Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20

Gość
Gość
Phi zgapiają od nas. Teraz pewnie wszyscy zzaczną robić koalicje.
Co do tego sojuszu podziemia to w sumie lista wrogów dalej pozostaje taka sama:D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Hoho... tylko szkoda, że nie mogę się bić ! Bo do wody wpadłem podczas budowy mostów i bulbultonę. :D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Narazie może i nie... ale jak to mawiają : trening czyni mistrza !

Apophis... nie znasz dnia i godziny ;PPP
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozśmieszaj mnie misiek, będą cię prać równo w tych miastach
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Narazie może i nie... ale jak to mawiają : trening czyni mistrza !

Apophis... nie znasz dnia i godziny ;PPP

tak mi przepowiadasz spotkanie z tobą.... przy najbliższej okazji sprawdzimy się w takim razie. Do tego czasu podciągnij poziomy, bo z walki nici.
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh, widzę, że sojusz V już działa ostro. Nickt w LT, Latias w Rio :]
wiem, wiem tylko zakupy ;)
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Jack... Takie drobne wyjaśnienie tej sytuacji... Ja poszedłem na zakupy do RG I, bo u nas nie ma niebieskiej chusty... A Nickt aktywował jeszcze stare zaproszenie do LTV, mimo że miał wrócić po zakupach do RG I... Ale pomylił zaproszenia... Zdarza się... :D

Jak doszedłem na miejsce i zrobiłem zakupy, to mnie Spidi zaatakował... Akurat miałem ustawienia na jakiegoś okonia z Ghost Paradise, więc walka przeciwko Spidi'emu była dość unikatowa... :p

Latias wygrywa pojedynek, otrzymuje 118 punktów doświadczenia i zabiera Spidi87 $ 42. [67-0]
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
A co mi tam... jak dostane 48 to przynajmniej sobie spokojnie popracuję hehehe ;P
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Jack... Takie drobne wyjaśnienie tej sytuacji... Ja poszedłem na zakupy do RG I, bo u nas nie ma niebieskiej chusty... A Nickt aktywował jeszcze stare zaproszenie do LTV, mimo że miał wrócić po zakupach do RG I... Ale pomylił zaproszenia... Zdarza się... :D

No bo co, moje miasto nazywa się -V- Rio Grande, a LTV nazywa się teraz -V- Rio Grande LT - na dodatek nie myślałem że mam jeszcze stare zaproszenie od LTV więc kliknąłem... i wyszło:) Ja czekam na 43 lvl wcześniej to nie atakuje, mój deringer to złom! Nic nie warty na dodatek...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dalej ciężko pracuje na chustę:) dziś z rana odwiedził mnie Kaznodzieja, widać że atak ma tak samo słaby jak ja:p



 

DeletedUser

Gość
Gość
i tutaj widać na załączonym u góry obrazku, że dobrze wyprofilowany żołnierz może być bardzo trudny do przebicia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupiłem w końcu chustę to poszedłem ją wyprubować do kolegów z grupy " V " oto dzisiejszy bilans:


Unkass wygrywa pojedynek, otrzymuje 119 punktów doświadczenia i zabiera zafrrr $ 12.

Kisiu07 omdlewa. Unkass wygrywa pojedynek i otrzymuje 89 punktów doświadczenia. Kisiu07 nie miał pieniędzy przy sobie, dlatego Unkass nic nie otrzymuje.

Nickt omdlewa. Unkass wygrywa pojedynek, otrzymuje 90 punktów doświadczenia i zabiera Nickt $ 13.
Unkass wygrywa pojedynek, otrzymuje 133 punktów doświadczenia i zabiera Kwaku $ 10.

lokren omdlewa. Unkass wygrywa pojedynek i otrzymuje 116 punktów doświadczenia. lokren nie miał pieniędzy przy sobie, dlatego Unkass nic nie otrzymuje.

Cubus jest lepszy w obronie niż w ataku i dziś dał mi radę, ale wygrał nieznacznie:) Teraz trzeba zbierać motywacje:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nickt omdlał, bo zaatakowałem go dziś 2 razy, odejmując mu razem ponad 600 PŻ:cool:, więc bardziej to moja zasługa ;)
co do reszty, to graty ;)
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Ej, no mówiłem że nie atakować bo sprzętu nie moge założyć :p Zaatakujcie za pare dni :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ajjj to nam się świat podzielił :) bardzo ciekawa sytuacja dyplomatyczna uatrakcyjnia s1
 

DeletedUser

Gość
Gość
eeee, czy ja wiem, czy sie tak podzielił. Nie wiem, czy wszyscy członkowie miast bedą resprektować te sojusze;) jak dla mnie, to więcej korzyści jest narazie z bycia wolnym strzelcem ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
eeee, czy ja wiem, czy sie tak podzielił. Nie wiem, czy wszyscy członkowie miast bedą resprektować te sojusze;) jak dla mnie, to więcej korzyści jest narazie z bycia wolnym strzelcem ;]

No jak będą ci wpadać do saloonu rewolwerowcy z kilku miast i tylko na tobie będą mogli exp zdobyć, to ciężko będziesz miał wyjść z hotelu. Grać ci się odechce jak cię będą usypiać co chwilę. Tak to masz z kim im oddać:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
hhe, wystarczy, że Ghost ma do mnie 2 minuty drogi. Poza tym myślę, że i tak niektórzy będą mnie atakować przy okazji wstępowania do Was. Nikt przecież specjalnie nie bedzie sie fatygował do mnie jednego;)
 
Do góry