Super! po dwóch godzinach dostałem dynamit i zabrało mi ponad 300 życia.:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwa napewno coś daje ;) Programistą nie chciało by się robić czegoś tak dla jaj ;) Mi osobiście się wydaje że szczęście w pracy rośnie. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi też się wydaje ze to szczescie w pracy przynosi ze jakiś no niewiem lepsze przedmioty się znajdzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
przedmioty znajdowane są średnio raz na 8h pracy (nie co 8 godzin tylko średnio co 8 godzin). Modlitwa nie ma tu nic do rzeczy.
Podobnie w pojedynkach. Wygrywa lepszy a nie bardziej wierzący. Jak ktoś gra bobem to niech się pomodli ze 2 dni i sprawdzi na jakimś dobrym żołnierzu.
Modlitwa to takie urozmaicenie, pomaga też dzieciom co ich rodzice gnają w niedziele od kompa do kościoła. Później rodzice pytają - byłeś w kościele? - tak byłem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
paczcie modliłem się i :
my.php
[/URL][/IMG]

To naprawde działa!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Był już osioł zombi a teraz jeszcze syrenka. :D
Jak na mój gust powinni wprowadzić jakieś ograniczenia.

Co do tematu to zróbcie sobie w miastach taki eksperyment:

Określona grupa ochotników przez miesiąc zaczyna dzień od jednej modlitwy pod koniec dnia w odpowiednim miejscu zapisuje ile pracowała i ile razy coś znalazła.
Najlepiej zaznaczając osobno pierwsze dwie godziny po modlitwie.

W następnym miesiącu ta sama grupa robi dokładnie to samo ale żadnego modlenia się.

Prace najlepiej żeby miały zbliżone poziomy na szczęście i nie wolno by było brać tych z zerowym.
Poza tym żadnego premium w czasie eksperymentu.

Jak więcej osób z miasta weźmie w tym udział to powinien wyjść całkiem ciekawy wynik. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
budowa

:Da może to coś z budowaniem np jak się pomodlisz rozbudujesz rusznikarza i lv skoczy to dostaniesz ostry sztylet lub sztylet
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to ja musiałem mieć takiego pecha.. bo z 50h na szukanie flagi poswięciłem i nie znalazłem

BTW gratuluję ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
:Da może to coś z budowaniem np jak się pomodlisz rozbudujesz rusznikarza i lv skoczy to dostaniesz ostry sztylet lub sztylet

powiem Ci że ja budowniczy przed każdym rozbudowaniem w mieście na następny lvl najpierw sie modle, a potem od razu dobijam lvl budynku.
I przyznam sie że jak narazie dostaje te przedmioty które sobie wymarzyłem i które są idealne dla mnie. Myślę że gdyby moi ludzie z miasta też sie modlili to i pewnie dla nich coś sie znalazło
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Czy modlil sie ktos z spiewnikiem w ekwipunku?
Czy modlil sie ktos BEZ BRONI?
Czy modlil sie ktos BEZ NAKRYCIA GLOWY?

I Czy modlil sie ktos spelniajac te wszystkie 3 warunki?


P.S.
i jeszcze czy modlil sie ktos bez konia w ekwipunku?
Moze kierujac sie realizmem cos wpadnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy modlil sie ktos z spiewnikiem w ekwipunku?
Czy modlil sie ktos BEZ BRONI?
Czy modlil sie ktos BEZ NAKRYCIA GLOWY?

I Czy modlil sie ktos spelniajac te wszystkie 3 warunki?


P.S.
i jeszcze czy modlil sie ktos bez konia w ekwipunku?
Moze kierujac sie realizmem cos wpadnie?

W sumie dobry pomysł, bez konia, bo jest zakaz, czapkę się w kościele zdejmuje tak jak broń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie dobry pomysł, bez konia, bo jest zakaz, czapkę się w kościele zdejmuje tak jak broń.

tak, a jak grasz kobieca postacia to mozesz w czapce....

a jak zaczniesz modlitwe w niedziele o 12.00 to przez caly tydzien bedzie czuwac nad toba opatrznosc i szanse znalezienia przedmiotow/prodoktow wzrosna dwukrotnie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... modlitwa to tajemnica... na forum jest robiony eksperyment w transporcie amunicji i handlu z Indianami. Wyznaczone osoby pracują 10h w w/w pracach bez modlitwy, a potem z modlitwą. Albo to zbieg okoliczności albo wszyscy po modlitwie znajdują lepsze przedmioty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tak naprawdę to modlitwa zwiększa losowo wybrany atrybut lub procent pracy.
 
U mnie w pracach modlitwa nic nie daje, może mam pecha, ale po modlitwie prawie zawsze w pracy mam wypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry