Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe no to wywróżyłem koalicję :D
z Little Trouble Vodka zrobiło nam się -V- Rio Grande LT:cool:
do tego jeszcze Croatoan doszedł i Wall Hall i Rio Grande no i Rio Grande II :rolleyes:
Teraz tylko pytanie : Przeciw komu jest robiona ta koalicja?:cool:
V - od Vendetty, jakby ktoś pytał ;) Skoro Vendetta, to na kim będziecie się mścić ??
Latias lubi odnosić się do moich postów, więc licze, że i tym razem to zrobi.
Jeśli nie to przecież gro graczy jest w -V-, więc chyba nie będzie problemu z odpowiedzią :) I ostatnie pytanie : Czemu zrezygnowaliście tak radykalnie z własnej nazwy miasta. Niby jest to LT na końcu nazwy, ale wygląda jakbyście byli kolonią Rio :cool:
A co do GHOST TOWN to pytanie do Unakssa :D -> co się u Was dzieje? mieliście niedawno 32 mieszkańców, dziś macie 28 -> troskliwie spytam : jakieś problemy z mieszkańcami czy urlopy?

echhh.. że też muszę ciągnąć Was tak za jezyki :D
a co do bilansu, to narazie 2:0 w Ghost Town dla mnie. 1 zemdlał i 1 udany rewanż, może bedzie trzecie zwyciestwo zaraz. Narazie : 240expa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Gość
Gość
Ta koalicja nie jest przeciwko nikomu;) Została stworzona w celu wielkiej integracji najfajniejszych miast na s1:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
samo słowo "koalicja" mówi o tym, że jest to sojusz utworzony w celu ataku na kogoś innego ;)
Wasai - zgrywasz się, czy poprostu użyliście mylącego terminu ??;)
Możecie jeszcze to nazwać Pięcioprzymierzem :D, Sojuszem Pięciu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
samo słowo "koalicja" mówi o tym, że jest to sojusz utworzony w celu ataku na kogoś innego ;)
Wasai - zgrywasz się, czy poprostu użyliście mylącego terminu ??;)
Możecie jeszcze to nazwać Pięcioprzymierzem :D, Sojuszem Pięciu :D

No to trzeba im sprawę utrudnić :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem, zobaczymy, czas pokaże. Poczekam jeszcze na inne odpowiedzi;)
wieści z Ghost Town - już 5 zwycięstw i Trzech zemdlało ;) razem : 500 expa ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
długo mnie nie było (wódka to zło:p) bez obrazy dla LT:) troche sie pozmieniało jakieś koalicje się potworzyły. Mam nadzieję że przeciwko GHOST TOWN bo pkt exp potrzebuje:p
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Mylicie się, w najbliższym czasie nie zostałą stworzona żadna koalicja, a jedynie kilka miast zmieniło nazwe :)

Ta koalicja nie jest przeciwko nikomu;) Została stworzona w celu wielkiej integracji najfajniejszych miast na s1:D

długo mnie nie było (wódka to zło:p) bez obrazy dla LT:) troche sie pozmieniało jakieś koalicje się potworzyły. Mam nadzieję że przeciwko GHOST TOWN bo pkt exp potrzebuje:p

Unkass, skoro już dostałeś odpowiedź że nie jest tak jak myślisz, to po co piszesz że masz nadzieje, że przeciwko Tobie? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
samo słowo "koalicja" mówi o tym, że jest to sojusz utworzony w celu ataku na kogoś innego ;)
Wasai - zgrywasz się, czy poprostu użyliście mylącego terminu ??;)
Możecie jeszcze to nazwać Pięcioprzymierzem :D, Sojuszem Pięciu :D

Co wy chcecie z tego plemiona robić?
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Miałem drobne problemy z internetem [od wczoraj godz. 18 do dzisiaj godz. 12]...

Odnośnie tej "koalicji"... Jest to chociażby, szansa na wymianę handlową bez potrzeby płacenia za możliwość zakupów w innym mieście... W obecnych czasach jest to znaczne ułatwienie... Zamiast płacić 4k za jakiś przedmiot i dopłacanie do tego 1k za usługę, płaci się jedynie te 4k... Więc oszczędność znacząca...
A czy to jest sojusz przeciwko komukolwiek? Nie mam pojęcia... Ja jestem tylko założycielem naszego miasta i nie mieszam się w politykę ogólnoświatową... Walczę z osobami, które lubię... Bądź z tymi, których nie lubię... Zależy od humoru... :p
Nie miałem czasu kupić tej chusty, bo problemy z internetem uniemożliwiły mi ową operację... Tak to bywa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałem drobne problemy z internetem [od wczoraj godz. 18 do dzisiaj godz. 12]...

Odnośnie tej "koalicji"... Jest to chociażby, szansa na wymianę handlową bez potrzeby płacenia za możliwość zakupów w innym mieście... W obecnych czasach jest to znaczne ułatwienie... Zamiast płacić 4k za jakiś przedmiot i dopłacanie do tego 1k za usługę, płaci się jedynie te 4k... Więc oszczędność znacząca...
A czy to jest sojusz przeciwko komukolwiek? Nie mam pojęcia... Ja jestem tylko założycielem naszego miasta i nie mieszam się w politykę ogólnoświatową... Walczę z osobami, które lubię... Bądź z tymi, których nie lubię... Zależy od humoru... :p
Nie miałem czasu kupić tej chusty, bo problemy z internetem uniemożliwiły mi ową operację... Tak to bywa...


Po prostu koalicja jest przeciw wszystkim którzy nie są z wami, proste :p
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Spidi... Nigdy nie cytuj posta, pod który dajesz bezpośrednią odpowiedź... ;)

"Koalicja" nie jest przeciwko wszystkim... Przykładowo, nie zawracałem sobie głowy walkami z Hundelstone... Ale jeśli jakiś lamerek wysyła mi taką wiadomość [poniżej], to cóż poradzę... Mogę jedynie wybrać się kiedyś do nich i powalczyć... Ale galopować 1,3h w jedną stronę to strata czasu, by często walczyć... :p

W dniu 09-01-16 o godzinie 15:05
Roszer napisał:
zwrociliscie na siebie moja uwage - macie pecha..
wkrotce przyjde i powystrzelam was tak ze we wsi pies z kulawa noga nie zostanie przy zyciu.....
tak jak to robie w rio i rio II..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rocher to przyjź i do Ghost town, (wrócisz do hotelu w hondelstone na kolanach):p
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Heh, to takie swoiste pojmowanie RPG przez Roszera. Z tym, że wybrał klasę żołnierza, a do takich tekstów bardziej pasuje bandyta / pojedynkowicz.
 

DeletedUser26

Gość
Gość
No dobrze, zdradzę Wam tajemnice koalicji kryptonim Vendetta... nasza koalicja jest przeciwko miastu Fort Knox które stanowi zagrożenie dla nas wszystkich! Spójrzcie tylko na ich saloon - sami wymiatacze!
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do Fortu Knox - nie można ich ganić tylo za to, że mają takie staty w grabarzu, warto też zauważyć, że spora część ich graczy jest na wysokim lvl. oraz fakt, że jedni z pierwszych doprowadzili miasto do pełnej rozbudowy.;)
Nie każdy msusiał się nastawić napojedynki, chociaż osobiście tylko w tym widzę jakąś frajdę w tej grze.
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Jack... Niestety, Fort nie był w czołówce miast, które pierwsze rozbudowały wszystkie budynki na maxa... Oni to zrobili dopiero wtedy, jak większość graczy [w tym my] zajęła się walką z innymi miastami, a oni sami pozapraszali do siebie budowniczych... Wcześniej wyglądało to tak, że wszyscy ich bili, a oni nie mogli wiele robić, bo musieli chować się w hotelu, żeby nikt ich nie upolował... Później mieli więcej luzu i rozbudowali sobie miasto na maxa... Ale cóż im po tym, skoro niczym szczególnym się nie wyróżnili... Niczym, oprócz straty czołowych graczy i ciągłych dostawaniem batów...
Jedynie początki tego miasta były ciekawe... Ale to były czasy, gdy miasta miały po 3k punktów i można było między sobą walczyć na "równym" poziomie... Te czasy minęły... Cóż... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
takk, co do ucieczki tych lepszych, czołowych graczy to racja. Też mnie to zdziwiło, widać Fort zbyt późno albo wogóle jeszcze nie przystosował się do zmiany sytuacji, jaką było zmniejszenie znaczenia rank. miasta, budowniczych i zwiększenie wagi pojedynków ;)
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Sojusz Podziemia:

Haven City
GHOST TOWN
Warren Buffet
Algarve
El Dorado
BEDE BRAŁ CIE
Fort Knox

Wczoraj tak sobie pomyślałem: "Sojusz Podziemia... Jeszcze tylko tam Fortu brakuje..." Dzisiaj patrzę, a tu Forcik do listy dopisany... :p
Ciekawe posunięcie ze strony Duszków i Haven... W każdym razie, życzę powodzenia... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh, narazie tylko Haven ma napisane o tym sojuszu w profilu. :rolleyes:
Ale skoro tak, to taki sojusz musi być. Z jednej strony może to odpowiedź na wcześniejszy sojusz ( przecież Ghost Town, Fort, LTV i Haven są w tym samym okręgu, jeśli chodzi o walkę ). Tylko pytanie, czy to dużo zmienia, jeśli chodzi o kwestię tych pojedynków. Pewnie będzie miało znaczącą korzyść, jeśli te miasta się zgrają ;)
Pytanie tylko, dlaczgo każdy pomija tak ważnego partnera jak GangstaParadaise ? :cool: ( pytanie retoryczne ) :p
Z drugiej strony : tak żeby powiedzieć o czymś innym, to przestawie Wam cytat z Algrave. ( niezły pomysł, co nie ;) ) :

"Oferta specjalna.
Chcesz zrobić u nas zakupy za darmo? Nic prostszego, wystarczy że znokautujesz któregoś z podanych niżej zawodników i prześlesz nam raport ;)

Oszuści i zdrajcy:
Sir Alex, loleekl, El Grubyy, SuciOr"
 
Do góry