Modlitwa

  • Rozpoczynający wątek Jarek606
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Modlenie sie nie wymaga pkt energii, do tego nigdzie nie jest napisane, ze modlitwa nie wywoluje zadnych efektow.

ok, wiec popatrz na to z tej strony:
-modlisz sie 2 razy dziennie, co daje 30 minut "zmarnowanych"
-na miesiac daje to 900 minut czyli 15 godzin
-w ciagu 15 godzin w hoelu (lvl 5) zregeneruje sie nam 187 pkt energii
-wiec na miesiac mamy 7-8 wiecej prac, co daje nawet 1000 expa ;]

osobiscie wole miec te 1000 expa wiecej (mam premium wiec wyszlo by nawet wiecej), niz marnowac czas na modlitwe, ktora MOŻE dziala.

eidt: podczas 15 minut modlitwy moglbys 15 minut sie przespac i zarobic 3 energii, wiec kazda modlitwe mozna uznac za "stracone" 3 pkt energii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mało sensowne argumenty jeżeli przyjąć, że skierowane są do wszystkich, ponieważ nie siedzę przy PC 24h na dobę i nie korzystam z automatyzacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mało sensowne argumenty jeżeli przyjąć, że skierowane są do wszystkich, ponieważ nie siedzę przy PC 24h na dobę i nie korzystam z automatyzacji.

hmm no coz, przy tej grze nie trzeba siedziec 24h na dobe.
Raz na 4h jest wystarczajacym czasem, a jesli sie modlisz to raz na 2h15m,
co daje kolejny argument na omijanie modlitwy ;)

/oczywiscie bez automatyzacji/
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Nie czytałem poprzednich postów, ale na forum miasta wyczytałem, że dzięki modlitwie dostaje się w mieście lepsze itemy :) Co sądzicie o tym ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ar3czek ma racje np. przy rozbudowie rusznikarza jeżeli sie przed każda rozbudową pomodlisz to wzrasta szansa na lepszy przedmiot.To jest potwierdzone na Anglielskim The west.
 

DeletedUser9156

Gość
Gość
mi nic nie dalo modlilem sie dlugo a i tak nic nie znalazlem w pracy
 

DeletedUser10473

Gość
Gość
Mi modlitwa pomogła otóż:
Poszedłem się pomodlić na 30 minut potem poszedłem na obserwacje fortecy na 30 minut i znalazłem
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Ja się teraz będę modlić w każdą niedziele (na westach oczywiście :p)
a za tydzień zobaczymy czy to coś dało
 

DeletedUser

Gość
Gość
fakt modlitwa pomaga nie mogłem znaleźć flagi poszedłem spać i się pomodlić i znalazłem flagę i szary krawat;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mówicie o lepszych itemach w sklepie i że to potwierdzone. Ale w jaki sposób, ktoś stworzył "identyczne" postacie, rozbudowywał w tej samej sekundzie, modlił się w jednym mieście 0,5h, w drugim 15min a w mieście "kontrolnym" nic i wtedy okazało się co modlitwa daje.
Raczej kilkunastu osobom się fuksnęło przy rozbudowie i trafili dobre itemy i od razu wychwalają modlitwę. A po sobie wiem, że się pomodliłem (i inni), a i tak rdzawe itemy w Rusznikarzu wypadły ... czysty zbieg okoliczności i szczęście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
potwierdzam - kumpel tez modlil sie bobem i nie wyskoczyly najlepsze przedmioty, ani w rusznikarzu, ani u krawca.

fakt modlitwa pomaga nie mogłem znaleźć flagi poszedłem spać i się pomodlić i znalazłem flagę i szary krawat;)

rowniez bzdura

Jak zrobić Kościelnego w swoim mieście bo niewiem :confused:

my też nie

Ar3czek ma racje np. przy rozbudowie rusznikarza jeżeli sie przed każda rozbudową pomodlisz to wzrasta szansa na lepszy przedmiot.To jest potwierdzone na Anglielskim The west.

rzuć linkiem do tego "potwierdzenia" to się tam zarejestruje i ich wyśmieje normalnie.
to może my potwierdzimy, że jak się modlisz o północy, to dostajesz o 2 pkt doświadczenia więcej podczas najbliższej pracy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie czytałem poprzednich postów, ale na forum miasta wyczytałem, że dzięki modlitwie dostaje się w mieście lepsze itemy :) Co sądzicie o tym ;p

ja u siebie w mieście jak mam dobić budynek do następnego lvlu to poświęcam te 15 minut i... jestem bardzo zadowolony z itemów które dostaje. Dostaje przeważnie te co chcę i te co MI sie najbardziej przydają (bo u mnie to chyba tylko ja sie modle). Czy to przez modlitwę ? nie wiem, ale póki co dalej sie modle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mam pojęcia i chyba inni też, to wszystko nie jest potwierdzone.
Te zdobywanie itemek czysty fart, nigdy się w wescie nie modliłem a dobre itemki mi wpadają, dawno za 1 razem znalazłem kawałek kartki(część 2).
To wszystko to brednie czysty fart i zbieg okoliczności.
Ale będę się codziennie modlił ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja twierdzę tak jak Monowiec, że to jakie przedmioty zdobędziemy w pracy i czy je zdobędziemy nie zależy od modlitwy. Tak samo z miastem jakość przedmiotów od niej też nie zależy. TA modlitwa możę coś daje może nie raczej nigdy się tego nie dowiemy;). JA i tak się codziennie modlę, ale jak później pracuje nie znajduje zawsze produktów ani przedmiotów. I tak siębędę modlił dalej:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak już się modlę to okazyjnie, czy to coś daje nie wiem ale czytałem że jak się pomodlisz przed pojedynkiem to masz większe szanse wygrania. Ja osobiście sądzę że modlitwa nic nie daje a jak już coś daje to uważam że to taki mały bonus że nie warto się modlić więcej niż 2 razy tygodniowo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I have a dream...

Wiadomo tyle, ze kosciol na pewno Chrzescijanski, bo krzyz jest na jego dachu. :) Nie zauwazylam zadnych skutkow modlitwy w grze... w sumie bardzo zadko "tracilam" cenny czas postaci na modlitwe. Moze powinnam zaczac? Sprobuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja miałem to dziś sprawdzić ale tak mi jakoś sie nie chciało bo hunciłem noobowskie 50 levele ;D jutro to sprawdze jak questa zrobie ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry