Sytuacja na świecie VII

  • Rozpoczynający wątek MiDiX
  • Data rozpoczęcia
Nie wiem czy to prawda, ale najprawdopodobniejszą przyczyną nieatakowania kmz jest to, iż maja oni forty za daleko. Patrząc od strony wschodu, to wy macie je najbliżej :)

:) jak by nie patrzeć na to wszystko to jesteśmy najmniejszą koalicją :) wystarczy przelecieć po miastach Husarii ilu jest w nich mieszkańców i dodać do tego miasta KMZ :) bo chyba nie myślicie że to mieszkańców MJ Sunrise FT i tych ich sojuszniczych miast jest mniej ;) To wszystko na serwerze może wygląda inaczej i wydaje się że jest nas więcej ale powodem tego jest dość silna mobilizacja w COA w ostatnim czasie, natomiast bardzo słaba organizacja w KMZ/Husarii i brak motywacji w MJ/Sunrise/FT z takiego powodu, iż nie ma się przeciwko komu mobilizować :)

co do tego nieatakowania fortów KMZ to chyba wszyscy dobrze wiemy że powód jest chyba inny :) Skrótowo go przedstawię :)

Husaria -> KMZ -> FT -> MJ -> Sunrise = mamy potęgę z którą nie wiemy co zrobić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam pytanie z innej beczki. Kto jest najlepszym fortowcem s7? Odnoszę wrażenie, że ktoś z Sunrise lub MJ, ale jak jest naprawdę?

Co do najlepszego fortowca to myślę, że jest nim -Arex- biorąc pod uwagę liczbę bitew w jakich uczestniczył. Co prawda to Uranos jest na 1 miejscu ale walczył dużo więcej;)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Tak się tłumaczycie że każdy chodzi gdzie chce na walki KMZ ale Uranos zawsze wspierał KMZ i nadał wspiera. Zawsze przeciw nam. Nawet Binox miał kłopoty że nam pomaga przeciwko KMZ i Husarii. To chyba coś znaczy nieprawdaż??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panowie!

Prosty wniosek!

COA vs reszta świata.

Macie jakieś inne wytłumaczenie?

Tak wyszło i tak chyba będzie już zawsze. I trzeba się z tym pogodzić i spokojnie walczyć.

Ale szczerze analizując nasze poczynania, to sami sobie tylu "wrogów" zrobiliśmy. Najpierw wschód z MJ i FT, potem przeniesienie sie na zachod i wojna z KMZ. Oczywiście mówię o byłym TG, nie mieszam w to ZP SEXi itd.

także po części sami jesteśmy sobie winni:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7779

Gość
Gość
Jasny by wasz wszystkich gwint wziął. Wyzywamy fort Kwiatuchów żeby się pobawić i oczywiście minesota korzysta z okazji. I co to ma być. Wiecie gdzie ja mam taką grę?? W du......!!!!
Weźcie się opanujcie.
Od dzisiaj powiem że COA ma nic nie wyzywać i mam gdzieś to że na świecie będą nudy. Wali mnie to bo z wami nie da sie do cholery grać!!!:mad:

I FT wyzwało fort SEXi duży. Czy was ludzie porąbało?? Nie będę zważał na to co mówię bo to jest śmieszne co się dzieje. Dlatego coraz mnie atakujemy bo to się do cholery nie opłaca. Wydajesz kasę po to żeby ci jakiś debil fort wyzwał inny. Co do jasnej cholery na tym świecie się dzieje?????!!!!!
Weźcie się nie dziwcie że ten świat umiera. Jak takich debili na tym świecie są tyciące!!! :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7779

Gość
Gość
MJ nalega "jedna walka na serwer" i co z tego mamy??!!
Jesteście śmieszni. Miałem do was szacunek ale to co ostatnio pokazujecie jest żałosne. Załosna organizacja. Wyzywanie na raz po kilka fortów. CO jest kurde??!!
Weźcie się ludzie opanujcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
miałam się nie odzywa ale nie mogę śmieszy mnie wasze podejście czy widzieliście na jakimkolwiek świecie aby była jedna bitwa dziennie po co te oburzenia sa 3 forty tylko atakowane każda koalicja ma pomysł na siebie i swój "plan taktyczny" na dalszą grę a wy dążycie do tego aby na forum głównym najlepiej ogłosić/ustalić dzisiaj atakujemy xxx fort i niech nikt inny nic nie atakuje przecież nie można innym narzucać jak mają grać gram na kilku światach i jeszcze takich tekstów jak tu nie słyszałam dajcie sobie trochę na luz jak sami piszecie to jest tylko gra więc dajmy każdemu grać jak uważa za stosowne :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
miałam się nie odzywa ale nie mogę śmieszy mnie wasze podejście czy widzieliście na jakimkolwiek świecie aby była jedna bitwa dziennie po co te oburzenia sa 3 forty tylko atakowane każda koalicja ma pomysł na siebie i swój "plan taktyczny" na dalszą grę a wy dążycie do tego aby na forum głównym najlepiej ogłosić/ustalić dzisiaj atakujemy xxx fort i niech nikt inny nic nie atakuje przecież nie można innym narzucać jak mają grać gram na kilku światach i jeszcze takich tekstów jak tu nie słyszałam dajcie sobie trochę na luz jak sami piszecie to jest tylko gra więc dajmy każdemu grać jak uważa za stosowne :eek:

Jak tu grać skoro nawet fortu nie można zaatakować;)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
Na tym świecie są 3 koalicje więc wszystko można z góry ustalić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W teorii jest wiecej. W praktyce, chociaż KMZ i obecna "ERA" się wypierają, ale działają razem. Jest front anty COA.:)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
FT to bez ERy nic nie znaczy. KMZ słaba jakość (głównie husarie). COA mało liczna ale jakościowo i organizacyjnie dobra. Ale jak mamy się tak dzelić to jest to żałosne. COA walczy sama przeciwko calemu światu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MJ nalega "jedna walka na serwer" i co z tego mamy??!!
Jesteście śmieszni. Miałem do was szacunek ale to co ostatnio pokazujecie jest żałosne. Załosna organizacja. Wyzywanie na raz po kilka fortów. CO jest kurde??!!
Weźcie się ludzie opanujcie.
Dlaczego znów obwiniasz MJ za coś czego nie zrobili?
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
MINESOTA i FT to nie wasi sojusznicy?? A MJ nazywamy ogółem wasz sojusz.
 
i to jest to o czym pisałem o niemożliwości zaatakowania fortów na wschodzie, od razu wyzywane są nasze na zachodzie eh... :) jeśli chodzi o COA, jedyną szansą na zdobycie takiego fortu jest zaatakowanie 10 i przemieszczenie się przed walką do najmniej pilnowanego :) nie obrażajcie nikogo na forum, to nic nie da a tylko działacie na własną niekorzyść. No cóż mogę powiedzieć, zachowanie głupie, bezsensowne ale co zrobić ;) Mogła być fajna walka, będzie wielkie nic... rzeczywiście muszę podzielić opinię ludzi, którzy uważają że w obecnym czasie angażowanie się w sprawy s7 to głupota i strata czasu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
MJ nalega "jedna walka na serwer" i co z tego mamy??!!
Jesteście śmieszni. Miałem do was szacunek ale to co ostatnio pokazujecie jest żałosne. Załosna organizacja. Wyzywanie na raz po kilka fortów. CO jest kurde??!!
Weźcie się ludzie opanujcie.

Odwalcie się(przepraszam za słownictwo) od MJ i Sunrise ;)
Literek nie rozróżniacie czy tam pisze że forty powyzywały Mj czy Sunrise ??? Bo ja nie widzę ;)

Jeśli chodzi o ataki ;) Jak zwykle jestem nie obczajony w tych sprawach ;)
Trzeba będzie zrobić zebranie sojuszu i obgadać pewne sprawy ;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od razu mowie że to co się dzieje z fortami wyzwanymi przez COA to jakaś pomyłka. Nikt o nic nie pytał. Na własną rękę działali. Umywam od tego ręce

Ekhm...
Tak samo my możemy o tym napisać
Trochę logiki, WildKidBravo wyszedł wcześniej z miasta, bo do fortu nie miał 20 min, a pewnie nawet nie spojrzał na przegląd fortu, a FT, jak to FT. Szczerze to nasza koalicja tylko z Poenari ma najlepszy kontakt
 
tak już ze zwykłego szacunku dla przeciwnika mogliście zostawić w spokoju ten ostatni fort Gorzelni : ( (do FT ;) )

ps. do tej pory pisałem sojusz MJ i Sunrise, w odniesieniu do wszystkich miast wschodnich łącznie z FT, MINNESOTA, Eagles itp... :) i te słowa które były kierowane dotyczyły sojuszu jako całości, bo myślałem że tak Was trzeba traktować. Akurat do Miasta Jeźdźców i Sunrise w tym całym zamieszaniu mamy najmniej pretensji i głupio że tak to odebraliście.
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem, że sporo osób ma pretensje do organizacji wczorajszych bitew w COA, czyli do mnie :( nie miałem już dziś siły po pracy wdawać się w kłótnie, dlatego tutaj wyjaśnię.
W moim przekonaniu nie byliśmy w stanie obronić FORT SEXi i zaatakować jednocześnie dużego fortu Kwiatuszkowa Forteca. Dodatkowo zaatakowano też jakiś średni fort SEXi... Oczywiście tak jak wielu sugerowało mogliśmy podzielić ludzi i skierować dużą część na atak, pozostawiając w obronie jedynie stare ZP tak jak to sugerowano, jednak podejrzewam że wtedy padłby FORT SEXi i nie zdobyto by Kwiatuszkowej Fortecy... Realnie walczymy przeciwko dwóm silniejszym od nas koalicjom co pokazał wczorajszy dzień. KMZ/Husaria bez pomocy MJ zgromadziła w ataku na FORT SEXi grubo ponad 140 osob... w obronie Kwiatuszkowej Fortecy w tym samym czasie było około 100 obrońców. My zdołaliśmy przy pełnej mobilizacji zgromadzić 126 osób w obronie FORT SEXi... około 40 osób w obronie średniego fortu SEXi i około 30 osób w ataku na Kwiatuszkowa Forteca.
Wiem, ze niektóre miasta na wschodzie czują się oszukiwane i wykorzystywane. Niestety przy obecnej sytuacji trzeba się liczyć z tym, że nawet długo planowane akcje mogą nie wypalić... Zaryzykowałbym nawet trochę drastyczne stwierdzenie i dołujące ale COA obecnie nie jest w stanie w otwartej, pojedynczej walce zdobyć żadnego dużego fortu na wschodzie :/ Dlatego rozumiem wszystkie zdania i nie mam osobiście żalu za uwagi że "organizacja w sojuszu jest do ****..." czy "może i FORT SEXi powinien paść".
Co do wyśmiewania się z wystawionego przez nas ataku w Kwiatuszkowa Forteca przez miasto Kwiatuszków to myślę, że my osobiście nie możemy się niczego wstydzić, a jeśli taki incydent ze strony ERA-KWIATUSZKÓW miał miejsce to świadczy to tylko i wyłącznie o ich poziomie i jest lekko ujmując żałosne.

Wiem że sytuacja jest ciężka, takie tempo walk męczy i dlatego jeśli jeszcze jakieś miasta będą chciały odejść z COA do silniejszych koalicji to myślę że nikt nie będzie miał o to do nich pretensji. Osobiście mogę obiecać że nie będę już więcej mieszał i usunę się w cień, dymisja ze skutkiem natychmiastowym jak to mówią : ) Spróbowaliśmy coś stworzyć, średnio wypaliło, na pewno nie tak miało być :) Myślę jednak, że można uznać że walczyliśmy do końca. Jeśli będzie konieczne tak jak to było sugerowane, rozwiązanie COA i szukanie innych koalicji przez poszczególne miasta na własną rękę to tak pewnie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neon, mimo wszystko ja sobie nie wyobrażam walczyć po stronie kogoś innego;)
 
Do góry