Stacja kolejowa

  • Rozpoczynający wątek Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Chciałbyś/Chciałabyś, aby pomysł wszedł w życie?


  • W sumie głosujących
    423
Status
Zamknięty.

DeletedUser14524

Gość
Gość
lecz jak przy fortach to też przy miastach ;) i jakieś tam koszty za przejazd :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
lecz jak przy fortach to też przy miastach ;) i jakieś tam koszty za przejazd :)

2 posty wcześniej:
Dlatego forty, aby stacji było mało - nie może przy każdym mieście stać dworzec. Na dzikim zachodzie pociąg nie zatrzymywał się co 30 sekund, a dobrze by było, aby prawda historyczna została zachowana.


A co do...
Sprouse, napracowałeś się :) Pamiętaj, że głosować mogą tylko zalogowani, a baaaardzo wiele osób wchodzi jako gość na forum... Sam tak robię ;) Ale specjalnie zalogowałem się by zagłosować na tak (z poprawkami). Moim zdaniem kasa z biletów powinna połowicznie iść do gry i połowa do podziału między forty będące właścicielem stacji początkowej i stacji końcowej. Po jednej stacji na hrabstwo przy każdym dużym forcie.

Tak, też o tym myślałem, ale do końca nie miałem pojęcia jaką wprowadzić opłatę manipulacyjną - dlatego też nie podawałem przykładowych cen.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł lecz było dużo podobnych.Napracowałeś się i to doceniam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobrze dopracowany, oczywiście jestem na TAK
Oby tak dobrych pomysłów było więcej ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sprouse świetny pomysł :) jestem dumny że mam cie w mieście :) pomysł powinien się udać trud największy napisać skrypt ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł powinien się udać trud największy napisać skrypt ;/

Eee, co tam. Raptem kilka dni pracy (W InnoGames pracuje ~40 osób, w tym ok. 10 zna PHP, a dzień liczę jako 8 godzin). W max. dwa tygodnie można wszystko ładnie i sprawnie napisać.

No to kiedy pomysł idzie do Niemiec ??? ;)

Najpierw pomysł musi zostać przeniesiony do działu Propozycje możliwe do wprowadzenia. Może ktoś powiadomi admina, albo też moderatora? :)
Ale z tego co zauważyłem, to tematy są tam przenoszone według ogólnego "widzimisię".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysłów tego typu było wiele ale ten jest najlepiej opracowany graficznie.Na tak!
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak z poprawkami
zastanawiają mnie 3 kwestie:

1. polozenie stacji w sektorze
- forty nie koniecznie, forty na ogł były wysunietymi placówkami militarnymi owszem były takie ze stacja ale na ogół jednak nie

wiec pomysl jest taki zeby stacja była rozlokowana losowo w poszczegolnych sektorach, a kontrolowało by je NAJBLIZSZE miasto, zwiększy to motywacje na posiadanie fajnych miejsc na maista (wybrac takie z bliskim fortem i z dworcem bedzie stosunkowo ciezko) - bonusy? zycie na serwerze rozlozy sie bardziej rownomiernie po sektorach a nie wschod zaludniony a zachod to zapadła dziura przez kilak pierwszych tygodni/miesiecy

2.ilosc stacji w sektorze:
imho 1
jak prawdziwa kolej ma dowiesc duzo ludzi w poblize innych wezłów komunikacyjnych, dylizanse itp (w realu, w grze mamy konie osły i inne zwierzaki)

3.kwestia predkosci
a dokladnie dostosowanie jej do gry, realnie konie mogły dogonic pociag i nawet być szybszymi od niego, tylko ze ich wytrzymalosc nie była zbyt wielka na taki wysiłek (uogolniam)

pytanie jak rozwiazać kwesie pociąg/zwierzaki
- był bym usatysfakcjonowany poznajac pomysł autora, to jego pomsł nie bede wlazic z butami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
3.kwestia predkosci
a dokladnie dostosowanie jej do gry, realnie konie mogły dogonic pociag i nawet być szybszymi od niego, tylko ze ich wytrzymalosc nie była zbyt wielka na taki wysiłek (uogolniam)

Koń nie mógł dogonić lokomotywy, chyba, że jechała ona bardzo wolno :)
Galopujące konie osiągają prędkość 18 km/h, a więc ok. 11 mil (kłusak ma 12, więc jest to zgodne z prawdą).
Natomiast pociągi na dzikim zachodzi (liczmy, że w 1895) osiągały w ówczesnych czasach nawet 90km/h (55 mil)! Oczywiście, pociągi osobowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najpierw pomysł musi zostać przeniesiony do działu Propozycje możliwe do wprowadzenia. Może ktoś powiadomi admina, albo też moderatora? :)
Ale z tego co zauważyłem, to tematy są tam przenoszone według ogólnego "widzimisię".

Nie są przenoszone według "widzimisie" tylko, kiedy jakiś administrator dowie się, iż pomysł jest możliwy do wprowadzenia do gry.

Ja osobiście jestem na nie-napracowałeś się, ładna grafika, dobrze opisane, to doceniam, ale jakoś po prostu te wszystkie propozycje ze stacjami kolejowymi itp. jakoś do mnie nie przemawiają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dopracowany i przydatny w dzisiejszych czasach opierających się na fortach ;)
Jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę tutaj, że część osób nie jest za stacją kolejową przy fortach, ale wg mnie tak powinno być, gdyż znaczenie fortów wzrośnie (jak na razie zdobycie wielkiego fortu = zmiana nazwy hrabstwa, zdobycie obojętnie jakiego fortu = sala sypialna)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widać że się naprawde napracował . Dobrze rozbudowane , grafika niezła :p oczywiśćie na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry :)

Od fortu do fortu, pod żadnym pozorem od miasta do miasta. To ma być coś wyjątkowego, a nie w każdym mieście...

Co prawda ja bym kilka rzeczy zmienił, ale sama kolej, (nie mówię o konkretnym opracowaniu) jest jednym z najlepszych pomysłów graczy, które nie zostały wprowadzone :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na duże zielone TAK . Widać Sprouse że się dużo napracowałeś !
 
Koń nie mógł dogonić lokomotywy, chyba, że jechała ona bardzo wolno :)
Galopujące konie osiągają prędkość 18 km/h, a więc ok. 11 mil (kłusak ma 12, więc jest to zgodne z prawdą).
Natomiast pociągi na dzikim zachodzi (liczmy, że w 1895) osiągały w ówczesnych czasach nawet 90km/h (55 mil)! Oczywiście, pociągi osobowe.

Tak naprawdę to ponad 30 km/h (ok. 18 mil/h)jest w stanie osiągnąć galopujący koń. A to tylko gra więc kłusak ma te 12 mil/h. Czyli tym bardziej przyda się kolej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł świetny ale ja wprowadził bym jedną poprawkę a mianowicie że by fort nie był wymagany.A tak poza tym to pomysł miodzio!!;)
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry