Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
heh, no to szykuje się precyzyjny rewolwer wiązkowy :} no nic, to już wogóle dam sobie na chwilę spokój :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam sie wiązkowego nie boje, nie raz mnie dziurawił i nic mi nie jest:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak jest. Ostre maczety górą !! :D
Nickt wydasz tylko pieniądze w błoto :p
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Narzekacie... Jeśli ktoś umie się posługiwać bronią palną, to nawet zwykły rewolwer wiązkowy mu wystarczy... :p
Gdybym ktoś chciał mnie teraz dobić, to zapraszam... Będę miał wolne od walk na 2 dni i kupię sobie chustę, o której od dawna marzę... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też na chuste zbieram bo zimno w szyje od tego krzyzyka:p
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Ja już mam odciski od czarnej opaski... A chusta jest tak aksamitna, że można się do niej przyzwyczaić już po 2 dniach noszenia...

Btw. Unkass, usuń ten podpis, bo już mnie dobija... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może nowości nie odkryłem, jednak dopiero 2 dni temu zarejstrowałem się na forum :)
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Dzisiaj kupuję sobie Precyzyjny wiązkowy... brakuje mi 1 lvlu by go założyć, szybko go zrobię :) A oprócz broni mam zamiar wymienić w najbliższym czasie jeszcze 2 rzeczy na bardzo dobre :) A Wam zakupy jak idą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm... broń mam, chustę też. Najsłabzse, chociaż też dobre są u mnie kapelusz, koszula i buty, więc teraz wymieniam koszulę, potem kapelusz i na końcu buty. Po drodze musze jeszcze kupić koszule szlachecka do wykonania jednego qesta :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm... broń mam, chustę też. Najsłabzse, chociaż też dobre są u mnie kapelusz, koszula i buty, więc teraz wymieniam koszulę, potem kapelusz i na końcu buty. Po drodze musze jeszcze kupić koszule szlachecka do wykonania jednego qesta :D

nie wiem po co marnujesz pkt na questy, jesli chcesz walczyć?

Btw. Unkass, usuń ten podpis, bo już mnie dobija...

jeszcze troche musisz wytrzymać:p ale troche go zmniejszyłem, masz mieć:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Heh :D:D
Ja zbieram na razie na szlachecki kapelutek , całkiem przyjemne rzecz xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmmm.. Unkass - "marnuje: punkty na qesty, aby za jakies półtora tygodnia zarobić na qestach 3500$ :D Mimo wszystko trochę mi się to przyda ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak wolisz:) ja dziś rano przeszedłem się po miastach w okolicy Little Trouble Vodka, Fort Knox, Rio grande I oraz II. W RIO wszyscy lepsi uśpieni, a Nickt na zakupach, więc dostał tylko lokren i Ssiwy musiał omdleć bo kiedyś podpadł(szkoda że miał życia tylko na jeden cios):) W Forcie Knox Kollins, bo tylko on jakiś exp daje. W Vodce latias był dostępny więc go nie ominąłem, żeby potem nie miał pretensji:p Teraz ide popracować na chustę nową.


 

DeletedUser

Gość
Gość
no nie , wykosiłeś mi niektórych klientów :D i nie mówie teraz o Latiasie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ostatnio po albion town się przejechałem, tak po moim poziomie i dosyć szybko 2 lvl poszły.Noo i dwaj koledzy mi się trafili kolejno z 300 i 250 $$ Tak że jeszcze troche i buciki nowe kupie. ^^ A jak to jest z tymi wojnami ? Są jakieś konkretne rajdy czy pojedyncze wypady ?
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Unkass... Pisałem, że można było mnie wcześniej dobić... :p
2 dni na drobną regenerację motywacji, a później jakoś to będzie... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
można było sobie tą motywację poprawić, wychodząc z miasta, a tak skoszenie o 10.00 to trochę nieprzyjemne, bo zapas energii niknie ;) Mimo wszystko 400PŻ to nie takie dobijanie znowu ;) Ja czasem ryzykuje z 250PŻ pojedynek z innym graczm ;)
 
Do góry