Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
@Magni

Cytaty poproszę, albo chociaż raz jakieś fakty. Bo "puste słowa pozostaną bez wartości", jak to mówi pewien raper.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, mowa o dzisiejszej bitwie.

Adek, pewnie, zawsze nagrywam na taśmę coś, co usłyszę w luźnej rozmowie na spikerii, by potem komuś to pokazywać i udowadniać :)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Cytat o skorpionku pochodzi z waszej niezwykle "obiektywnej" gazety więc pretensje miej do swojego szefa o to,że umieszcza niesprawdzone informacje...



Szeryfie jako redaktor naczelny sam temat skorpionka umieściłes w newsach,mimo,że poza M300 nikt go nie kojarzył więc wg mnie coś miało być z nim kręcone ( jakas mała afera tudzież kabaret)pif paf
Bo skąd pomysł,że skorpionek wraz ze swoim zespołem planuje cos działać w Ichorusach?:gwizd:

1) Gdzie masz tam niesprawdzone informacje?
2) Nie podoba ci sie to nie czytaj. Nigdzie nie jest napisane, że Ktoś musi przeczytać bo inaczej dostanie bana. Wolna wola każdego człowieka. Ja także nikogo nie zmuszam :)
3) Nikt z nim nie rozmawiał na temat żadnych kabaretów, afer itd.
4) "Swoim zespołem", zapomniałem o cudzysłowiu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra...jak komuś ciężko logicznie pomyśleć to wytłumaczyć trzeba łopatologicznie. Just Andy wypisuje do nas, a jest w M300 , wypisują także do naszych graczy: skorpionek (jego radosna twórczość przyprawiła mnie o uśmiech na twarzy-wszak jak mawiają Pigmeje "polska język trudna mowa") i kitket, którzy są z sojuszu w4m. Teraz wszystko jasne czy ktoś dalej czegoś nie rozumie?
Coprawda wolny kraj można namawiać do przejścia do innego sojuszu. Tylko na Boga róbcie to w jakiś cywilizowany i zrozumiały sposób (to do skorpionka) lub nie chrzańcie, że "pisze tylko do Ciebie" (jak robi to kitket) a potem na forum sojuszu dokładnie takie same PW wkleja kilku naszych graczy:D
Jedno jest pewne. Desperacka próba wyciągania spamem graczy z innych sojuszy o czymś świadczy...;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W kwestii zaproszenia BW, wygląda to zwykle mniej więcej tak:

Zaglądam do drugiego pokoju i mówię:
- Kochanie, nie chce się wam postrzelać na [tu wstaw nazwę fortu]?

I tyle. Oznacza to ni mniej ni więcej tyle, że założycielka BW może być zaproszona na 10 sek po wyzwaniu fortu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Adek, pewnie, zawsze nagrywam na taśmę coś, co usłyszę w luźnej rozmowie na spikerii, by potem komuś to pokazywać i udowadniać :)

I właśnie tak wygląda cała dyskusja w tym temacie. Oskarżenia nie poparte dowodami są nic nie warte. Spróbuj znaleźć w tym temacie cytaty świadczący o tym, że ichorusi uważają się za najlepszych. Nie znajdziesz. Za to bez problemu znajdziemy teksty w stylu "bo I musi być najlepsze", "Tak, ichorusi zawsze wygrywają"(wypowiadane nie przez nas). Sami tworzycie taką opinię, a potem oskarżacie o to nas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1) Gdzie masz tam niesprawdzone informacje?
2) Nie podoba ci sie to nie czytaj. Nigdzie nie jest napisane, że Ktoś musi przeczytać bo inaczej dostanie bana. Wolna wola każdego człowieka. Ja także nikogo nie zmuszam :)
3) Nikt z nim nie rozmawiał na temat żadnych kabaretów, afer itd.
4) "Swoim zespołem", zapomniałem o cudzysłowiu.
ad.1)
"W ostatnim czasie odszedl z M300 i zadomowił się w /-E/, a następnie w I! Właśnie tam ze swoim zespołem postanowił podbić nasz świat!"
Magni pisał,że skorpionek od dawna nie jest w M300 więc ustalcie wspólną wersję tej historii... ::):
ad.2) Miała być obiektywna prasa, wyszło połączenie tabloidu z biuletynem propagandowym M300... A krytykowac każdy chyba może... :mel:
ad.3 ) To skąd w takim raZie ten news? Mi brakuje tylko newsa o 7-dniowymn odpoczynku " od TW kitketa ;) Skoro o Szurumburum7 napisaliście... Tylko pewnie news o kitkecie by Wam do lini programowej nie pasował::DD:
ad.4) a tak z ciekawosci miło by było poZnac skład zespołu redakcyjnego::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Walić jak w ścianę. Jak uważasz, że to jakaś propaganda TO NIE CZYTAJ!
1 ) W ostatnim czasie dla mnie to jak dawno dla niego. PASUJE?
2 ) Gdzie masz jakieś połączenie? Co ci nie pasuje?
3 ) A co? Nie mogłem napisać? Zabronisz mi? Powiedziałem, nie chcesz nie czytaj. Piszemy o czym chcemy. A dzieje kitketa mnie nie interesują. Akurat szurum burum mi się nasunął na lufe...
4 ) A ja chce złotą gwiazdkę z nieba. Nikt mi nie chce dać. Skład redakcyjny będzie w następnym numerze, ale prawdopodobnie czego się można spodziewać. Pewnie powiesz, że to kolejne propaganda.
Powtórze jeszcze raz bo chyba nie doslyszałem. NIE CHCESZ - NIE CZYTAJ
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szeryfie krótko, bo obowiązki realne wzywają: tak jak istnieje wolność prasy tak istnieje swoboda merytorycznego krytykowania opublikowanych treści przez czytelników tych treści ... :mel:
Idea tworzenia gazety zaiste szczytna, ale wykonanie podobnie jak na Arizonie nie wyszło, i oby finał nie był taki jak na Arizonie gdzie po kilku numerach gazeta padła , bo czytelnicy mieli dosc kabaretu...
Więc więcej dystansu do siebie i do TW a mniej napinania się..::P:. W końcu to tylko gra:I:
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Szeryfie krótko, bo obowiązki realne wzywają: tak jak istnieje wolność prasy tak istnieje swoboda merytorycznego krytykowania opublikowanych treści przez czytelników tych treści ... :mel:
Idea tworzenia gazety zaiste szczytna, ale wykonanie podobnie jak na Arizonie nie wyszło, i oby finał nie był taki jak na Arizonie gdzie po kilku numerach gazeta padła , bo czytelnicy mieli dosc kabaretu...
Więc więcej dystansu do siebie i do TW a mniej napinania się..::P:. W końcu to tylko gra:I:

Gazetka na Arizonie nie padła dlatego, że czytelnicy mieli dość kabaretu jak to mówisz tylko dlatego, że ja nie miałem czasu ( ja - osobiście )
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i wczorajszą bitwę M300 wygrało zasłużenie - zgromadzili większe siły, żadna ze stron nie miała większej pomocy.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Dzisiaj się nie dostałem, to pewnie baty dostaniemy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj pomoc była bardzo wyrównana dla obu sojuszy. Po swojej stronie obrona zgromadziła 191446 dodatkowego hp (45% całości), atak zgromadził dodatkowe 186308 hp (44% całości). Całkowita ilość hp była niemal identyczna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ładna bitwa była, dzieki wszystkim za udział, dowodcom za dowodzenie, :meks:
Oby tak dalej, bo chyba kazdy po bitiwie był usatysfakcjonowany... Nawet ja , bo mogłem spokojnie w niej uczestniczyć zamiast dowodzić z doskoku jak to miało miejsce na poprzedniej bitwie na tym forcie...:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie i mi bitwa się podobała, wyniosłem z niej cenną lekcję - Nigdy, ale to przenigdy więcej nie zapraszać całego sojuszu W4M na bitwę, jedynie pojedyncze osoby, takiego perfidnego expienia i nie słuchania rozkazów dawno nie widziałem. A szkoda, bo bitwa mogłaby się inaczej potoczyć, gdyby nie to
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ogólnie sytuacja na Iro przypomina gra w kotka i myszkę. Czy jak kto woli w zbijanego.

Już niedługo okaże się która koalicja ma większe jaja i zdominuje świat. Ten dzień nadchodzi dość szybko.

Na razie jedni i drudzy okopani na swoich wyjściowych pozycjach czekają na błąd przeciwnika.


Jak to się wszystko zakończy dowiecie się już wkrótce.

Z linii frontu pisał dla Was Kanuto ::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Napisze krótko byłem na jednej z ostatnich bitw. Patrząc okiem jednego z walczących zauważyłem że obecnie Ichorusi jak i M300 mają składy które nie dają żadnej ze stron przewagi w bitwach.

Jednak w M300 brakuje chyba dowodzącego który lepiej by reagował na sytuację podczas bitwy. Nie wiem kto tam dowodzi więc nie będe oceniał konkretnej osoby.

Być może to nie wina dowodzącego lecz jego podwładnych na bitwie , jednakże to dowodzący w głównej mierze bierze odpowiedzialność za końcowy wynik potyczki.

Co do Ichorusów nie bede sie wypowiadał bo to mój sojusz i nie wypada.
 

DeletedUser13109

Gość
Gość
W związku z (tu powinna być seria wulgaryzmów) wypowiadaniem bitew przez M300, które ewidentnie ukierunkowane jest na przejmowanie fortów bez walki, a nie na walkę na fortach, oświadczam, że mój Sojusz podejmie wszelkie kroki aby przeciwdziałać tego typu procederom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś tu nie wie, czym jest nocna bitwa ^^ A poza tym i tak odpuszczacie obrony nierozbudowanych, wiec o czym Ty w ogóle piszesz? ;)

Ale chętnie popatrzymy na te "kroki" :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kolejny dzien i kolejna bitwa ( wczorajsza) między M300 i Ichorusami.

Na początek porównanie sił H.p. 342.608 (96%) : 340.768 (96%) ( pierwsza liczba HP atakerów ).


Poległo na bitwie 26 atakerów i 120 obrońców.

Co się stało że bitwa potoczyła się tak a nie inaczej? Skąd się wzięła aż taka różnica poległych.

Wniosek nasuwa się tylko jeden ,który już we wcześniejszym poście napisałem.
Jest nim brak dowodzącego w M300.

O ile sojusz M300 potrafi jako całość zgromadzić pokaźne Hp o tyle nie ma kto nim odpowiednio pokierować . Rażące błędy dowodzącego w obronie doprowadziły do takiego anie innego wyniku tej bitwy.

Ichorusy mają dowodzącego Chudy al Byk który prowadzi ich do boju lecz zastanawia mnie jak by wyglądał właśnie bitwa gdyby w M300 dowodził ktoś o podobnej umiejętności dowodzenia.


Choć jestem w sojuszu Ichorus to nie zamierzam nikogo tu obrażać z przeciwnych stron . Stwierdzam tylko co udaje mi się zaobserwować.
 
Do góry