Sytuacja na 12 świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A teraz troszkę prawdy dla nie wtajemniczonych graczy z S12 . Mieliśmy taki sam układ z legionem i SA czyli ustawka bitwy my w obronie oni w ataku a ich forcie który wcześniej nam odali.

Kombrat wiesz jakie stanowisko Sztandary miały od początku jeśli chodzi o wpuszczanie na nasze bitwy , niczego nie ukrywaliśmy.

Jak do tej pory nasz niby współpraca była w miare normalna czyli sam nas nawet zapraszałeś na bitwy przeciwko legionom jeśli my nie mieliśmy bitwy . Dziś mi piszesz że nie będziecie nas wpuszczać na swoje bitwy OK rób jak uważasz .
Później cytuje PW (jeśli ktoś chce mogę dać screena)
" KomBrat dziś o godzinie 15:55
W przypadku gdybyśmy wyzwali malucha to będziecie go bronić wspólnie z Legionem? "

powiedziałem że nie będziemy bronić a co zrobiłeś później !

Jestem ciekawy czy uda wam się obstawić 2 forty czyli mały i duży !

Miałem inne plany na jutro ale po tym jak zobaczyłem że wywołany jest duży legioną stwierdziłem że tamten zamiar nie ma sensu już.
Na czwartek miała być bitwa z Wami ale jej nie będzie nie widzę sensu tym bardziej że na zmianę walczymy legion SA.

Odgórnie swoim na jutro daje rozkaz odpuszczenia małego fortu i idziemy na duży fort
Jeśli tak chcesz pogrywać proszę bardzo ale tracisz w moich oczach i nie tylko moich !

Twoje fochy i zagrania coraz bardziej utwierdzają mnie w tym że nie warto z wami mieć nic wspólnego , wolę walczyć przeciwko o wiele mocniejszemu sojuszowi ale mam pewność że oni się stawią , nie będą robić żadnych krętactw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość

Zacznę od końca.

A teraz świeżynka:
Gregory Shooter
dziś o godzinie 18:49
"przejdz do legionuw fajna admosfera największy sojusz świata przejz albo sama albo najlepiej z całym miastem albo z całym sojuszem będzie największy sojusz w histori The Westa"

Poważny problem. Patrząc na składnię zdania, ewidentnie jest to bardzo groźny szpieg. Mam nadzieję że Legion nas nie nafaszerował takimi, bo cenzura
Blue, jak nam wyślesz takich dżentelmenów, to uwierz że jest po nas, bo mówią że niemądrzy potrafią zarażać H@H@H@H@H@ :D
Oczywiście KomBrat, każdy zdaje sobie sprawę że to nie jest żaden szpieg, tylko jakiś sfrustrowany dzieciak, który być może nie dostał się na bitwę. Ale mimo wszystko punkt dla Ciebie. Żeby Ci nie było smutno ;)

Jedziemy dalej!
"A nosek (albo cos innego) rośnie, rośnie... "
Trafna riposta. Teraz pewnie opada, bo jutro SA ma 3 bitwy. Szczęśliwie jedną muszą wygrać - bo to sparing. W dwóch pozostałych wątpię czy tyle szczęścia będą mięli :)
Swoją drogą ciekawy tok myślenia. Wymyśliłem nawet treść notki rekrutacyjnej którą możecie rozsyłać graczom:

"Szukasz sojuszu który będzie wypowiadał kilka fortów dziennie, z czego nie obstawiał żadnego? Szukasz charyzmatycznego przywódcy, który doprowadzi do ruiny najlepszy sojusz? Chcesz być członkiem elitarnej grupy, która zamiast walczyć, kitra się po kątach? Miasta naszego sojuszu są właśnie dla Ciebie! Oczywiście możesz mieć ochotę normalną grę z normalnymi ludźmi. W takim wypadku (...)!

Podpisano: Ja nigdy nie expię KomBrat"



Co do Waszej aktywności to nie wiem jak jest. Wiem natomiast jak będzie ;)


Teraz dwa piękne cytaty. Co Ty na to?
bo Raj+EW (czyli dwa sojusze) są kandydatami bardziej do przejęcia niż do równej rywalizacji.

Polityka wsysania to polityka Legionów.
My stawiamy na rozwijanie fortowców od podstaw. Trudniejsze to zadanie ale nie ma problemu z expiarzami i jest większa satysfakcja.
hjehjehejhejheje

A to jeszcze trzeci cytacik ;)
Ciekawe co zrobicie jak znowu wam "spadnie". Wessiecie SW? Bo my od zawsze radzimy sobie we własnym zakresie.

Dla pewności. Nikt nikogo nie wchłonie ;) Ten świat by się skończył. Zdaj sobie sprawę że największym zagrożeniem tego świata jest spadek aktywności. A kto go na takie coś naraża? No pomyśl ;)


Co do SW to dotąd co walczą przeciw wam mogą liczyć na naszą przychylność - nawet jeśli nie jest to do końca po myśli obywateli SA.
Bez wątpienia skorzystamy ;)!

ocenzurowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dawno nikt tu nie pisal, czas rozruszać forum, szczególnie, że nad s12 słychać głośny chichot losu :p

(...)

W "autorskim" sojuszu KomBrata, pod jego nieobecność, pierwsze skrzypce gra... obrażane w przeszłości przez niego i traktowane jako synonim westowych patologii miasto Palm Beach :> Los bywa jednak złośliwy ::DD: Ale może pod palmowym przewodnictwem SA jakoś się odbuduje - czego im życzę ;) Choć bitwy o 3 w nocy to jednak chyba nie ta droga :p

ocenzurowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Och, a oni już w SA?
Ładne lawirowanie sojusznicze w przeciągu miesiąca zaliczyli. Przeszli przez wszystkie większe sojusze na tym świecie:)
Ale czy SA się tak pod nimi odbuduje.... Z tego co miałem niewątpliwą przyjemność zobaczyć, to Palm Beach gra pod Palm Beach, i nikogo więcej. A i ogarnięcie tak dużego sojuszu też będzie trudne, bo trzeba mieć kim ogarniać. Raczej przewiduję "Sypnięcie się" SA.
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Słyszałem coś o uwalnianiu fortów, żeby ożywić świat?:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Coś tu dziwnie forum przycichło :)
Przeciwnik nie cieszy się z obronionych fortów ?

P.s. Chętnie przyjmę do miasta bobów. Gwarantuję miłą atmosferę i pomoc ;)
 

DeletedUser3132

Gość
Gość
Po co tu pisać jak i tak nikt tu nie czyta jak wy niech ce cie to sami zamkniemy ten serwer s12 od dziś atakuje sam forty bo wiem ze przejmę te forty Coś tu dziwnie forum przycichło :)
Przeciwnik nie cieszy się z obronionych fortów ?

kto by chciał się cieszczyć jak graczy brak adamnni tylko jedno po trafią dawać ale zająć się kąretami to się zajmują zbudrami a nie kąkretami i Aha zaczynam sam przejmować forty na s12 sam bo już nikt tam nie gra czas przejąć wszystkie fort s12 i moze w tedy admni zroumieją ze ten świat nie istnieje zero za intersowania przez adminów ???? tylko jedyny wypadku jest za intersowanie jak ukarać otwierać potraficie światy ale już zamknąć już nie pif paf znowu NAOWYYYYYYYYYYYYYYYY ŚWIAT PYTAM PO CO Nowy Świat RP
Krótka ankieta na temat ewentualnego otwarcia nowego świata Role Play (RP).

Co to miałby być za świat?
Byłby to świat na którym panowałby bezwzględny nakaz trzymania klimatu
-na czatach
-na forach
-w profilach (miast, postaci, fortów, sojuszów)
-w nazwach (miast, postaci, fortów, sojuszów)
słowem wszędzie gdzie tylko jest to możliwe.
Zabronione przykładowo byłyby wypowiedzi czy też treść nawiązujące w jakikolwiek sposób do świata zewnętrznego, np. "zw telefon", albo "na jedynce leci mecz". Postać musiałaby być kierowana w 100% w sposób klimatyczny, tak jakby była rzeczywiście obywatelem dzikiego zachodu. Przykładowo wszelakie oferty handlowe należałoby odpowiednio ubarwiać tak, aby były klimatyczne ("Znalazłem w szafie stary pas. Ma wyszyte jakieś dziwne inicjały IG... sprzedam go, gdyż mi się nie podoba"). Jak widzicie napisanie "pas InnoGames" byłoby odejściem od klimatu, gdyż na dzikim zachodzie nie wiedzieli co to InnoGames :p
Wyjątkiem od zasady mogłoby być rozkazy pisane podczas bitwy. Ciężko klimatycznie pisać i nadążać za prowadzącym na spice :p
Co dalej? Miasta, forty, sojusze... wszystko musiałoby mieć klimatyczne nazwy.

Na świat byłoby można się dostać wyłącznie po przedstawieniu krótkiej historii swojej postaci (oczywiście postaci nazwanej klimatycznie a nie "eloziomalxdxdxd"). Taka weryfikacja byłaby konieczna, aby na starcie wyeliminować ludzi, którym nie zależy na klimatycznej grze, lub nie potrafią utrzymać klimatu.

Wszelkie inne zasady byłby mniej istotne (jeżeli ktoś by chciał grać 5 kontami to nie ma problemu, pod warunkiem że wymyśli 5 sensownych historii postaci i będzie trzymał klimat na wszystkich 5 postaciach). Oczywiście zasady szczegółowe byłby do dopracowania, ale regulamin byłby mocno okrojony i największą wagę postawilibyśmy na klimat.

Po co w ankiecie pytanie o premium?
Niestety wszystko kosztuje, utrzymanie takiego świata również i jako, że jest to nasza własna inicjatywa, musielibyśmy tutaj zatroszczyć się aby jakieś minimum dochodowości ten świat miał. Światy niedochodowe jak wiecie są zamykane. Świat miałby wszystkie opcje premium.NIE POTRAFICIE STARYCH ŚWIATÓW ZA PEŁNIĆ ANI ZAMKNĄĆ A JUŻ NOWY ŚWIAT OTWIERAĆ PO CO NIE MIAŁO BYĆ NOWYCH ŚWIATÓW KURDE :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27769

Gość
Gość
Jak to nie będzie migracji z s12?! Chcecie zrobić kolejny s7? Tutaj nie ma już w ogóle bitew fortowych, jedynie czasami uda się zorganizować jakiś sparing na który mogą przyjść wszyscy ze s12 ale i tak po obu stronach jest około 20 graczy... Większość ludzi jest teraz albo pod budowanie albo pod WH, robi zadania bo nic innego tutaj nie można robić... Dużo graczy ma tutaj swoją główną postać której nie chcą usuwać i tylko trzymali ją do migracji, myślę że nie było by osoby która nie chciała by migracji ze s12. Mamy czekać kolejne pół roku na migracje aż na tym świecie zostanie 1000 graczy?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tutaj nie ma już w ogóle bitew fortowych, jedynie czasami uda się zorganizować jakiś sparing na który mogą przyjść wszyscy ze s12 ale i tak po obu stronach jest około 20 graczy...

Dlaczego nie ma bitew? Nikt fortów nie posiada żeby je atakować?
Czy o co chodzi?

Większość ludzi jest teraz albo pod budowanie albo pod WH, robi zadania bo nic innego tutaj nie można robić...

Dlaczego nie można brać udziału w bitwach fortowych?
Co konkretnie stoi na przeszkodzie?

Nie rozumiem dlaczego graczy (aktywnych również) jest dokładnie tyle samo co na s11, niewiele mniej niż na s10 a zarówno na s10 i s11 bitwy są a u Was nie ma.
Co jest przyczyną?
 

DeletedUser27769

Gość
Gość
Dlaczego nie ma bitew? Nikt fortów nie posiada żeby je atakować?
Czy o co chodzi?


Dlaczego nie można brać udziału w bitwach fortowych?
Co konkretnie stoi na przeszkodzie?


Nie rozumiem dlaczego graczy (aktywnych również) jest dokładnie tyle samo co na s11, niewiele mniej niż na s10 a zarówno na s10 i s11 bitwy są a u Was nie ma.
Co jest przyczyną?

Jest może 30 osób chodzących aktywnie na bitwy o fort, reszta zajmuje się rzemiosłem, budownictwem, "zbieraniem jagódek", pojedynkami, inni po prostu przetrzymują postacie bo nie chcą tracić tego co zrobili przez lata ;/

Już bardzo dawno nie widziałem żeby ktoś nowy założył sobie postać na s12 i grał na niej aktywnie, teraz graczy będzie już tylko ubywać, postaci powyżej 20 lvl jest tylko 1850, ci gracze poniżej 20 lvl myślę że zarejestrowali się tylko dlatego że chcieli trochę zarobić na loterii myśląc że może im się uda wylosować coś drogiego i wymienią sobie kasę na świat na którym grają. Po co trzymać takie serwery skoro można połączyć ze sobą 2 światy lub po prostu je zmigrować i zrobić większą rywalizację na fortach i w pojedynkach?


Takie pytanie jeszcze, czy migracja będzie tylko ze świata siódmego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Jest może 30 osób chodzących aktywnie na bitwy o fort, reszta zajmuje się rzemiosłem, budownictwem, "zbieraniem jagódek", pojedynkami, inni po prostu przetrzymują postacie bo nie chcą tracić tego co zrobili przez lata ;/

No tak, tylko to w tym układzie nie jest to problem braku graczy, tylko problem tego, że nie chcą chodzić na forty. Ja rozumiem, że forty to główna atrakcja gry, ale nie wiem czy to akurat dobry powód do przenoszenia świata.

Takie pytanie jeszcze, czy migracja będzie tylko ze świata siódmego?

Obecnie tylko.
Może inaczej jeszcze, migracje nie są włączane "bo na świecie jest nudno", tylko są włączane gdy świat jest wyznaczony do zamknięcia.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
No tak, tylko to w tym układzie nie jest to problem braku graczy, tylko problem tego, że nie chcą chodzić na forty. Ja rozumiem, że forty to główna atrakcja gry, ale nie wiem czy to akurat dobry powód do przenoszenia świata.



Obecnie tylko.
Może inaczej jeszcze, migracje nie są włączane "bo na świecie jest nudno", tylko są włączane gdy świat jest wyznaczony do zamknięcia.

Takie techniczne pytanko: Skoro postacie ze świata nie zostają usuwane po określonym czasie, a bitwy fortowe nie decydują o migracji, to w jaki sposób zostaje stwierdzone, że świat nie jest przeznaczony do usunięcia ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Takie techniczne pytanko: Skoro postacie ze świata nie zostają usuwane po określonym czasie, a bitwy fortowe nie decydują o migracji, to w jaki sposób zostaje stwierdzone, że świat nie jest przeznaczony do usunięcia ?

Między innymi na podstawie ilości aktywnych graczy. Postacie, które istnieją, ale nikt się na nie nie loguje i tak nigdy nie były i nie są brane pod uwagę.
Natomiast postacie zostają usuwane ze świata. Po 45 dniach nie znajdziesz się w rankingu, na mapie, itd. tyle tylko że teraz masz możliwość "reaktywować postać"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje dla administracji polskiej :I:

Czekacie aż z tych 150 aktywnych osób zostanie 50 czy jak bo ja w tym momencie nie rozumiem ? Jakbyśmy się połączyli np. z s10 to by były bitwy i to jakie. Paranoja, tylko czekacie, aby dać jakiś nikomu nie potrzebny event z setami pozostawiającymi wiele do życzenia. O grafice tych setów nawet nie wspomnę bo cały czas te same ubrania tylko kolory zmieniacie, bonusy żadne. Jak bryłki gracze pakują to jest ok, super a jak macie coś zrobić dla graczy to już dwie lewe ręce. Jestem pełen podziwu, na prawdę. :&:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Gratulacje dla administracji polskiej :I:

A dziękuję, dziękuję. Trochę niezasłużone gratulacje, bo to nie polska administracja decyduje o migracjach, ale gratulacje zawsze chętnie przyjmiemy.

Paranoja, tylko czekacie, aby dać jakiś nikomu nie potrzebny event z setami pozostawiającymi wiele do życzenia.

Niestety eventów również nie dajemy :-(

O grafice tych setów nawet nie wspomnę bo cały czas te same ubrania tylko kolory zmieniacie, bonusy żadne.

Przykro mi kolejne pudło. Przedmiotów ani grafik również nie tworzymy.

Jak bryłki gracze pakują to jest ok, super a jak macie coś zrobić dla graczy to już dwie lewe ręce.

Pieniędzy z bryłek również nie dostajemy.

Jestem pełen podziwu, na prawdę. :&:

Jeszcze raz dziękuję.

Nie można by było połączyć świata 12 z 10, 11 lub 1?

Łączenia światów nie są możliwe.
 

KINGJB88

Blada Twarz
nie chce mi się rozpisywać poprzednicy już to za mnie zrobili lecz ja się pytam dlaczego na innych św robiliście migracje jak była podobna frekwencja lecz bitwy były jako takie a na 12 nie :gwizd:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A dziękuję, dziękuję. Trochę niezasłużone gratulacje, bo to nie polska administracja decyduje o migracjach, ale gratulacje zawsze chętnie przyjmiemy.



Niestety eventów również nie dajemy :-(



Przykro mi kolejne pudło. Przedmiotów ani grafik również nie tworzymy.



Pieniędzy z bryłek również nie dostajemy.



Jeszcze raz dziękuję.



Łączenia światów nie są możliwe.

Jak zwykle inteligentne odpowiedzi ,, Polskiego Admina".

Fakt Eventów nikt nigdy nie daje TW chce się wyróżniać na tle innych gier przeglądarkowych i woli co 2 miesiące zarzucić questa trwającego bagatela całe 2h :D

Co to pieniędzy to bym się nie zdziwił gdyby coś Adminom skapywało do kieszeni za wychwalanie każdego pomysłu IG :D

Z tego co pamietam i wyczytałem to nijaki gracz o nicku ,,Onufry" napisał że migracja danego świata zależy czy taki świat się utrzymuje czyli zarabia na siebie.

Aktywnością nie jest logowanie się gracza żeby odpalił loterie wymeinił kase na inny świat i tyle go było :D Sam tak na s12 robie ( około 400k an wymiane na s10 :p), to też jestem aktywnym graczem ??

Ilu jest Realnych graczy grających w TW na polskich serwerach ?? 1-2k ?? A ilu jest postaci na wszystkich swiatach polskich w TW ?? kilkadziesiąt tysięcy:D

IG ma inną grę w której mają chyba 4 światy Forgon czy coś takiego nie robią nowych ale zalecają grę na starym itd.

Tutaj narobiliście światów licząc że nowi REALNI gracze dojdą a to tylko nowe postacie starych graczy z innych światów aż się tak gracze podzielili że na niektórych światach nic się nie dzieje.

A do graczy z s12, zrobią wam migracje jak światom 2-9 , a następnie odpalą kolejne nowe światy i tak kółko się kręci :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry