Tajemnicza notatka

  • Rozpoczynający wątek crespo21
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry - dajcie tłumaczenie, żeby nie zepsuć nam zabawy :traper:.

Jeżeli ktoś ma jakieś notatki inne a nie są przetłumaczone, to proszę dać screena, podam tłumaczenie.

A swoja drogą to pan Onufry chyba gra na św 1 hmpf. Więc wykona to zadanie sam?

Nie rozumiem co ma wspólnego świat 1 z notatkami? One nie są ograniczone do świata 1 tylko. Na każdym świecie są dostępne.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
czyli notatek jest kilka.
Myślę, że trzeba szukać kolejnych, może w Hotelu 5 gwiazdkowym skoro chodzi o dobrobyt i szczęście ?
Można też różne rozmiary fortów jeszcze wypróbować :)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Jeżeli ktoś ma jakieś notatki inne a nie są przetłumaczone, to proszę dać screena, podam tłumaczenie.



Nie rozumiem co ma wspólnego świat 1 z notatkami? One nie są ograniczone do świata 1 tylko. Na każdym świecie są dostępne.

No właśnie chodzi o to, że grasz, a nie na którym świecie grasz :I:. Świat 1 podany został jako przykład.

Edit: ciekawe czy notatki okazują się w jakiejś kolejności. A może (podobnie jak wspomniał mój przedmówca) dana notatka zależy od tego gdzie się śpi?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No właśnie chodzi o to, że grasz, a nie na którym świecie grasz :I:.

yyy, to teraz się zorientowałeś że ja gram? :kak:
Ja gram od końca września 2008 r. nieprzerwanie. Trudno chyba żebym nie grał w grę, którą zarządzam.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
chodzi mu o to że wiesz o co chodzi z tymi notatkami i możesz już to robić o ile to są zadania :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli już zrobiłeś? :kak:
a gracze mają znaleźć?
to przynajmniej powiedz jakie są wymogi
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czy to przez upały jakoś się nie możemy dogadać?

Jeszcze raz:

1. Nic nie podaję, poza tłumaczeniami jeżeli będą brakować.
2. Moja postać nie robi żadnych rzeczy związanych z tymi notatkami i nigdy nie robiła. Niczego nie zdobywa, niczego nie szuka, słowem w ogóle się tymi notatkami nie zajmuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a to zadanie przypadkiem nie jest związane z ankietą "Znane postacie", co była jakiś czas temu przeprowadzana;]??
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
a to zadanie przypadkiem nie jest związane z ankietą "Znane postacie", co była jakiś czas temu przeprowadzana;]??

Całkiem możliwe, jeżeli to prawda o tym pająku z filmu WILD WILD WEST.
Tam była opcja wybrania postaci z tego filmu.

Szykuje nam się nowy środek transportu: Ogromny parowy pająk +300 % do prędkości::):
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Nie wiem czy Inno wykupiłoby prawa autorskie - nie stać ich na to, a tym bardziej nie stać ich na plagiat. :ind:
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
wracając do tematu.
Może głupie pytanie, ale ile bitew miał kolega jak znalazł kartkę ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wracając do tematu.
Może głupie pytanie, ale ile bitew miał kolega jak znalazł kartkę ?

Zakończone bitwy o fort:845 na dzień dzisiejszy wiec na 04-07-2011 840-842 bitwy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W serii zadan: Poziom 85 - Pomoc dla ojca Browna w pewnym momencie równiez zdobywa sie jakąś notatkę, może to tez ma cos wspólnego z tymi tajemniczymi notatkami... ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wracając do tematu.
Może głupie pytanie, ale ile bitew miał kolega jak znalazł kartkę ?

Gdyby miała być minimalna ilość walk dla tego questa to by był cios poniżej pasa dla graczy.
Mimo, że sam sobie postrzelam na bitwach, uważam, że nacisk na forty jest obecnie i tak już zbyt duży.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja poszedłem spać w Hotelu 1/2/3 gwiadkowym, może coś będzie ;p potem 4/5 i kazdy fort, potem pójde spać w jakimś miescie też każdy rodzaj ;P


/edit

Czy Stara Biblia może mieć coś wspólnego z tym?, pierwszy raz widze ten przedmiot ;)

beztytuutll.png


http://imageshack.us/photo/my-images/99/beztytuutll.png/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Znajomy poziom 33, 0 bitw na koncie dostał tą notatkę kiedy przeszedł z miasta do fortu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry