Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Byłem tam dziś u was w Rio (6:1 dla mnie). Lokren dał radę, bo jak zawsze zapomniałem ekwipunku pozmieniać:p
Oprócz Uszata wszysce z czołówki śpią, brakło mi na niego energii:D Mam nadzieje że rewanż będzie szybko, czekam w saloonie:p
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Ee tam, takie 6:1, ja moge wpasc do kazdego miasta z takim wynikiem ;) Tylko na mnie dziwnym trafem sie rzucily 2 miasta w jednym czasie ;) i do jutra spie... ale potem Unkass mozesz mnie zaatakowac :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj boże Nickt , Tyś Zdolny ;]

I tak wszyscy kiedyś zginiemy ... xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
To opcja w mozilli do blokowania wyskakujących okienie:)



Z tego co wiem to te miasta mają sojusz: Albion Town, Hardron, Orgrod, Albion City, Zigura, oraz Croatoan z Rio grande i nie wiem z kim jeszcze:p:p

Kurde, to wygląda jak kampania przeciw Napoleonowi. Pytanie które miasto miałoby nim być. Wątpię, żeby tyle wielkich miast miało sojusz. Z tego prostego względu, że nie odnosiliby z tego żadnych korzyści. Po pierwsze nawzajem, robiąc wspólne akcje kładliby innych graczy i na 2 dni byłaby pustka. Poza tym nie mogąc na siebie atakować, traciliby okazje na doexpienie. ( nie wierze, że na siebie nie atakują ). :cool:]
Dla każego Bob jest kim innym. Np. dla Unkasa ja mogę być bobem, ale tylko w świetle pojedynków.
P.S. No to Unkass teraz robisz rajd po czerowny plastron lidera pojedynków. Jeszcze troszkie ci zostało :cool:
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Nickt... Jeśli umiejętnie atakuje się czołówkę danego miasta, to można dużo expa zdobyć... Dzisiaj miałem drobne poślizgnięcie na PRZdomel... 4 z 5 ciosów, które mi zadał, były spowodowane tym, że źle dobrałem uniki... Trafiłem akurat pod jego celowanie... Szkoda, że andy23 nie mógł dzisiaj walczyć, bo PRZ miałby 2 dni zwolnienia... No, ale cóż... Bywa tak, że nie zawsze się udaje... :)

A żeby dodać smaczku do tych wypowiedzi o czołówkach graczy w miastach... Jako założyciel miasta, muszę pomagać innym mieszkańcom w pojedynkach... A później są efekty takiej współpracy... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Latias - jak można umiejętnie dobrać uniki? Przecież do końca nie wiadomo gdzie Cie gość poceluje :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co wiem to te miasta mają sojusz: Albion Town, Hardron, Orgrod, Albion City, Zigura, oraz Croatoan z Rio grande i nie wiem z kim jeszcze:p:p

Albion town, Hardon, ogród, Albion City, Zigura maja swój sojusz( to 3 miasta i ich kolonie) i biją generalnie Croatoan. Wy na pewno macie sojusz z Croatoan, a z kim jeszcze to nie wiem. GHOST TOWN nie ma żadnych sojuszy. Jeszcze wiem o sojuszu miast renesansu, ale oni są nie groźni na razie:p innych sojuszy nie znam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser99

Gość
Gość
Latias - jak można umiejętnie dobrać uniki? Przecież do końca nie wiadomo gdzie Cie gość poceluje :]

Można dobrać... Wystarczy dobrze kojarzyć fakty i ludzi... Ale w związku z tym, że ja musiałem atakować jako pierwszy to wtopiłem z połową uników... Gdyby był z nami andy23, to problemu by nie było... Ale trudno... Ryzyko zawodowe z powodu bycia założycielem... :p

Chciałbym jeszcze pogratulować Haven i Duszkom... W ciągu 3 minut zaatakowały mnie 3 osoby... edhelred, Calamity Jane i Elmer... Z edhelred porażka [6 na 7 uników ustawionych pod celowanie rywala]... Z Calamity wygrana, choć szacunek dla rywala za umiejętność celowania [2 z 3 zadanych mi ciosów były w inną stronę niż mój unik]... Z Elmerem sprawa oczywista [1 cios za 43 życia w prawe ramię i omdlałem]... Znowu motywacja mi wzrośnie, więc kolejny raz nabiję sobie trochę expa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja dzisiaj wieczorem startuje. Zobaczymy jak długo się utrzymam :cool:
Może w końcu coś wygram:p Rzeczywiście można ustalić uniki itd. na podstawie kilki raportów:cool: Tylko gips będzie wtedy, gdy ktoś nagle to pozmienia na zupełnie przeciwne ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tia, tak sobie czytam i czytam i po prostu oczy mi się otwierają: uniki dobiorę sobie tym razem jak się będę przed kimś chciał bronić konkretnym. Zobaczę, jak celował do tej pory, tylko żeby mnie w tym czasie inni nie zaatakowali bez uzgodnienia! muszę zdążyć uniki poprzestawiać! pisać na pw przed atakiem i czekać, aż się zgodzę!

No i oczywiście wynajmę wróżkę. Przyda się. Muszę wiedzieć, kto nastepny mnie zaatakuje. Ustawie sobie pod niego uniki.



PS: HA HA HA, no może jeszcze: HE HE HE!
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Dehumanizzer... Walczyłeś kiedyś z Duszkami? ;)
Duch potrafi zaskoczyć każdego... Jeśli wiesz, o czym mówię...

Huckleberry podarował mi dwie proce... A od Wróżki czasami dostaję informacje na temat ustawień do walki z wybranymi graczami... Oczywiście nic nie ma za darmo... Płacę Jej 500$ tygodniowo, więc na porządny ekwipunek mi już nie starcza... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dehumanizzer... Walczyłeś kiedyś z Duszkami? ;)
Duch potrafi zaskoczyć każdego... Jeśli wiesz, o czym mówię...

Huckleberry podarował mi dwie proce... A od Wróżki czasami dostaję informacje na temat ustawień do walki z wybranymi graczami... Oczywiście nic nie ma za darmo... Płacę Jej 500$ tygodniowo, więc na porządny ekwipunek mi już nie starcza... :p

Jeden taki Duszek sprał mi płaszczyk porządnie ;]

a co do wróżki - nie przepłacasz? :D
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Unkass, po pierwsze autorem tego tekstu jest Dziaracz, nie "nickt", a po drugie, jestem daleko od Croatoan więc na własnym doświadczeniu się nie przekonałem, ale ranking mówi że to oni leją.
 
Do góry