Stacja kolejowa

  • Rozpoczynający wątek Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Chciałbyś/Chciałabyś, aby pomysł wszedł w życie?


  • W sumie głosujących
    423
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
niestety google tłumacz działa różnie, jakbym umiał niemiecki to już bym im wysłał. Można napisaćdo vhaerauna, on tłumaczy propozycje i wysyłą do niemców chyba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możliwe, ale z każdym dniem tłumaczy coraz lepiej.

Tekst oryginalny:
Na wstępie omówię kwestię głosowania, szczególnie opcji "Tak (z poprawkami)". Otóż, prosiłbym NIE ZAZNACZAĆ tej opcji, jeżeli chodzi o zmianę:
Cen biletów.
Prędkości poszczególnych pociągów.
Oprawy graficznej.
Kar związanych z brakiem biletu.
Kosztów rozbudowy stacji kolejowej i produktów do niej potrzebnych.
Są to po prostu kwestie techniczne, które równie dobrze mogliby dopracować programiści - i nawet lepiej, aby oni to zrobili (w przypadku zatwierdzenia niniejszej propozycji).

Tekst przetłumaczony na niemiecki, a później ponownie na polski:
W pierwszym, to mam pytanie głosowania, w szczególności opcji "Tak (z późniejszymi zmianami)." Cóż, nie będę wybierać tej opcji, jeśli chodzi o zmiany:
Ceny biletów.
Szybkość poszczególnych pociągów.
Projekt graficzny.
Kary za brak biletów przeznaczonych.
Kosztów rozbudowy stacji i jej potrzebne.
Może to tylko kwestie techniczne, że deweloperzy i Polski - i nawet lepiej, że (w przypadku zatwierdzenia niniejszego wniosku) nie.

Choć i tak tłumaczy to co nie powinien. Np. w ostatnim zdaniu, skąd on wytrzasnął Polskę?
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Nie no jestem pod wrażeniem napracowałeś się od razu tak za marginesem ładna grafika ^^:D

a co do tematu tak wielkie tak wszystko jasne opisane pomysł dobry a nie tak jak 80% zbędnych przyda się i dla ciebie wielki + :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
na tak chociaż wtedy konie straciłyby wartość no chyba że bilety byłyby dość drogie
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo dobry pomysł.. może nie nowy ale za to dobrze dopracowany..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Naprawdę się napracowałeś.
Zdecydowanie na TAK
Oby dużo takich świetnych pomysłów jak ten.
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Coś Wam powiem...

Wiecie... Coś pamiętam, że pomysł był już opisywany! Grafiki lekko zmienione, ale ja wszystko pamiętam co nieco, że to kto inny robił już... Najwidoczniej jest to ulepszona wersja pomysłu... Także nie wkręcajcie mi kitu! Tak czy tak tego nie wprowadzą, a nawet za niedługo usuną temat, ponieważ:
ambafatimabyloinima napisał:
  • W dziale nie wolno zgłaszać propozycji dotyczących nowych prac, zadań (questów), klas postaci.

Oczywiście tak, ale jak zwykle nie wprowadzą, choć to jest jeden z najlepszych pomysłów...

P.s. Brawa dla tego Pana, który naprawdę się napracował przy tym pomyśle!

Pozdrawiam
Honda247
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tak czy tak tego nie wprowadzą, a nawet za niedługo usuną temat, ponieważ:

ambafatimabyloinima napisał:
W dziale nie wolno zgłaszać propozycji dotyczących nowych prac, zadań (questów), klas postaci.

Stacja kolejowa:
  • Praca - hmm... nie...
  • Zadanie - hmm... tym bardziej nie.
  • klasa postaci - i ponownie nie.
No chyba, że o czymś nie wiem. :rolleyes:

Poza tym pomysł wymyśliłem sam (no, może z drobną pomocą kolegi :)), inne były przedstawione w sposób niezrozumiały.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Grafika dobra i w ogóle, ale zauważ, że wierzchowce straciłyby na wartości
Wypadałoby coś z tym zrobić

Pomysł do poprawki
 

DeletedUser20156

Gość
Gość
Jak najbardziej na tak podoba mi się pomysł sam kiedyś nad takim czymś myślałem. Daje TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK!!!
Bardzo fajny i (pewnie) przydatny pomysł;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
marze o takim czyms ale w tedy po co konie?? :/ale moze byc

Jak to po co? Konia kupujesz raz i jeździsz, a za bilet za każdym razem trzeba płacić :) A jeśli nie spieszy Ci się, to też biletu nie kupujesz, tylko klasycznie na koniku jedziesz :)

Wielki plusik za pomysł i opracowanie. +

Generalnie rzecz biorąc dawno nie widziałem tak dobrego pomysłu z takim opracowaniem.

Warto zaznaczyć, że to mogłoby rozruszać przede wszystkim starsze, wyludniające się światy, gdzie podróż przez cały świat zamiast 7h trwałaby 2h :) Wówczas frekwencja na fortach znacząco by wzrosła :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie uznanie pomysł wspaniały.
Waliki o fort wreszcie nie bądą pochłaniać tyle czasu, 6h marszu w jedną strone i następne 6 w drugą
 

DeletedUser

Gość
Gość
na !TAK!. Myślę że bardzo by to było pomocne w grze.
ps.człowieku tty to masz łeb jak sklep;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki wam :)

Jak to po co? Konia kupujesz raz i jeździsz, a za bilet za każdym razem trzeba płacić :) A jeśli nie spieszy Ci się, to też biletu nie kupujesz, tylko klasycznie na koniku jedziesz :)

Dodam, że pociągiem dojedziesz tylko do określonego hrabstwa (czyt. stacji kolejowej), a dalej co? Trzeba na nogach iść przez pola, lasy, gdyż nie chodzi tylko o forty, można równie dobrze podróżować do zleceniodawcy bądź na zakupy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na co ten temat czeka, już raz podejmowałem temat rzucenia tego pomysłu do Niemców, może już nadszedł odpowiedni czas ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry