Turniej Pojedynkowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5455
  • Data rozpoczęcia

Czy uwarzasz, że pomysł jest godny wprowadzenia w grze?

  • TAK

    Głosy: 195 86,7%
  • NIE

    Głosy: 30 13,3%

  • W sumie głosujących
    225
Status
Zamknięty.

DeletedUser21582

Gość
Gość
No chyba raczej nie :nie:
Czy jak ty byś brał udział w jakimś dzisiejszym konkursie strzelania z łuku i ktoś by wygrał z tobą w finale, to wygrywa główną nagrodę i bierze jeszcze od Ciebie twoje własne pieniądze?

Jeśli by strzelał do mnie to czemu nie???
 

DeletedUser27997

Gość
Gość
Lepiej by było

Lepiej by było gdyby turnieje były by raz na tydzień, i mogło by uczestniczyć wielu graczy odpowiednich do swojej grupy poziomów pojedynków. I nie powinno być tak, że jest jakiś próg punktów życia, bo to jest do bani. Jeśli ktoś ma dużo hp i jest dobry w pojedynkach to powinien mieć prawo jak każdy inny.
A o tym w której grupie kto gra powinno decydować eliminacje np. do eliminacji może przystąpić 64 osób z każdej grupy a z niej wybiera się 16 najlepszych i oni walczą o zwycięstwo. Jeszcze poruszę temat nagrody. Jest ona po po prostu śmieszna. Za zwycięstwo w turnieju powinna być nagroda: 25.000$, czterokrotna ilość expa zdobytego w turnieju oraz skrzynka premium i wszystkie torby rzemieślników, a nie 2000$ i 5000 expa. Dla 2 i 3 miejsca jakieś losowe nagrody pocieszenia.
 
taaa nagrody i nagrody... dajcie spokoj z nagrodami nie o to tu chodzi, jesli nie chcesz nie musisz brac udzialu i tyle... wystarczajaca nagroda jest exp jak z normalnego pojedynku, na takim turnieju zeby poexpic nie musialbys latac po calej mapie i ganiac za graczami... inne nagrody sa zwyklymi dodatkami:)

TAK
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
nagroda

Nagroda powinna wyglądać tak,że za każdy pojedynek dostajesz tyle expa co za normalny pojedynek+nagroda za wygranie ćwierćfinału+nagroda za wygranie półfinału+nagroda za wygranie finału

ćwierćfinał-1000$ 2000 exp
półfinał-2800$ 4500 exp
finał-7600$ 7000 exp

Jeśli wygrałeś finał to wygrywasz 11400$ i 13500 exp
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Prawdę mówiąc to nagrody nie są aż takie ważne :) Naprawdę dobra zabawa i trochę dolarów wystarczy...
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
!Najnowsze zmiany!

Zniana nr. 1

-Po każdym pojedynku nam się HP nie odnawia. Duży wielki minus. HP owszem nie powinno nam się odnawiać ale tylko z graczem którym się aktualnie pojedynkujemy czyli; jest eliminacja tam walczymy i wygramy to do ćwierć finału przechodzimy z HP naładowanym na maksa.

Wprowadziłem zmianę: Na starcie każdy uczestnik dostaje po 5000 hp - nie zależnie od tego ile ma naprawdę -jest to HP TURNIEJOWE.
Myślę, że teraz każdy będzie miał równe szasne. Jest to poza tym rozwiązanie sprawiedliwe, ponieważ uwzględnia obrażenia z poprzedniego pojedynku - trzeba przeż brać pod uwagę umiejętność unikania trafienia.



Zmiana nr. 2
Skoro męczycie nie z tymi nagrodami; powiększyłem je:
Zwycięzca turnieju otrzymuje trzy nagrody:
-5000 $
-5000 pkt. doświadczenia, które zalicza się także do rankingu pojedynków.
-skrzynia ze stalowymi okuciami.
-medal: zwycięzca turnieju pojedynkowego.




Na tak, tylko mam jedno malutkie pytanie. Gdyż z tego co widzę, to tylko zawadiacy mogą brać udział w tym turnieju. Czy nie może być dobry zawodnik-Poszukiwacz Przygód. Czy budowniczy nie mógłby spróbować?

Tak, każda klasa może spróbować, wystarczy spełnić warunki.

pozdrawiam i liczę na wprowadzenie pomysłu do grypif paf
polon96
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jest na tak :)

ale mam taką uwagę:

aby pojedynek składał się z trzech rund, to znaczy

Jestem w ćwierćfinale z Graczem Y , ja jestem Gracz X
i teraz jesteśmy po pojedynku i Gracz Y wygrywa z Graczem X różnicą 10 obrażeń , ja proponuję aby pojedynkować się 3x razy Gracza X z Graczem Y i dopiero wtedy wyłoni się prawdziwy zwycięzca który wygra albo 3 z 2 albo 3 z 3.

Natomiast kolejną uwagą jest to że można zapisać się od 200 lvl pvp.
Zauważ że zapiszę się osoba z 200 level pvp i osoba z 300 levelem pvp i te osoby na siebie trafią , proste jest że osoba z 200 lvl raczej odpadnie więc proponuję aby przydzielało osoby z podobnym level.

i ostatnia uwaga aby miasta duelowe były dla różnych levelowców np.

Miasta duelowe:
100 - 160 lvl
161 - 230 lvl
231 - 270 lvl
270 +

Wtedy gracze są sobie równi to jest tylko propozycja można oczywiście próg zmienić.

To chyba na tyle z mojej strony :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie TAK, ale czy to w ogóle ma szanse wejść?
Czy Inno Games chce się brać za ulepszanie gry, a w tych ulepszeniach nie będzie możliwości zakupu coś za bryłki lub OUP?
Jestem jak najbardziej za tym aby byly progi pojedynkowe i za tym aby ten pomysł jak najszybciej wszedł do gry :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ooo zdecydowanie Tak, bo obecnie pojedynki są trochę "puste".Ludzie którzy pakują wszystko w PŻ koszą i zarabiają lepiej od tych którzy jakoś umiejętnie rozwijają umiejętności pod kątem pojedynków, troszeczke niesprawiedliwe :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może będzie tak, że można brać udział w turnieju co kilka miesięcy lub eliminacje będą dłuższe? Np. eliminacje będą trwały od 512 graczy (wybierani w kolejności zgłoszeń lub pp) potem 256, potem 128, potem 64, potem 32 graczy, potem 16 graczy, potem ćwierćfinały 8 graczy, potem półfinały 4 graczy i finał 2 graczy.
Z pewnością miejsc dla chętnych nie zabraknie, a ponieważ najlepsi będą brali udział aż w 9 pojedynkach to moim zdaniem powinno być tak, że życia automatycznie odnawiają się po każdym pojedynku, a każda "seria" pojedynków trwa 1 godzinę czyli cały turniej trwa 9 godzin.
Naturalnie za zwycięstwo powinna być znacznie większa nagroda + nagrody pocieszenia dla 16 najlepszych graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł świetny osobiście jestem za.
ps.ja już od kilku dni robię coś takiego w mieście ale organizacyjnie to czasem jest słabe a nagrody przychodzą z opóźnieniem pif paf
 

DeletedUser29375

Gość
Gość
Bardzo podoba mi się ten pomysł
MOJE ZASTRZEŻENIA
1. w tych pojedynkach powinni uczestniczyc tylko zawadiacy ale bez ograniczonego progu punktów życia.Dlaczego?? A dlatego że niektorzy zadaja ogromne obrazenia i juz w drugim pojedynku napewno mieliby szanse omdlic przeciwnika.
2.w tym mieście powinien znajdowac sie hotel albo taki "Szpital" w ktorych mozna by odpoczac po pjedynku i doladowac sb hp za kilkanascie dolarow.
3.Powinnybyć podziały na poziomy pojedyków tak jak koledzy wyżęj pisali
Zalety
- nagrody mi odpowiadaja
- mozliwosc sprawdzenia swoich umiejetnosci strzeleckich- np. takie pojedynki pokkazały by nasze wady i zalety w pojedynkach moglibysmy wtedy lepiej rozdac punkty cech i umiejetnosci

To tyle jeszcze raz bardzo fajny pomysł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardyiej na tak, ale nie wzdaje mi się, żeby tylko zawadiacy mogli brać udział. Wforty bawi się większość profesji, wpojedynki również, to nie jest dziedzina przeznaczona tylko dla zawadiaków. Za, ale jak każdy może brać udział:)

Brawo, wiecej takich pomysłów:)
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Bardzo podoba mi się ten pomysł
MOJE ZASTRZEŻENIA
1. w tych pojedynkach powinni uczestniczyc tylko zawadiacy ale bez ograniczonego progu punktów życia.Dlaczego?? A dlatego że niektorzy zadaja ogromne obrazenia i juz w drugim pojedynku napewno mieliby szanse omdlic przeciwnika.
gelo999 ci dobrze odpowiedział:
Jak najbardyiej na tak, ale nie wzdaje mi się, żeby tylko zawadiacy mogli brać udział. Wforty bawi się większość profesji, wpojedynki również, to nie jest dziedzina przeznaczona tylko dla zawadiaków. Za, ale jak każdy może brać udział:)

Brawo, wiecej takich pomysłów:)
Dzięki. Jednak pomysły, które raczej nie wejdą, nie mają sensu, dlatego szkoda tracić czasu na robienie grafiki::(:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie turnieje powinny być klasyfikowane według lvl poj:
1.50-70
2.71-90
3.91-110
4.111-130
5.131-150
6.151-170
7.200 i wyzej
 

DeletedUser30412

Gość
Gość
pomysł fajny, o ile:

1) turnieje dostępne dla wszystkich klas (na forty może wejść każdy)
2) 3-4 przedziały względem lvl (wszak lvl decyduje o ilości cech i umiejętności do rozdysponowania, poz. poj. nie jest dobry, bo świadczy tylko o ilości odbytych pojedynków, a nie o ilości umiejętności i cech, możliwych do wykorzystania elementach ubioru czy broniach)
3) po każdym pojedynku hp się regeneruje (co z tego, że przejdziesz jakiegoś przeciwnika z dużą stratą hp, jak kolejny od razu Cię omdli; bez regeneracji po kilku pojedynkach wszyscy martwi i nie ma kto walczyć w ćwierćfinałach, półfinałach, finale)
4) przystępowanie do turnieju z własnym hp (w końcu hp zależy od punktów cech i umiejętności, więc jak ktoś daje w hp to nie daje w inne rzeczy np. ma dużo hp to ma mniej uniku czy celowania itp.); jeśli każdy miałby po tyle samo hp początkowego traciłyby na tym osoby, które mają więcej punktów rozdanych w hp, a zyskiwały te, które nie inwestują w hp; wg mnie im bardziej różnorodnie tym lepiej, nie powinno dawać się nikomu przewagi na starcie, każdy powinien mieć równe szanse, równe czyli zależne od jego własnego sposobu rozwijania postaci
5*) do rozwinięcia - brak jakichkolwiek bonusów ze względu na klasę, aby wszyscy mieli równe szanse, bądź wprowadzenie bonusów do tychże turniejów na wzór bonusów klas w walkach fortowych (chodzi mi o samą ideę bonusów, nie mam pomysłu jakie mogłyby one być w każdej klasie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30651

Gość
Gość
ja generalnie na tak, ale nie podoba mi się to że dostawał by się kto pierwszy ten lepszy. według mnie w turnieju powinno brać udział tylu graczy ilu się zgłosi. ale generalnie na tak ::):
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
ja generalnie na tak, ale nie podoba mi się to że dostawał by się kto pierwszy ten lepszy. według mnie w turnieju powinno brać udział tylu graczy ilu się zgłosi. ale generalnie na tak ::):

No sumie tak ale wtedy też mogł by sie zapisać fortowiec lub jagodziarz co ma zero umiejek pod pojedynki
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dziwią mnie wpisy ludzi którzy wypisują tu że fortowiec ma super nagrody za bitwy.

Gdzie Wy widzicie te super nagrody ?

4500 expa za bitwe - czy według Was jest to super nagroda gdzie gracz pod pvp potrafi w 1 ( jednym ) pojedynku więcej wyciągnąć.

Kasa - naprawdę te parę dolców to wielka nagroda za bitwę gdzie pvp w pojedynku zgarnia dużo więcej.

Skrzynie ze stalowymi okuciami ? Może od razu skrzynie premium.

Możecie sobie wrzucić w nagrodę ojupy do góra 26 obligacji.

A co do samego turnieju to nawet przy podziałach non stop te same osoby ( jakieś 10 z góry rankingu ) by walczyło o zwycięstwo. Więc to nie turniej by był tylko sparingi najlepszych gdzie właśnie ta topka mogła by ze sobą powalczyć gdyż normalnie takie pojedynki trudne są do wykonania gdzie większość z tych wspaniałych pvp przesiaduje co chwilę po hotelach.

Jak już macie coś robić a nie wiem czy to wyjdzie bo była taka inicjatywa już i gracze pvp nie chcieli tego to proponuje aby robić coś w stylu fortów .

Dwie drużyny po 20 osób , każdy się zapisuje ale to system losuje kto w której drużynie się znajdzie lub żeby nie widać było oprócz ile osób już się zapisało kto się po której stronie zapisał.


Następnie pojedynki każdy z każdym lub jakaś inna formuła i Ci co więcej zadadzą obrażeń wygrywają.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Macie super pomysł i gdzie wprowadzenie ? zapomnieć można
Lepiej jakiś zakaz na fejki wprowadzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry