Stacja kolejowa

  • Rozpoczynający wątek Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Chciałbyś/Chciałabyś, aby pomysł wszedł w życie?


  • W sumie głosujących
    423
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, nie licząc zamykania stacji, ponieważ przed bitwą o fort możnaby stacje zamknąć aby przeciwnicy mieli problem z dojazdem.

Ogółem jestem na TAK
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry jeden z lepszych jakie widziałem na forum,
Całkowicie TAK
 

DeletedUser10039

Gość
Gość
no napracowałeś się kolego :) pomysł genialny i odemnie oczywiście TAK, fajnie było by gdyby coś takiego weszło w życie, chociaż ja troszkę bym to uprościł.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"zarzucił"? powiedzmy sobie szczerze, że mógł skopiować pomysł. zrobił to miesiąc po Sprousie. no i cytat z angielskiego frum:
Came up with this while reading job description for 'building railroad station' and don't think has been said before
w wolnym tłumaczeniu:
Myśl ta wpadła mi do głowy, kiedy czytałem opis pracy "Rozkładanie torów" i wydaje mi się, że nie był on nigdy poruszany".
Anglicy słabo szukają^^. i to jest właśnie dowód na to, że Polak potrafi. do Niemców trzeba wysłać. a, właśnie. mało osób, które zagłosowało na nie się wypowiedziało. więc może niech się ruszą i łaskawie napiszą, co im przeszkadza? rozumiem, nie można pisać: "nje , pofoty pyuy fyszei" ale może jakiś konkretny powód macie? no, proszę o odpowiedzi.
drugie "a, właśnie". jest ponad 200 głosów na tak, plus głosy na tak z poprawkami, a więc dlaczego temat nie jest w Propozycjach możliwych do wprowadzenia?;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. Świetny pomysł, który na pewno urozmaiciłby grę i ułatwił przejazdy na duże odległości. Ponawiam pytanie, czemu pomysł nie jest w Możliwe do wprowadzenia ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponawiam pytanie, czemu pomysł nie jest w Możliwe do wprowadzenia ?

Raczej mało prawdopodobne, skoro żaden mod ani admin tutaj nie zajrzał (wnioskuję z tego, że nikt oprócz zwykłych userów nie zagłosował). Zapytam się jeszcze co i jak Frytexa (supermoderator:)), jeśli będzie dziś na bitwie.
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
na tak chociaz i tak tego nie wprowadza bo juz by sie jakis admin wypowiedzial
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponawiam pytanie, czemu pomysł nie jest w Możliwe do wprowadzenia ?

Ok, mam odpowiedź.
Pomysły tłumaczy i wysyła do centrali (?:)) vhaeraun. A więc trzeba zebrać więcej głosów, żeby zauważył taki małostkowy wątek.


edit// Koniec świata:
_Sprouse: Kiedy dana propozycja jest przenoszona do działu "Propozycje możliwe do wprowadzenia"?
Frytex: na forum?
_Sprouse: oczywiście :)
Frytex: kiedy najpierw my to uznamy za mozliwe do wprowadzenia
Frytex: aproponujemy niemcom
Frytex: niemcom czyli programistom xD
Frytex: i oni sie nad tym zastanowia
Frytex: i wprowadza
_Sprouse: ktoś to tłumaczy?
Frytex: ale dowiem sie teraz dokladnie i ci odpowiem
_Sprouse: oki
Frytex: nasz szef vhaeraun zna niemiecki bardzo dobrze i on sie tym zajmuje
_Sprouse: ok, dzięki.
Frytex: nic juz praktycznie nie trafi tam
Frytex: jest podana mapa drogowa na 2010 rok wiec ciezko bedzie cos tam dorzucic...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Aha, to może my zaproponujemy mapę drogową 2011 xD między innymi ze stacją i innymi fajnymi propozycjami ?
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Glosujcie na tak moze wprowadza ten el Fantastico(niewiem czy dobrze napisalem) Pomysl do gry d;
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tyle ze ja kiedy nalezalem do fortu( to znaczy moje miasto ) mielismy 6 KRATEK DROGI

Dla mnie to nie jest nowością. Moje miasto ma 5 fortów (4 duże, 1 średni) + jeszcze 11 sojuszniczych, więc oczywiście że nie mogą się one znajdować krok od miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na NIE za wprowadzeniem jakichkolwiek stacjii, pociągów itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wypowiadam się po raz pierwszy.Przeglądam pomysły innych ale ten jest najlepszy!!!!
Mam pomysła mianowicie kiedyś pociągi nie jeździły cały czas.Proponuje dodać 3-4 pociągi na dobe.Albo po 2 z każdego rodzaju.Pory o których będą jeździć by się ustawiło.


Pomysł na tak oby było dużo takich pomysłów!!!
__________________

"Ostatni będą pierwszymi"
 
Status
Zamknięty.
Do góry