Tajemnicza notatka

  • Rozpoczynający wątek crespo21
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5325

Gość
Gość
A Biblia może raczej nie ta cała, tylko już po zakończeniu całej serii zadań ze śladem po kuli.
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
No no, robi się ciekawie :) Przydały by się jakieś wskazówki na Twitterze jak za czasów DBS'a
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Pytanie do kolegi od "tajemniczej notatki"
Czy miałeś zrobione zadanie z Ulysses Grant ??
Taka postać pojawia się w filmie Bardzo dziki zachód :)

Kolejna rzecz to na pewnej stronie z poradnikiem do TW pojawiły się nowe zestawy :)
W filmie Artemus Gordon był Marshalem....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie do kolegi od "tajemniczej notatki"
Czy miałeś zrobione zadanie z Ulysses Grant ??
Taka postać pojawia się w filmie Bardzo dziki zachód :)

Kolejna rzecz to na pewnej stronie z poradnikiem do TW pojawiły się nowe zestawy :)
W filmie Artemus Gordon był Marshalem....

tak
pozostały mi tylko: paladyn,mit,bojownik o wolność, powtarzalne i z rzemiosła :kak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4138

Gość
Gość
hmm..
Może to coś ma wspólnego z tymi Notatkami :)
Komuś wyskoczyła ta notatka ??
Mnie jakoś ona nie lubi :p
 
hmm..
Może to coś ma wspólnego z tymi Notatkami :)
Komuś wyskoczyła ta notatka ??
Mnie jakoś ona nie lubi :p

Ja miałem wszystkie zadania zrobione i próbowałem dokładnie tak, jak było zawarte we wskazówce (dojście do miasta, sen w forcie, przerwanie snu) ale nic nie wyskoczyło. Może jeszcze to, że nie próbowałem w środę. Ktoś jeszcze wspominał, że to niejedyna taka notatka, że były inne. Jakieś więcej info od tych osób?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13290

Gość
Gość
Domyślam się, że nagrodą jest jeden z 3 zestawów, w zależności jak zakończymy quest.

Kiedyś była ankieta, jakich bohaterów chcemy w TW, był tam BDZ. To pewnie jest z tym związane - pozostało szukać notatek i łączyć fakty.

Zacznijmy od obejrzenia filmu, później idźmy śladami bohaterów.
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
Zacznijmy od obejrzenia filmu, później idźmy śladami bohaterów.
Świetna rada, spróbować nie zaszkodzi przecież. Jeżeli faktycznie możliwe byłoby wydobycie jakichś wskazówek z filmu, to The West mógłby zyskać status gry w pewnym sensie edukacyjnej;)
 

DeletedUser29375

Gość
Gość
moze trzeba spac po kolei w fortach maly sredni duzy albo odwrotnie??? albo isc sapc do fortu przerwac spanei isc do miasta i potem spac d ofortu i moze to jest "dobrobyt i szczęscie czyli miasto i fort??

mam pytanei odnosnei tego pierwszego postu. Czy poszedłeś spac po wygranej bitwie czy przegranej bo t oteżmoze ma znaczenie i jaki produkt miales zalozony??
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
Domyślam się, że nagrodą jest jeden z 3 zestawów, w zależności jak zakończymy quest.

...

źle się domyślasz bo jak wiadomo te 3 zestawy a właściwie jeden z trzech zestawów dostaje się za 100.000 pkt przyjaźni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13290

Gość
Gość
No to pudło.

Od kolegów z niemieckiego TW dowiedziałem się, że te questy będą w pełni funkcjonowały w wersji 2.0, że notatki dość losowo się teraz pojawiają.
Nie wiem na ile to prawdziwe.
 

DeletedUser22724

Gość
Gość
temat przycichł wiemy coś więcej ?

czy to prawda że ten quest jeszcze w pełni nie funkcjonuje ?
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Nie wiem do końca, czy jest to do tego zadania, ale pewna osoba na świecie Cheyenne poinformowała mnie, że też " pojawił " jej się tekst po niemiecku. Brzmiał tak:
Eureka! Jaskinia!
Als du wieder deinen üblichen Pfad durch das Gebirge reitest, erinnerst du dich plötzlich an den Pfad zu der mysteriösen Höhle, den du vor ein paar Wochen entdeckt hast. Tatsächlich endeckst du den Pfad wieder und folgst ihm. Diesmal hast du sogar eine Fackel mitgebracht, um die Höhle zu erforschen. Als du vor dem Eingang angekommen bist, siehst du schnell, dass du zu spät gekommen bist. Was immer hier auch war, es wurde schon lange herausgetragen, der Müll und die zurückgelassenen Werkzeuge der Abenteurer vor dir sprechen Bände.


Mam pytanie, a raczej 2 pytania: Czy tekst wyżej dotyczy tego zadania? I czy można prosić o jego tłumaczenie? Z góry dzięki :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
I czy można prosić o jego tłumaczenie? Z góry dzięki :)

Jadąc jak zwykle przełęczą górską, nagle przypomniałeś sobie o ścieżce do tajemniczej jaskini, którą odkryłeś kilka tygodni temu. Tym razem zabrałeś ze sobą pochodnię, aby zbadać jaskinię. Gdy docierasz na miejsce, okazuje się, że przybywasz za późno. Cokolwiek tu się znajdowało, zostało dawno wyniesione. Widzisz jedynie narzędzia i śmieci pozostawione przez poszukiwaczy przygód, którzy byli szybsi niż ty.
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Na huronie też się pojawiło coś takiego (Couguarowi)

Onufry, proszę o tłumaczenie :p

Du hast gerade ein Kaff namens Caerbannog passiert, als du an einer Höhle vorbeikommst. Ein paar Soldaten haben sich davor versammelt. Nachdem du laute Schreie hörst, reitest du näher und fragst, was los sei. "Wisst ihr es nicht? In dieser Höhle befindet sich der heilige Gral, aber ein furchtbares Killer-Kaninchen bewacht den Eingang!".
Wie zum Beweis kommt ein schreiender, blutender Mann aus der Höhle gerannt. "Wir können hier nicht weg, Fremder, könnt ihr uns einen Gefallen tun? Reitet in die nächste Stadt und telegrafiert nach Rom. Wir brauchen die Heilige Handgranate von Antiochia, nur damit können wir das Kaninchen besiegen!". "Siiiicher, das werde ich tun...", entgegnest du und denkst nicht im entferntesten daran, deine sauer verdienten Dollars für ein Ferngespräch auszugeben.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeden z moich ulubionych :p

---
Mijałeś właśnie miasteczko zwane Caerbannog gdy zauważyłeś jaskinię. Stoi przed nią kilku żołnierzy. Gdy usłyszałeś krzyki, zdecydowałeś, że warto to sprawdzić. Pytasz żołnierzy w czym problem. "Nie wiesz? W tej jaskini znajduje się Święty Graal, ale wejścia do jaskini strzeże zabójczy królik!"<br> Na dowód tej bezsensownej historii z jaskini wybiega z krzykiem zakrwawiony mężczyzna.<br> "Przybyszu, pomóż nam. Nie możemy się stąd oddalić, więc pojedź proszę do miasta i wyślij telegram do Rzymu. Potrzebujemy świętego granatu ręcznego z Antiochii aby pokonać królika!"<br> "Jaaaasne, dokładnie tak zrobię" odrzekłeś, zastanawiając się jak najszybciej odjechać stąd najdalej jak to możliwe. Koszty zamiejscowego telegramu pomińmy!
---
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta ostatnia notatka brzmi jak centurie Nostradamusa - nikt nic nie wie ale kazdy może coś wymyślić ::D:::D:
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Święty granat ręczny - to chyba nawiązanie do Wormsów.
Z tym zabójczym królikiem to się kojarzy z tym setem królika może po założeniu się coś pojawi.
Odwołuje Wormsy. Odpowiedzi szukajcie w filmie Monty Python i święty graal.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24534

Gość
Gość
Można wiedzieć co zrobiliście, że pojawiły wam się notatki?
 
Status
Zamknięty.
Do góry