Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
ech,, serio 3200oup/bryłek?

Kiedy do diabła, zwiększycie maksymalną ilość obligacji? np z 2.000 do 9.999 Tak trudno? te itemy są 10000% za bryłki, z czego tu się cieszyć :D może znajdą jakiegoś frajera który kupi.

ps: zdegradujcie tą deweloper TW, pomysły? ona ma pomysły? chyba pomysły, jak zarobić, a nie zadowolić klientów. Brak słów hahahaa ::DD:::DD::gwizd::gwizd:


Była ankieta o zwiększeniu ilości obli ale pomysł oczywiście nie wypalił.Także nie ma o czym tutaj mówić.

Kolejna sprawa związana z tymi oupami skasowałby ktoś wreszcie możliwość zakupu skrzynki za obligacje.(nieznany zestaw 2100 obli/brył) TOTALNA PARANOJA!!
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Kolejna sprawa związana z tymi oupami skasowałby ktoś wreszcie możliwość zakupu skrzynki za obligacje.(nieznany zestaw 2100 obli/brył) TOTALNA PARANOJA!!

No powiem Ci że nie kasowałbym tego... Część osób która kolekcjonuje itemy czeka na promocję w sklepie, gdy system wylosuje właśnie tą rzecz - by wtedy za bryłki dokonać zakupu.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No powiem Ci że nie kasowałbym tego... Część osób która kolekcjonuje itemy czeka na promocję w sklepie, gdy system wylosuje właśnie tą rzecz - by wtedy za bryłki dokonać zakupu.

Bartosz tu chodzi o to że jak coś kosztuje 2100 brył to jakim cudem jest opcja nabycia tego za 2100 obligacji skoro limit wynosi 2000 obli ?

To jest właśnie głupota ludkow z IG.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo się zwiększa limit oup. niż te 2k albo robi się z ludzi błaznów,prędzej to drugie.
 
Te Jadowite Węże... Czy one są popularne? Jak takie coś można kupić.

Dodajcie jeszcze wszystkie zestawy z loterii do sklepu w cenie 5000bryłek. Na pewno zarobicie fortunę. xD

Szkoda, że nasza cm jest jak taka cicha mysz, no niby gra w tą grę, i nie może się odezwać chociaż raz, coś swojego zapodać... bez sensu :( Wszystko spada na tą szaloną developer z niemiec..

Jeśli chodzi o cenę, to na prawdę nie chodzi tu o to, czy kogoś na to stać. Mogę być milionerem mieć sto firm przynoszących góry złota. I że nie mogę sobie na to pozwolić, tu chodzi o samą grę. z tym czymś, za bardzo zeszło na pay to win. Wszelkie przedmioty powinny być możliwe do zdobycia w grze, nikt normalny nie wyda na dwa pixele w gdzie 3 stówek. Chyba że to na prawdę jest coś konkretnego.

Osobiście czekam, aż dacie możliwość zakupu dolarów za bryłki, wtedy to już całkiem XD

Droga pani Etriel, z wyrazami szacunku, mam nadzieje że coś zmienicie z tymi cenami oraz możliwością zdobycia ich w grze, a teraz podnieście ten limit obligacji do 3000 chociażby, niech ktoś zbiera i w razie promocji -20% kupi. Proste prawda?

Refresh sklepu po dwóch latach, zobaczymy.. i tak nie ma czego w nim kupować. Chyba że potki/vitaminki :gwizd:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Bartosz tu chodzi o to że jak coś kosztuje 2100 brył to jakim cudem jest opcja nabycia tego za 2100 obligacji skoro limit wynosi 2000 obli ?

Jedynym cudem jest czekanie na promocje 20% w sklepie, które są co weekend (ale czy się człowiek doczeka tego, to już nie jest pewne).
Nie ja to ustalałem, więc nie powiem Wam dlaczego konkretnie 2100, a nie 2001 - na limit uopów wpływu nie mam.

Te Jadowite Węże... Czy one są popularne?
Wszystko spada na tą szaloną developer z niemiec..

Kacper, pozwoliłem sobie troszkę poprzycinać rozmowę do fragmentów na które chciałbym odpisać, nie gniewaj się.
1. Jadowite węże i ich popularność - możecie sami to ocenić, bo licznik ile pozostało jest widoczny; chyba najwięcej zeszło ich na klondike, a później na s1.
2. Jak mnie pamięć nie myli, to ta "szalona" Pani od TW pochodzi z Polski, a stanowisko objęła pod koniec poprzedniego / na początku tego roku.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Kupidyn, Święty Patryk, Mag na dzikim zachodzie... Co z tego ? Dodajmy jeszcze miecze świetlne :gwizd:
Rozumiem... Gracze The-West mogą być fanami filmów oraz książek o gwiezdnych wojnach ale by wprowadzać takie itemy...
A co jeśli jest też dużo fanów np. Gry o tron ? Mamy robić Miecze Starków ? A może The Walking Dead ? Takie tam laleczki zombi albo ,,wyostrzony łom na zombi"
Co tam będziemy się rozdrabniać ? Dla fanów gier np. CS GO zróbmy skrzynki do otwierania ze skinami do fortówek... A może ktoś lubi hmm... WoT ? To może czołgi wprowadzimy ?

Trochę w złą stronę to zmierza...
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
2. Jak mnie pamięć nie myli, to ta "szalona" Pani od TW pochodzi z Polski, a stanowisko objęła pod koniec poprzedniego / na początku tego roku.

I dlatego że chyba zna jeszcze Nasz język to chciałem aby spotkała się z graczami z Polski . W końcu zostaliśmy wybrani do testowania.

Wojcieszy mówisz i masz http://scr.hu/4m8/evsus ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kacper, pozwoliłem sobie troszkę poprzycinać rozmowę do fragmentów na które chciałbym odpisać, nie gniewaj się.
1. Jadowite węże i ich popularność - możecie sami to ocenić, bo licznik ile pozostało jest widoczny; chyba najwięcej zeszło ich na klondike, a później na s1
/dziwne.
2. Jak mnie pamięć nie myli, to ta "szalona" Pani od TW pochodzi z Polski, a stanowisko objęła pod koniec poprzedniego / na początku tego roku.
/Skąd pochodzi to tam wiesz.. tak czy inaczej jest w ig, a inno to niemcy, skoro jest od końca ubiegłego roku, to co u diabła dzieje się z tą grą??!

Wy na serio chcecie "odpychać graczy" tymi swoimi "propsami"? W sklepie powinny być itemy, na których zarobię. powiedzmy jest jakaś strzelba za 1000bryłek, kupuję i sprzedaje za 1.000.000$ Jest pożytek prawda? Lecz teraz, kiedy dajecie jakieś itemy za 3200 bryłek, jakąś "żałosną żmiję za 2k" Szczerze? mógłbyś pomyśleć "aaa nie stać typa to tak pisze i hejtuje" nic z tych rzeczy, a tego węża zapewniam, iż nie kupiłbym nawet za 500 bryłek i śmieszni są ci co kupili. IG za raz zapoda konia z siodłem dzięki którym ten bonus będzie 3x większy, wtedy poczują stratę, albo i nie xD

Cofnijmy się o kilka lat następnie powróćmy do obecnego The West. Gdzie jest ta gra która była darmowa. Gdzie ten stary ig, które pierwsze brało zadowolenie graczy. Teraz wszystko idzie w portfel. Tylko komu tu tłumaczę, skoro sam pewnie na tym zarabiasz, ale powiedzmy że nie zarabiasz. Jesteś nowy, ktoś polecił ci tą grę "fajna darmowa gra" wchodzisz, no okej! zaglądasz do sklepu, a tam od razu rzuca się w oczy wąż za 2000 bryłek złota o równowartości 160zł Więc czy to, ma zachęcać nowych graczy? Marzenia ściętej głowy..
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Wojcieszy jak narzekasz na Św. Patryka na zachodzie to przeczytaj lepiej nowo założony temat o "różowych pistolecikach z wstążeczką" :ind:
:kak:
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
Skoro już dodajecie zliczacz max poziomu, to ja bym tu wstawił jakieś ambitniejsze osiągnięcia: 100, 200 lvl npc
co do moich życzeń, chętnie przyjąłbym:
uciszenie kopyt koni w cyrku, nie wiem kogo to kręci
dodanie w sklepie za VP przynajmniej jednego medalu premii dziennej

fajnie byłoby, gdyby w przygodach była opcja [tylko 100+] zaznaczając ją czekałoby się w elitarnej kolejce ;) z graczami po minimum 100 przygodach
 

DeletedUser30798

Gość
Gość
Sorry, jeśli się powtarzam. Przyznaję, że jeszcze nie przeczytałem całego topiku ale jak czytam, że jest a-k-t-u-a-l-i-z-a-c-j-a, to znaczy że zostały naprawione jakieśtam wkurzające błędy. Ja jednak mimo braku Nikoldeona ciągle widuję wykrzyknik z tekstem: "Najnowsza technologia w mieście". Po kiego czorta wisi to zadanie? No chyba że jestem niekumaty i istnieje jakiś sposób na jego zaliczenie i zgarnięcie 1 oup dziennie...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cieszmy się, że chociaż zadanie związane z urodzinami TW zostało naprawione, to już jakiś plus.
Będę czekał na ZMIANY, a nie łatanie dziur po błędach. Niech zacznie się coś dziać z pojedynkami, rzemiosłem, fortami- ups chyba nie, mogą jeszcze coś popsuć ;)
Niech dojdą nowe, będące dla gracza wyzwaniem, zadania, niech nie myślą tylko o loteriach.
Spokojnej nocy
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie no naprawdę petarda ta nowa aktualizacja. Chyba graczy już nic nie zdziwi.

Aktualizacja wprowadza dużo drobnych zmian, których zadaniem jest poprawa jakości gry.

Jakich zmian chyba kosmetycznych. Strzałka w sklepie normalnie poprawia jakość gry.

Jeśli więc zdecydujesz się opuścić miasto i dołączyć do nowego, będziesz musiał odczekać pewien okres czasu.

Dawno temu opuszczałem miasto ale chyba już wtedy trzeba było odczekać pewien czas , chyba że było się wyproszonym przez założyciela.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko jedna z tych rzeczy mi się przyda-przycisk do zakładania ubranek pod pracę. A reszty nawet nie zauważę w grze. ;)
 
Dawno temu opuszczałem miasto ale chyba już wtedy trzeba było odczekać pewien czas , chyba że było się wyproszonym przez założyciela.
Jeśli nie posiadałeś konta premium (czytaj bonus VIP), to owszem, musiałeś odczekać pewien okres czasu. VIP umożliwia ominięcie okresu oczekiwania. Postanowiliśmy zlikwidować ten przywilej dla posiadaczy konta VIP.
 

DeletedUser29579

Gość
Gość
Co do przycisku z zakładaniem eq wszystko pięknie i wspaniale tylko ze żeby znaleźć najlepsze eq tyn narzędziem trzeba zawiesić przeglądarkę (w moimi przypadku) lub czekać nie wiadomo ile aż znajdzie wiec to była by bardziej oczekiwana poprawa
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Tak trochę nie rozumiem tego

Bonus dowódcy w bitwie fortowe
Podczas bitwy fortowej wartość bonusu dowodzenia była błędnie wyświetlana. Po aktualizacji bonus znów będzie widoczny poprawnie (^ 0,5). Każdy lider, otrzyma to, na co zasłużył.

Konkretnie o ostatnie zdanie, jaki lider otrzyma to, na co zasłużył? Nie powinno być zamiast Bonus dowódcy, bonus dowodzenia?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Istnieje duże prawdopodobieństwo że większość ogłoszeń jest tłumaczona przez jakiś translator ;) a pani CM chyba zbyt pochopnie się ostatnio rozpisała jaka to z niej super polonistka i że jeszcze ją inni sprawdzają dla pewności ;)
 
Do góry