Sytuacja na 12 świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Ta ankieta to jakaś kpina, każdy głos powinien być odpowiednio ważony. Siła głosu osoby, która założyła konto z 1 lvlem, aby regularnie przelewać gotówkę na docelowe światy, jest taka sama jak osoby z postacią maksymalnie rozwiniętą, która włożyła w to sporo wysiłku i przy tym korzystała z konta premium. Wniosek?

Y.

Mhm racja a wyborach realnych głos pijaka bez wykształcenia powinien być mniej ważny, niż głos prezesa koncernu, który posiada 2 doktoraty. Też za tym jestem, tyle że tak nie będzie nigdy nigdzie.
BTW dopiero by była awantura, że jakim prawem głosy jedne są ważniejsze a inne mniej. Wystarczy już że był ciekawy przypadek osoby, która na forum wręcz brutalnie domagała się włączenia migracji, po czym wysłała do supportu stanowczy sprzeciw przeciwko włączeniu migracji i zamknięciu świata :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
śmieszne. większość głosów na 'nie' kliknęli wymieniacze kasy i ludzie, którzy mają konta na s1 i s10, bo bali się tam migracji, z racji tego, że mają tam konta. można to było bardziej sprecyzować ale po co ? odwalone to odwalone. wspomniałeś o wyborach...wygrywa większość czy mniejszość? większość...a tu jest odwrotnie więc to porównanie nie ma sensu.::DD:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
śmieszne. większość głosów na 'nie' kliknęli wymieniacze kasy i ludzie, którzy mają konta na s1 i s10, bo bali się tam migracji, z racji tego, że mają tam konta. można to było bardziej sprecyzować ale po co ? odwalone to odwalone.

Nikt nie będzie oceniał gracza i decydował czy jego gra jest z pożytkiem dla świata czy nie. Każdy gra jak uzna za stosowne.

wspomniałeś o wyborach...wygrywa większość czy mniejszość? większość...a tu jest odwrotnie więc to porównanie nie ma sensu.::DD:

Ankieta była opiniotwórcza i wytworzyła opinię taką, że niewielkiej większości tylko źle na tym świecie.

Niemniej jednak mamy demokrację, większość wybrała - większość chce migracji, w czym problem? :)

Nie, tutaj demokracji nie mamy i nigdy nie mieliśmy. Wszelkie ważne decyzje podejmuje jedynie wąska grupa osób.
Jak wyżej. Ankieta miała ukazać faktyczny obraz panujący na świecie. Nikt nigdzie nie napisał, że ona będzie wiążąca.
 

KINGJB88

Blada Twarz
Wystarczy już że był ciekawy przypadek osoby, która na forum wręcz brutalnie domagała się włączenia migracji, po czym wysłała do supportu stanowczy sprzeciw przeciwko włączeniu migracji i zamknięciu świata :D


hmmm ciekawe czy to ta osoba o której myślę :eek:kul:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ankieta była opiniotwórcza i wytworzyła opinię taką, że niewielkiej większości tylko źle na tym świecie.


Omal nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Czyli świat jest super bo tylko niewielkiej większości jest źle. Czyli INNO nie włączy migracji bo niewielkiej mniejszości jest dobrze. No pachnie Bareją :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Omal nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Czyli świat jest super bo tylko niewielkiej większości jest źle. Czyli INNO nie włączy migracji bo niewielkiej mniejszości jest dobrze. No pachnie Bareją :)

Nie. Migracji nie włącza się na życzenie graczy. Napisaliście na forum, że wszyscy chcą migracji. Odpisałem, że OK skoro wszyscy chcą migracji to zobaczymy co da się zrobić. Zrobiliśmy ankietę, żeby sprawdzić faktyczną liczbę chętnych. Co się okazało? Okazało się, że to nieprawda. Niewielka większość chce migracji a nie wszyscy, ba nawet nie prawie wszyscy, nawet nie znakomita większość ani spora większość. Ledwo co większość... (260 osób).
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
A po co Nam ten bojkot? Świat i tak jest martwy...

A teraz, przytoczę wypowiedzi mistrzów, którzy głosowali na nie (nie podam nicków, rzecz jasna) z moim komentarzem:

" s12 jest perełką fortową polskiego TW " - owszem, 2-3 bitwy na tydzień powodują, że s12 jest perełką polskiego TW. Na s1 wczoraj były 4 bitwy...

" s12 jest aktualnie najaktywniejszym światem TW " - wśród jagodziarzy chyba...

" Głosowałem na nie, ponieważ chcę przelewać kasę stąd na s1. " - a ja też chcę, co nie szkodzi decyzji o migracji.

" bo tak " - komentarz zbędny...

" Nie chcemy konkurencji na s10 " - Unia się boi s12? Przecież s12 i tak nie odegrałby większej roli na innych światach, jedynie światy zyskałyby aktywnych graczy...

i na koniec:

" zaglosowalem na nie, bo bedzie smiesznie "

Owszem, nie wszystkie głosy mają bezsensowne uzasadnienie. Ale przynajmniej te wymienione wyżej - a wśród nich są głosy znanych graczy, którzy sami narzekają na IG, i którzy sami narzekają na to, że mało ludzi na świecie etc. - to czemu głosowaliście na nie?
A IG i tak padnie ofiarą tego, że światy wymrą z powodu zbyt dużej ich ilości.
Z pozdrowieniami dla tych 55% ludzi, którzy chcieli migracji - player.
 

DeletedUser26861

Gość
Gość
Czyli ta ankieta to taka przykrywka ,że coś zrobili w sprawie migracji nie wyszło to wy jesteście winni ,bo jej nie chcieliście. Niesamowite ,że taka korporacja która stworzyła grę dla 17milionów graczy utrzymuje jeden serwer dla 838 osób. Naprawdę niesamowite. Hajs się zgadza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie jest to sytuacja w ogóle nie zrozumiała z tyloma aktywnymi osobami na św 12 rozmawiałam lub słyszałam ich opinie i każdy był za migracją. Osoby które kliknęły że nie chcą to chyba tylko dlatego że spokojnie mogą sobie pracować bo pojedynków tu też nie ma za dużo. Osoby które wymieniają kasę to chyba nie rozumieją że nie długo nikt nie będzie chciał $ na tym świecie więc wymiany też im się skończą.
Utknęliśmy tu jak na jakiejś bezludnej wyspie :kak:
Jestem mocno rozczarowana postawą osób które kliknęły że chcą dalej św 12.


PS. Uważam jak ktoś napisał że ankieta powinna być od jakiegoś lvl aby było wiadomo że dana postać jest trochę zorientowana w sytuacji tego świata.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest minimalna większość i to jest stanowczo za mało.

nie ma czegoś takiego..

Nikt nie będzie oceniał gracza i decydował czy jego gra jest z pożytkiem dla świata czy nie. Każdy gra jak uzna za stosowne.

a czy ktoś ocenia tu innych graczy? nie. ale też trzeba wziąć pod uwagę, że nisko lvl-owce, które wymieniają kasę, nie znają obecnej sytuacji. on wejdzie i wymieni. a większość tu gra i widzi co się dzieje, a raczej czego nie ma.

Nie. Migracji nie włącza się na życzenie graczy.

no oczywiście...lepiej zrobić beznadziejną ankietę, w której każdy może głosować po zarejestrowaniu się. :I:

btw. racja z tymi lvl.. na s12 nie ma 1800 aktywnych osób, nie zmienicie tego, nie ma. więc jakim cudem tylu głosowało? w rankingu na 1500 miejscu jest postać z 28 lvl, a taki lvl można wbić w dwa dni. więc ja pytam gdzie tu logika ? nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram tylko rekrecyjnie na s12 (wymiana pieniążków), ale moim zdaniem Onufry nie ma co porównywac osób wypowiadających sie na forum do głosujących w ankiecie.
Na forum wypowiada się zwykle grupa góra kilkunastu tych samych osób z tego co zauważyłem na innych światach. Bardzo czesto są to ludzie którzy w sojuszu mają coś do powiedzenia i ogarniaja sytuację świata w postaci bitew, pojedynków, handlu itd. Zdecydowana zaś większośc graczy na świecie konkretnym wchodzi, coś klika i wychodzi niezbyt interesując się ogólną sytuacją.
 
czemu nie pozwolic graczom, ktorzy nie widza celu swojej gry na tym swiecie przeniesc sie na inny?

s12 chociazby fortowo zginal juz dawno, zeby na maluchu o dogodnej godzinie(po 21) obronca nie zebral kompletu, a atakujacy nawet 30 osob? 2-3 bitwy w tygodniu to nic pociagajacego, a nie ma z kim walczyc, aby na darmo wywolywac kolejne. powinien byc uwzgledniony chocby ten aspekt

do migracji dojsc powinno, zamykanie swiata na nowych graczy to inna sprawa, moze ktos lubi zbierac jagodki w spokoju




dajcie mi nowe wyzwanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż... czułem w kościach, że przy tak ustawionej ankiecie wynik będzie w podobnych proporcjach.

Jakaś informacja to jest, niedoskonała, ale chyba Onfury sobie doskonale zdaje sprawę dlaczego. Nie ma co rozwijać...

Mam tylko nadzieje, że zdaje sobie również sprawę z tego, że problem pozostaje. Ta, niedruzgocąca, ale jednak większość graczy pozostanie ze swoim problemem.

Nie wiem, czy administracja może sobie pozwolić na ich "olanie", ale przecież to nie leży w jej interesie.

Skoro ankieta nie dała wystarczających przesłanek do likwidacji s12, ale zostawiła świat głęboko podzielony niemal na pół - tych chcących z niego uciec i tych chcących klikać tu jagódki dalej - to chciałbym zaproponować rozwiązanie pośrednie. Moim zdaniem sprawiedliwe i zaspokajające obie strony.

Mianowicie:

Włączcie migracje czasowo, choćby na 48 godzin (no, 7 dni najlepiej). Kto będzie chciał, to się przeniesie. Reszta zostanie i będzie sobie pykać dalej, skoro im tak wygodnie, a S12 nie zniknie.

Naprawdę, nie zostawiajcie tych ponad tysiąca graczy na lodzie. Nic z tego dobrego nie będzie.
 

DeletedUser29686

Gość
Gość
2-3 miesiące bez kupowania bryłek, bądź w sporadycznych ilościach (100-200 zł miesięcznie np), myslę, że da do zrozumienia Niemcom, że na 12 s NIE MA GRY ! :kak:

PS: Myślę, że powinieneś Onufry włączyć jeszcze jedną ankiete dla graczy 40-50 lvl +, wtedy zobaczymy, czy naprawdę 12s nie chce migracji :gwizd:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ankieta o której wspominasz jest bez sensu. Gracze z niższymi levelami też mają prawo grać jak chcą i nie można ich wyłączać. Co prawda w większości to zbieracze jagód na wymianę z innym światem ale cóż, tacy są i już. Zresztą każdy z nas ma takie "jagodowe" konta na innych światach i nie chciałby aby wyłączać go z ankiet. Migracja nastąpi tak czy siak, To jest nieuniknione. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość. I oczywiście narzekać gdzie się tylko da :) Dziwi mnie tylko fakt że poprzednio likwidowane były światy o znacznie większej "obsadzie" a teraz INNO inwestuje w utrzymanie świata z 2 tys graczy. No ale cóż, widocznie jakiś sens w tym widzą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry