Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22239

Gość
Gość
Każdy sojusz będzie bronić się rękami i nogami. Pdjakow tak, 45 osób wzięło udział z innych sojuszy ale zapisanych na atak było troszeczkę więcej niż 140. Ludzie dajcie sobie już na luz bo już normalnie nawet mnie glowa boli :d
 

DeletedUser29730

Gość
Gość
pdjakow, ja to ciebie nie rozumiem o co ty teraz sie wykłócać próbujesz i dajesz jakieś dane kto był, co robił i z jakim hp u nas i u was...
Czytam sobie waszą dyskusję i teraz my jesteśmy be bo mieliśmy na bitwie u siebie w4m i inne sojusze, które nam pomogły... - PRAWDA, ale to jak wy zabraliście nam fort na średniaku, gdzie była pamiętna sytuacja i musieliście zaprosić sobie AE do siebie bo byście nie dali rady? :>

No to też dziwne, my zaprosiliśmy kogo chcieliście wy zrobiliście to samo.
To przecież wy jesteście "najlepszym" sojuszem a nikt z wami się nie może równać.

Na małym nie powiem jesteście od nas lepsi, dajecie radę jak na razie, ale na średnim / dużym już tak wam elegancko nie idzie. Choć jakby nie patrzeć, najlepsi Ichorusi powinni radzić sobie samemu wszędzie :p

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę,że co niektrórzy obrośli w piórka po jednej wygranej bitwie więc mam propozycję nie do odrzucenia...
Proponuje rewanż na tym samym forcie, tak samo rozbudowanym, składy takie same: M300 ,W4M i V na obronie, I i AE na ataku... Podejmiecie rękawice?::):
ddd.14 a co do tamtej bitwy na średniaku (o to link do niej :http://www.westforts.com/pl18/battles/battle/52205 )
to u was na bitwach od dłuższego czasu na bitwach pojawia się W4M i V, nawet swego czasu na ataku na malucha wystawiliście połączony skład M300 i W4M przeciwko składowi I ( jeśłi mnie pamięć nie myli dowodzil wtedy u Was RVN )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie, gadając na temat rozegranych bitew nie zmienicie sytuacji na iroquois (chyba po to jest ten temat, może się mylę) tylko co najwyżej podbudujecie sobie ego, bo raz ci wygrają, raz inni i to jest chyba kurde normalne. Bawicie się ciągle w :fl:. Tak jak szeryf napisał, dajmy sobie na luz.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Taka mała prośba do gracza Kitket z W4M...prosiłbym o nierozsyłanie spamu w postaci zaproszenia do W4M co aktywniejszych graczy z Ms. Jak macie za mało fortowców to zróbcie W10M i będzie Was więcej.
Ms może i nie jest silne, nie "podbija świata", i nie wysuwa innych dziwnych śmiesznych planow na opanowanie Irka, ale nie rozsyła też spamu po innych sojuszach by ludzie przechodzili do Nas. Po prostu bawimy się na luzie bez spinek i megalomańskich planów.
Niemniej mamy ubaw, że W4M w taki sposób chce wyciągać ludzi innym bo czuje, że jest słabe. Dogadajcie się z kimś zróbcie fuzje czy coś...tylko nie spamujcie nam skrzynek wiadomościami mniej więcej treści: "Piszę tylko DO CIEBIE..." wysyłajac to samo do masy graczy Ms...
Taka sama prośba do gracza Just Andy z M300...o to samo.
A jeśli W4M czuje że jest za słabe, to może jednak gracze tego sojuszu przejdą do Nas. Jedyne co obiecujemy to brak spinek, i luźną atmosferę. Szefostwo już czuje, ze Was za mało itd...pomózcie im zmieniając sojusz::D::D

Kontynuując myśl kruuka: W4M i M300 niestety ośmiesza się coraz bardziej. Gadacie o zasadach fair play, a Wasi gracze: kitket, skorpionek490, just andy wysyłają do naszych graczy zaproszenia. To chyba trochę mało wspólnego ma z tą zasadą. Wyluzujcie, bo zachowujecie się jakby ta gra była Waszym sensem życia. Proponuję napisać o tym w następnym numerze gazetki w artykule o tytule: "Prześladowania spamem graczy Ms". Przytoczę przykładową treść:

Skorpionek napisał:
"Witaj,
Pisze poniewarz jestes Fortowcem i z tego względu do Ciebie ponieważ potrzebujemy takich.
Z tego co widzę to niemacie w tygodniu dużo bitw fortowych, dlatego pomyślałem czy niedoszedł byś do Nas ?
Panuje u Nas: bardzo miła atmoswera,fajni ludzie,dużo expa,oraz bardzo fajne bitwy fortowe !!!
Prosimy Tylko o potwierdzenie do wysłania zaproszenia.
Ps. Wiele ludzi od Nas zainteresowalo się Tobą i chcą abyś przeszedł Do Nas !!!
Pozdrawiam"

Żeby to jeszcze jakoś po polsku było napisane... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Klaver7 ten skorpionek490 to w ogóle jakas gwiazda jest , nawet news o nim w gazecie był ::DD:
"W ostatnim czasie odszedl z M300 i zadomowił się w /-E/, a następnie w I! Właśnie tam ze swoim zespołem postanowił podbić nasz świat!
" Szkoda,że jego gwiazda spadła z hukiem i wylądowała w W4M ::DD:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
I znowu co nowy świat to te same kłótnie.


Proponuję jak nie dorośliście do wspólnych bitw to ich nie róbcie.

Jak nie potraficie zebrać kompletu na duży fort to na nim nie walczcie, nie będzie potem pretensji że u kogoś na bitwie była inna koalicja.

Odnośnie Skorpionka to więcej czasu poświęcaj nauce , albo najpierw czytaj to co napisałeś zanim klikniesz ZATWIERDŹ.

Nie ma co się kłócić między sojuszami , na pewno w każdym znajdą się osoby zdolne do kompromisu.

Wystarczy porozmawiać na spokojnie i dojść do jakiegoś pojednania , i nie pisze tego tylko do 2 sojuszy tylko do wszystkich.

Po co atakować fort duży po północy ?
Czy ktoś myśli że będzie to jakaś normalna bitwa ?
Po co wywoływać fort sojuszowi który już ma bitwę ?
Dla zdobycia fortu przez flagę bo obrońców nie było ? Co to za frajda zdobyć w taki sposób fort. Po to są te forty żeby były na nich fajne bitwy bez względu na to kto wygra a kto przegra, o to w tym chodzi. Liczy się dobra zabawa.

To tyle na razie.

Ps. Poluzujcie gumę w majtach.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Jeszcze przez chwilę będę złośliwy, bo sytuacja mnie po prostu do tego zmusza:

z profilu W4M:
Jesteśmy już tak doświadczonymi graczami, że nie zależy nam na fortach, tylko na dobrej zabawie.

Forcik o nazwie Szampany i te sprawy stał nieruszany przez kilkanaście dni, dokładnie od 14 stycznia, my wyzwaliśmy go 19 stycznia około godziny 21.00. 20 stycznia Kitket od razu jak widać zwietrzył szansę zdobycia fortu rozbudowanego słabszego sojuszu, mimo, że mają już kilka bitew na ten dzień. Jeżeli to nie jest parcie na forty to ja już nie wiem, co nim może być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25961

Gość
Gość
Widzisz, Klaverze, ja jestem zadowolony i dumny z tego, że większość sojuszy jest po naszej stronie i to nam zdecydowali się pomóc. To, uwierz mi, JEST powód do dumy. Bo nie każdy mocny sojusz musi mieć tylu sprzymierzeńców.

Nie będę więcej już na temat waszych liczb dyskutował, a za to opiszę po krótce co sobie o nich myślę poniżej. I na tym zakończę :)
Widzisz, polecam się na przyszłość :) Czytaj ich więcej, a na pewno kiedyś będziesz szczęśliwszym człowiekiem. Jeśli Cię rzuci dziewczyna, poczytaj moje wypowiedzi! Od razu wszystko się zmieni. Nie obraź się, ale takie " petardy " zwyczajnie mnie irytują. Nie wnoszą kompletnie nic nowego, a jedynie prowokują do riposty. A po cóż one?

Mój obiektywizm jest, ale nie w takich sytuacjach! Czemu wyżej wymieniony gracz liczbami próbuje podważyć fakt! Jeśli owe liczby nie miały mówić nam " co by było, gdyby... ", to po jaką cholerę on nam je tu podawał?! Żeby pochwalić się swoimi sposobami liczenia?!

Także i ja życzę Ci zdrowia. Oby humor dalej Ci sprzyjał.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Widzisz, Klaverze, ja jestem zadowolony i dumny z tego, że większość sojuszy jest po naszej stronie i to nam zdecydowali się pomóc. To, uwierz mi, JEST powód do dumy. Bo nie każdy mocny sojusz musi mieć tylu sprzymierzeńców.

Nie będę więcej już na temat waszych liczb dyskutował, a za to opiszę po krótce co sobie o nich myślę poniżej. I na tym zakończę :)
Widzisz, polecam się na przyszłość :) Czytaj ich więcej, a na pewno kiedyś będziesz szczęśliwszym człowiekiem. Jeśli Cię rzuci dziewczyna, poczytaj moje wypowiedzi! Od razu wszystko się zmieni. Nie obraź się, ale takie " petardy " zwyczajnie mnie irytują. Nie wnoszą kompletnie nic nowego, a jedynie prowokują do riposty. A po cóż one?

Mój obiektywizm jest, ale nie w takich sytuacjach! Czemu wyżej wymieniony gracz liczbami próbuje podważyć fakt! Jeśli owe liczby nie miały mówić nam " co by było, gdyby... ", to po jaką cholerę on nam je tu podawał?! Żeby pochwalić się swoimi sposobami liczenia?!

Także i ja życzę Ci zdrowia. Oby humor dalej Ci sprzyjał.

Mateusz, nie przeczytałeś dokładnie ze zrozumieniem tego co napisałem. Cała Twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. Może to ta wczesna pora :D Mnie nie obchodzi ta bitwa o duży fort, nic o niej nie pisałem xD Odnoszę się w swojej wypowiedzi tylko do tego, że od Was just andy wysyła do naszych graczy zaproszenia, no i z W4M to samo robi kitket i skorpionek, a także o pociągu W4M do zabierania fortów słabszym sojuszom, na którym mogliśmy robić walki z BW, czy CSI.

Ja mówię przykładowo, że Kasia ma ładną cerę, a Ty mi próbujesz wmówić, że to przez to, że jej sąsiad wczoraj podlał grządki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Skorpionek już od dawna u nas nie jest, więc chyba czas dla Ciebie zatrzymał się dwa tygodnie temu ;) A poza tym jak masz o coś takiego pretensje do konkretnego gracza to napisz mu to na priv i tyle, bo większośc graczy nie czyta tego forum.

A teraz mnie sytuacja zmusza do złośliwości: Przestań płakać, że dostajecie od nas, skoro sami nas atakujecie ;)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Kontynuując myśl kruuka: W4M i M300 niestety ośmiesza się coraz bardziej. Gadacie o zasadach fair play, a Wasi gracze: kitket, skorpionek490, just andy wysyłają do naszych graczy zaproszenia. To chyba trochę mało wspólnego ma z tą zasadą. Wyluzujcie, bo zachowujecie się jakby ta gra była Waszym sensem życia. Proponuję napisać o tym w następnym numerze gazetki w artykule o tytule: "Prześladowania spamem graczy Ms". Przytoczę przykładową treść:

Skorpionek napisał:

Żeby to jeszcze jakoś po polsku było napisane... :)

Nasza redakcja zamieści informację o tym postępowaniu.

Co do tematu:
Morgoths - Wiem, ze skorpionek jest w w4m, ale przeskoczył tam po publikacji numeru
Klaver7 - justandy pisał do was w sprawie ściągania graczy? :p prędzej bym uwierzył, że koniec świata był w 2012 roku :D ale spytam się go co i jak, żeby nie bylo ;d
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Nie wiem, dlaczego pisałem do Ciebie xD Pisałem do pdjakowa. Sory :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu wyżej wymieniony gracz liczbami próbuje podważyć fakt! Jeśli owe liczby nie miały mówić nam " co by było, gdyby... ", to po jaką cholerę on nam je tu podawał?! Żeby pochwalić się swoimi sposobami liczenia?!

Także i ja życzę Ci zdrowia. Oby humor dalej Ci sprzyjał.

Ponieważ wyżej wymienione liczby dotyczą bitwy, która się odbyła, nie mogą się odnosić do wyimaginowanego "co by było gdyby". One jedynie w sposób obiektywny pokazują przyczyny takiego, a nie innego wyniku bitwy :) I po to zostały zacytowane.

Ponownie życzę zdrówka i dziękuję, humor sprzyja mi coraz bardziej :)
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Skorpionek już od dawna u nas nie jest, więc chyba czas dla Ciebie zatrzymał się dwa tygodnie temu ;) A poza tym jak masz o coś takiego pretensje do konkretnego gracza to napisz mu to na priv i tyle, bo większośc graczy nie czyta tego forum.

A teraz mnie sytuacja zmusza do złośliwości: Przestań płakać, że dostajecie od nas, skoro sami nas atakujecie ;)

Jezu, Wy na prawdę nie czytacie ze zrozumieniem tego co się do Was pisze...

może lepiej napiszę DUŻYMI LITERAMI TO LEPIEJ ZROZUMIECIE: SKORPIONEK DO NAS NIE PISAŁ OD WAS Z M300, POWTARZAM DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA: SKORPIONEK DO NAS NIE PISAŁ OD WAS Z M300, SKORPIONEK PISAŁ Z W4M ROZUMIESZ? NIE PISAŁ OD WAS, MAGNI, NIE, NIE PISAŁ OD WAS. TO JUST ANDY PISAŁ OD WAS. ROZUMIESZ? JUST ANDY, TAKI GRACZ OD WAS. WIESZ, CHODZI NA FORTY ITD. TAKI GRACZ OD WAS PISAŁ DO NASZYCH GRACZY.

A to, że przegrywamy z Wami interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. Nie wstydzę się tego, że przegrywam. To nie mój sojusz odpuszczał bitwy z Ichorusami, bo bał się przegrać. ;) Dla nas liczy się wytrwałość w budowaniu sojuszu, a nie łączenie wszystkich sojuszy w 1, aby być najlepszym. I dzięki temu każde zwycięstwo cieszy bardziej ;)

Szeryf, a jednak pisał, więc zacznij wierzyć w alternatywne rzeczywistości. Pisał do graczy -Ms- Night City, aby doszli do jego miasta.

Mam przeczucie jednak, że znowu nie zrozumiecie tego, co piszę... Dajcie mi już spokój, bo tracę całkowicie wiarę w polski system szkolnictwa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Człowieku, napisałeś, że skorpionek, andy i kitket piszą z M300 i W4M, nie że skorpionek z W4M. I ot ja właśnie straciłem wiarę w Twoją zdolnośc publicznej wypowiedzi :I:

PS: nie ma czegoś takiego jak duże litery, są wielkie, więc uważaj na lekcjach, podstawówka to fundament wiedzy, więc się staraj bardziej :)
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Magni napisał:

Człowieku, napisałeś, że skorpionek, andy i kitket piszą z M300 i W4M, nie że skorpionek z W4M. I ot ja właśnie straciłem wiarę w Twoją zdolnośc publicznej wypowiedzi

Głupio mi cytować samego siebie.

Odnoszę się w swojej wypowiedzi tylko do tego, że od Was just andy wysyła do naszych graczy zaproszenia, no i z W4M to samo robi kitket i skorpionek.

A teraz zacytuje Ci Mirosława Bańko - polskiego językoznawcę: "Jedni wolą pisać "dużą literą", inni "wielką literą" – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma."

Nie ucz dziennikarza poprawnej polszczyzny, proszę ja Ciebie. Nie moja wina, że Wam w szkole robią sieczkę z mózgu i nauczyciel notabene "wszechwiedząca" osoba, wie wszystko lepiej, a potem Wam wmawiają takie bzdury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Magni a ja coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu,że chyba nieco zbyt pewnie siebie jesteście i nie czytacie ze zrozumieniem...
Byleby przypierniczyć ICHORUSOM i pozostałym sojuszom które traktują te grę jako zabawę a nie realną wojnę...
:mel:

To M300 ubzburało sobie,że Ichorusi sa najlepsi na serwerze.. My jedynie przez grecznośc niezaprzeczamy coby nie psuć zabawy,aczkolwiek wyraźnie widać,że słowa o domiinacji I traktujemy z przymróżeniem oka, a nie jako prawdę objawioną jak Wy to odbieracie...

Cytat o skorpionku pochodzi z waszej niezwykle "obiektywnej" gazety więc pretensje miej do swojego szefa o to,że umieszcza niesprawdzone informacje...


Faktem jest,że w końcu udało się Wam wygrać ( vel. "dostaliśmy od Was) ale faktem jest również analiza statystyczna dokonana przez pdjakowa

Bo chyba, nie powiecie,że Westfort kłamie...
Ale wrócmy do tego "dostawania" z którego Mateusz jest niezwykle dumny: Ichorusi nie potrzebuja rozsyłać do połowy świata wiadomości werbunkowych i naganiających ludzi na Wasz atak...::P:

Nasza redakcja zamieści informację o tym postępowaniu.
Co do tematu:
Morgoths - Wiem, ze skorpionek jest w w4m, ale przeskoczył tam po publikacji numeru
Klaver7 - justandy pisał do was w sprawie ściągania graczy? :p prędzej bym uwierzył, że koniec świata był w 2012 roku :D ale spytam się go co i jak, żeby nie bylo ;d

Szeryfie jako redaktor naczelny sam temat skorpionka umieściłes w newsach,mimo,że poza M300 nikt go nie kojarzył więc wg mnie coś miało być z nim kręcone ( jakas mała afera tudzież kabaret)pif paf
Bo skąd pomysł,że skorpionek wraz ze swoim zespołem planuje cos działać w Ichorusach?:gwizd:
Co do wiary w alternatywy to od dłuższego czasu zaprzeczaliście ,że jest jakaś współpraca pomiędzy M300, W4M tudzież Veteranami... a jednak taka współpraca była.... Bo jak inaczej nazwac sytuację w której sojusz odpuszcza własne obrony aby pomóc innemu sojuszowi w ataku...

A co do płakania to no comment... To nie my w swoich postach używamy agresywnego tonu, a nawet słów nieco wulgarnych tylko dlatego,że ktoś ma nieco inne spojrzenie na dany temat...:oops:

P.S A Na moją propozycję odzewu brak... :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Odnosiłem się do wcześniejszej wypowiedzi, nie do tej skierowanej do Mateusza, wiec niech Ci będzie - mój błąd

A w kwestii ZAPOŻYCZEŃ z jęz. rosyjskiego(jak duża litera, czy słowo unikalny). zapraszam Cię na pw, "dziennikarzu" bo tutaj jest to spam.


Wczoraj słyszałem, jak nie rozysłacie zaproszeń do połowy świata, 20min po wyzwaniu fortu BW było zaproszone do Was na obronę, co mówił mi Makar. Więc w tym momencie perfidnie zmyślasz, Morgoths :) My zbyt pewni siebie? To Wy twierdzicie, że I są tak świetni, my przyznajemy, że jesteśmy w pewnych aspektach słabsi, to Wy nie potraficie tego przyjąć do wiadomości ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
(...)
Wczoraj słyszałem, jak nie rozsysłacie zaproszeń do połowy świata, 20min po wyzwaniu fortu BW było zaproszone do Was na obronę, co mówił mi Makar. Więc w tym momencie perfidnie zmyślasz, Morgoths (...)
Chyba MAKAR nie przekazał WAM całości info: owszem zaprosiliśmy BW na obrone ale fortu Szampany I te sprawy na którym bitwe wywołali MS-y ...To była luźna propozycja , bo BW nie miało własnej bitwy , a nie zaproszenie w stylu, "wpadnijcie na duży fort nam pomóc dokopać Ichorusom, exp gwarantowany" jakie M300 rozesłało...
A to chyba robi różnicę nieprawdaż?::P:
A swoją drogą to MAKAR ma chyba nieco za długi język:gwizd:
Wracam do mojej Małej Lady Pank, a Wy dalej brońcie swoich racji, chętnie poczytam w wolnej chwili...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry