precz z nieśmiertelnością !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16941
  • Data rozpoczęcia

limit punktów życia


  • W sumie głosujących
    538
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zły pomysł,dlatego że jestem PP i mam zaledwie 1,2k HP.PP i Boby to nie klasy które przykładają się do pojedynków,a często są napadani przez zawadiaków lub żołnierzy.Po pierwszym dedzie każdy kto miał PP lub Boba wybrał by zawadiake lub żołnierza co spowodowało by całkowite zniknięcie z map TW Poszukwaczy lub Bobów.

NA NIE!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co z żołnierzami co mają 8k HP? Stracą punkty? Trochę to niedopracowane.
Na Nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie na nie. Jeśli ktoś chce, niech sobie wali wszystko w PŻ. Lepszym rozwiązaniem jest zwiększenie wagi innych umiejętności :)
 

DeletedUser27023

Gość
Gość
Jestem zdecydowanie na nie. Jeśli ktoś chce, niech sobie wali wszystko w PŻ. Lepszym rozwiązaniem jest zwiększenie wagi innych umiejętności :)

to samo, zresztą PP z 8K hp jest bardziej nieśmiertelny niż żołnierz 12K hp ...
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Jestem na zdecydowane NIE.

Ogólnie jestem przeciw jakimkolwiek ograniczeniom w bulidach.

Co wam przeszkadzają koksy? Dla nich głównym celem są forty to starają się być jak najlepsi. To samo jest z pojedynkowiczami, na pierwszym miejscu mają pojedynki to starają się tak dopasować bulid aby wygrywać. Proste:)

PS. Dziwie się, że moderatorzy nie przyczepili się do opcji podanych w ankiecie. To są tak zwane pytania sugerujące które mają na celu zasugerować daną odpowiedź, poza tym obrażają osoby z innym zdaniem (w tym mnie). Odpowiedzi powinny być "TAK" "NIE" i "tak ale z poprawkami".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie! Zrobiłem sobie po każdej postaci na innym świecie. I gra mi się przyjemnie jak jest. Jednym PP :ind: nie mam miasta i idę od zadania do zadania, przedmioty kupuje na targu a kasa płynie z zadań, robót i handlu. Nikt mnie nie atakuje. Powoli na loozie, gra w wolnej chwili, zajrzeć co jakiś czas. Da się!
Ale mam też żołnierza i robię go na koksa by w pełni zasmakować życia fortowca. Chce się spróbować w grze z innymi jako żołnierz. Jak się spodoba to może jeszcze se PP na fortowca gdzieś zrobię bo dobrze wygląda z bonusami na forcie. pif paf
Jest tyle światów i tylu różnych graczy, że nie wierzę iż trzeba wprowadzać ograniczenia dla innych by samemu czerpać przyjemność z gry.
Tak jak na Dzikim Zachodzie gdy w swoim mieście/stanie czułeś się obco to były te ziemie niczyje i można było szukać swojego miejsca na świecie i zbierać ludzi sobie podobnych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, choć tak jakby nie do końca. Dlaczego? Już tłumaczę:
Gracze którzy obecnie mają te 10.000 HP, albo stracili by pkt umiejętności, albo zostałyby im takie kolosalne liczby Punktów Życia. Chyba, że po wprowadzeniu byłoby coś w postaci wiadomości do gracza, np. : Limit PŻ to 3.600. Miałeś więcej, więc pkt umiejętności, które były w nadmiarze w PŻ możesz rozdać ponownie. (kazdy mniej więcej wie o co chodzi :))

A poza tym - nie każda koalicja stawia takie ultimatum - 3000 HP albo wylot z miasta.
W większości panuje swoboda, choć nie zaprzeczam, że są takie sytuacje (sam się z taką spotkałem).

Niektórzy grając poszukiwaczem nie chcą mieć miasta. Wystarcza im darmowe 2 poziomy hotelu ;) A perspektywa gry bez pojedynków wydaje się całkiem fajna ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duże Hp dużo expa.
Mając duże hp można na bitwe dotrzymać do 55 rundy i atak na flage bo trudno tez jest wybić z gobrym dowódcą.
A ja myśle ze wkoncu powstaną prace pod hp;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE

Jestem przeciwny!
Jak przypakujesz w HP to przy dłuższej obecności na bitwie masz full expa. Ja osobiście o maxa otarłem się na 61lvl i było to 1482 exp przy 5k HP.
No i gdzie na tym lvl w półtorej godziny będzie tyle exp?!
Z pudeł też ładne dropy są, a prace, czy zadanie tracą nieco bo expa mało jest.:&::nie:
 
Bardzo dobry pomysł, czekam tylko na wprowadzenie do gry. Sam jestem pojedynkowiczem i ucierpiałem przez taką selekcję::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
to nie wina gry i możliwości wyborku jak ma być rozbudowana postać...
tylko założycieli miasta którzy mogą równie dobrze powiedzieć "macie zrobić reskil tak by mi xxx & xxx & xxx przynosić co bym mógł sobie crafting na coś tam zrobić - kto nie posłucha wylatuje"

jeśli miasta prowadzą tyrani co nie pamiętają o tych, co przyłożyli się do budowy miasta to już ich sprawa... nie podoba wam się to możecie sami założyć miasto i prowadzić je po swojemu... są i koalicje nie udzielające się w fortach i bitwach o nie... możecie sobie zmienić w każdej chwili...

wg tego pomysłu to najlepiej dać jeszcze takie zasady coby skille sama gra przyznawała za nas wtedy będzie "sprawiedliwie" ale czy ciekawie? nie sądzę...


wielkie NIE dla jakichkolwiek ograniczeń własnych strategii bo komuś pod jego strategię to nie pasuje... -,-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Konsekwencje omdleń muszą być, bo niektórzy wykorzystują 48 jako pomoc w grze, a powinna to być sroga kara. Trzeba coś z tym zrobić.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Koks to koks i nie ma tutaj żadnych gatek szmatek

Chcesz im dorównać ? pakuj w hp

Nikt nie bawi się w jakieś umiejki pod forty itp. hp,hp i jeszcze raz hp :D
Nie podoba ci się w mieście fortowym to tam nie siedź tylko odejdź z miasta i zbieraj w samotności pomidory :)
A jak chcesz zawsze możesz zrobić orka :p
Wtedy będziesz miał sporo hp i pojedynki pokroisz :D
Każdy gra jak mu się podoba i nie powinno tutaj być jakichś ograniczeń :D
Chcesz pakować w hp to pakuj a jak chcesz pakowac w pływanie to też pakuj :D
Twoja postać twój wybór :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy co są na tak to pewnie pojedynkowicze chcący uśpić fortowców!!!!!
Mam żołnierza na jednym świecie mam 13k hp i mi z tym dobrze!!!!:traper:

mam też pojedynkowicza na swiecie 11 i wiem jaka to frajda uśpić przed bitwą koksa :D:D:D
Ale jak ty jesteś koksem i ktoś cie tak uśpi to źle :p:p:p no chyba , że masz załatwione 48h wcześniej lub sie zapiszesz na bitwe :D:D:D
 

DeletedUser26604

Gość
Gość
Jestem na nie. a na koksow sa zlotka i gdzie dostaniesz 1500 expa pif paf :nie:
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Temat strasznie kontrowersyjny.
Jestem zarówno na tak, jak i na nie.
Tak jak powiedział helmos, ma takiego koksa, maks w hp, ale żyje na bitwie tylko trochę dłużej, bo:
-zawadiacy mają bonus i np. takiemu helmosowi raz na bitwie zabrałem za jednym strzałem 1400 hp.
-nie mają prawie nic w uniku, więc i tak ładnie dostają.

Ale i na tak, dlatego, że p. przygód ma bonus do uników i mając maks w hp jest bardzo dobry.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Kasiu pomysł co najmniej niedorzeczny.

Podczas gry musisz wybierać kim chcesz być,nie ma postaci uniwersalnej,więc dlaczego pojedynkowicz ma być stawiany na równi z koksem?
Jeśli ktoś chce poświęcić się fortom to dlaczego miałby tego nie zrobić?!
Ograniczenia każdej z klas sprawiają,że każdy ma jakieś słabości i to jest smaczek tej gry,nie można być dobrym we wszystkim i właśnie dlatego powstała opcja reskill.

A co do żołnierz z 10k Hp odsyłam Cię do Księgi Postaci

" Wszechmocny admin postanowił stworzyć pierwszą postać,gdyż wszelkie Hrabstwa były puste i pozbawione walk.Wziął,więc nieco HP i złotych bryłek i stworzył Żołnierza.Z Trwogą spojrzał na swoje dzieło gdyż było one wielce potężne,lecz Admin widział,że Żołnierz przyda się podczas walk fortowych i uznał że jest to dobre.Aby jednak Żołnierz nie był wszechpotężny stworzył Admin Zawadiakę.A widząc jak zawadiaka wkurza żołnierza uśmiechnął się bo widział,że jego dzieło jest dobre"

No to by było na tyle ::):
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Kiedyś dałem głos na nie- wiem, że był to błąd.
Oczywiście jestem przeciwko takim bitwom fortowym...

OGROMNE TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry