Stacja kolejowa

  • Rozpoczynający wątek Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Chciałbyś/Chciałabyś, aby pomysł wszedł w życie?


  • W sumie głosujących
    423
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jeden z pomysłów zasługujących na wprowadzenie ale w tym roku nie wejdzie liczmy na to żeby weszed 2011r.Trzymam kciuki na jego wprowadzenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba najlepszy pomysł, z jakim się tu spotkałem.

Dostajesz WIELKIE, CZERWONE, POGRUBIONE I PODKREŚLONE TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm na prawdę FAJNY pomysł. Duży + za grafikę i opracowanie wszystkiego. Jeśli gracze bd prezentować TAKIE pomysły nooo to :D
 
Pomysł jest świetny ale BYŁ.Tamtym się nie udało, a sami najlepsi forumowicze próbowali.Nic z tego.Ale może w 2011 zrobią coś ala kolej i tory.Jestem na TAK, idea sama w sobie jest bardzo dobra.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
ten pomysl jest extra

extra pomysl(doczytalem do konca:D). W tej chwili wygladam tak :eek:. Tylko chcialbym, zeby bilety kosztowaly malo(50/100/200 n.p.). Każdy wie po co te slashe i trzy liczby ;). !GOSCIU TRAFILES W DZIESIOTKE:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy obecnych postępach Innogames, to raczej najbliższy wolny termin będzie w 2012.
 

DeletedUser19419

Gość
Gość
jestem na tak ale wedlug mnie to maly fort powinien moc rozbudowac stacje do 2 lvl'u sredni do 3 a duzy do 4-5
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też kiedyś myślałem nad czymś takim ale mi się nie chciało robić graf :p

Hymn...Forty by miały takie stacje tylko?? Dla mnie w ogóle bez sensu że forty, myślałem nad tym by w każdym hrabstwie była jedna niezależna stacja kolejowa i to by uprościło komunikację głównie między NPC... (wpadłem na ten pomysł jak robiłem misje z Mugridge'm i musiałem przejść z jednego końca mapy na drugi...)

Na razie się wstrzymam z głosem
 

DeletedUser

Gość
Gość
TAK

Dobry pomysł, zawsze chciałem trochę szybciej dojechać do pracy albo koło niej :D .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy pomysł. Ale stacja kolejowa obok fortu jak już to obok miasta. Prędkość pociągu powinna być dużo większa.Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadził bym małą zmiankę w projekcie.

Wręcz świetny pomysł lecz wprowadził bym jedna dość spora poprawkę. Stacja kolejowa powinna być nie przy forcie tylko:

a)stacje mogłoby budować miasto które jako pierwsze w sektorze będzie na max-a rozbudowane. Od tego miasta i tak będzie niedaleko do fortu około 30 minut max.Reszta jak napisane jest w podanym przez zalozyciela watku linku.

b)stacje będą jak forty. Będą specjalnie wyznaczone działki pod budowę stacji jak forty. Wiec stacje kolejawa moze miec kazde miasto. Stacje bedzie moglo budowac miasto w wyznaczinym miejscu jezeli bedzie rozbudowane do konca czyli bedzie mialo 42800 punktów. Ze stacji bedzie mogł kozystac kazdy jezeli sostanie ona wybudowana. Oczywiscie bedzie ja mozna rozbudowac dalej. Miasto bedzie miało korzyści ze budowy stacji kolejowej nastepujace: bedzie tak jak jest z bankiem w miescie wplacac pieniadze moze kazdy ale jezeli ktos pochodziz miasta placi malo prowizji a ktos z poza miasta musi zaplacic wicej prowizji czyli posiadacze stacji kolejowej beda za bilet płacić np.100$ a ludzie z poza miasta o 50% wiecej czyli 150$. Posiadacz stacji kolejowej bedzie mogł sie zmieniac w taki oto sposób : na utrzymanie stacji bedzie trzeba placic rachunki np. 50$ dziennie lub 350$ tygodniowo beda 2 opcje. Pieniadze beda przenoszone automatycznie z kasy miasta. Jezeli miasto bedzie mialo dług w wysokosci 700$ lub 350$ (sami ustalicie to) czyli w wysokosci 1-2 skladki tygodniowej. Jezeli dlug bedzie wiekszy niz 700$/350$ stacja zmieni sie w "Opuszczona Stacja". stacja wtedy nie jest własnoscia miasta. "Opuszczona stacje moze pobudzić znow do zycia jakieś inne miasto rozbudowane na max-a (tym miastem moze byc nawet to samo miasto które straciło stacje ostatnio). Aby pobudzić stacje znow do zycia trzeba bedzie spłacić dlug i oczywiscie iles tam energi. Stacje kolejowa bedzie mogło naraz posiadac 2 miasta. Reszta jak napisane jest w podanym przez zalozyciela watku linku.


Myślę, że ta opcja b) jest leprza z reszta widać. Myśle ze to moze sie przydac w realizacji tego projektu moze nie w całości ale w części. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł genialny, szczególnie w przemieszczaniu się od bitwy do bitwy. Jednak małe poprawki trzeba wprowadzić, otóż według mnie szansa na trafienie do przedziału sypialnego/restauracji powinna być większa. Przy czym powinni ją ustanowić goście od programowania, a według mnie powinna być około 1:20.
Oczywiście w przyszłości jeśli to wprowadzą, można by dodać jakieś bajery typu napady na pociąg, obrona przed indianami itp. ale póki co pozostańmy przy podstawowej wersji. A co do wyglądu stacji - mam wrażenie że jeśli to wprowadzą to wykorzystają rysunek pracy budowa stacji kolejowej.
Ja też przyznaje nagrodę +.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No no.. naprawdę ciekawy pomysł ,urozmaici grę.
I trochę się napracowałeś nad tą grafiką ;)
Wielkie TAK. :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten pomysł jest genialny

BRAVO

Oczywiście jestem na TAK

P.S Ja też robiłem misję z Mugridgem, mieszkam po prawej stronie w ostatnim prostokącie i musiałem iść na środek, później poszedłem na wschód, później na zachód, a następnie wróciłem do miasta, zajęło mi to 34h a mam araba :[
 
Status
Zamknięty.
Do góry